3 'lü Paket Organik Rendelenmiş Domates 345 gr
3 'lü Paket Organik Rendelenmiş Domates 345 gr

3 'lü Paket Organik Rendelenmiş Domates 345 gr

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺204,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺142,80(KDV Dahil)

Kış mevsiminde bile yemeklerinizde yaz domateslerinin lezzetini istediğinizde Organik Rendelenmiş Domatesimizi kullanabilirsiniz. Mevsiminde toplanan organik domatesler, rendelenip özenle vakumlu kavanozlara doldurularak sizler için özel olarak hazırlanıyor. Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermez.   Öne Çıkan Ürün Özellikleri: Ürün: Organik rendelenmiş domates Ağırlık: 345 gr Menşei: Türkiye / Yerli Üretim İçerik: Organik domates (rendelenmiş), tuz (%3). Kullanım Önerisi: Kapağı açıldıktan sonra buzdolabında saklanması ve 3 gün içinde tüketilmesi tavsiye edilir. Saklama Koşulları: Güneş görmeyen serin ve rutubetsiz ortamda muhafaza ediniz. Sızıntılı ve vakumsuz kavanozları satın almayınız.   Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

Kış mevsiminde bile yemeklerinizde yaz domateslerinin lezzetini istediğinizde Organik Rendelenmiş Domatesimizi kullanabilirsiniz. Mevsiminde toplanan organik domatesler, rendelenip özenle vakumlu kavanozlara doldurularak sizler için özel olarak hazırlanıyor. Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermez.

 
Öne Çıkan Ürün Özellikleri:
  • Ürün: 3 'lü Paket Organik Rendelenmiş Domates 345 gr
  • Ağırlık: 345 gr
  • Menşei: Türkiye / Yerli Üretim
  • İçerik: Organik domates (rendelenmiş), tuz (%3).
  • Kullanım Önerisi: Kapağı açıldıktan sonra buzdolabında saklanması ve 3 gün içinde tüketilmesi tavsiye edilir.
  • Saklama Koşulları: Güneş görmeyen serin ve rutubetsiz ortamda muhafaza ediniz. Sızıntılı ve vakumsuz kavanozları satın almayınız.
 

Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.


Temiz Gıda, Yerli Üretim, Taze Mahsül
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR