ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
YUFKA
 
Siyez unu kullanılarak hazırlanan organik yufkalarımız mutfaktaki sağlıklı tariflerinizin olmazsa olmazı olacak. Birbirinden lezzetli börekler ve gözlemeler hazırlayabilir, lezzetli hamur işleri yaparken aynı zamanda sağlıklı olmasını da sağlayabilirsiniz.

Yufka

Sofralarınızı doğal ve sağlıklı lezzetlerle zenginleştirmek istiyorsanız yufka çeşitleri burada, sizi bekliyor. Datça Murat Çiftliği'nin yerli üreticileri tarafından özenle hazırlanan ürünlerimiz her öğününüze lezzet katmaya aday. Ürünleri hem temel beslenme gıdası olarak hem de atıştırmalık olarak tercih edebilirsiniz. Datça Murat Çiftliği dünyasında hem damak zevkinize hem de beslenme düzeninize hitap edecek birçok ürüne rastlamanız mümkün. Farklı tahılların unlarından üretilen doğal ürünleri burada bulabilirsiniz. Yufka çeşitlerinin yanı sıra farklı hamur işi seçenekleri de web sitemizde sizi bekliyor. Ekmek ve kek gibi ürünleri incelemek isterseniz ilgili kategorilerimize göz atabilirsiniz.

Organik Yufka Çeşitleriyle Lezzet ve Sağlık Bir Arada!

Hamur işi çeşitleri her öğünün vazgeçilmez gıdaları arasında yer alıyor. Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği gibi öğünlerin yanı sıra aperatif saatlerinde de birçok hamur işi seçeneği sofralarda yer bulabiliyor. Öğünlerinize farklı ve doğal hamur işleri hazırlamak istiyorsanız yufka çeşitlerimiz tam size göre! Datça Murat Çiftliği'nin ekolojik üretici topluluğu tarafından hazırlanan ürünler geleneksel yöntemlerle beğeninize sunuluyor. Sayfamızdaki yufka çeşitlerimizi birçok lezzet hazırlığında güvenle kullanabilirsiniz. Yufka seçenekleri sofralarda farklı şekillerde tüketilebiliyor. Standart yufkalarda daha kalın yapıya sahip olan ürünler yufka ekmek olarak tercih edilebiliyor. Bu ürünleri kahvaltı, öğle ve akşam yemeği gibi öğünlerde ekmek olarak tüketebilirsiniz. Diğer yufka çeşitlerimiz ise birçok farklı hamur işi lezzetinin mimarı olmaya aday. Börek tariflerinizi organik ve sağlıklı bir şekilde hazırlayabileceğiniz ürünleri Datça Murat Çiftliği'nde bulmanız mümkün. Bunların yanı sıra sayfamızdaki ürün çeşitleri özel beslenme düzenlerine de hitap edebiliyor. Ürünlerin içeriklerini inceleyerek beslenme sağlığınız için uygun seçenekleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Yufka Çeşitleri

Sayfamızda hem damak zevkinize hem öğünlerinize uyum sağlayacak birçok farklı yufka seçeneğine rastlamanız mümkün. Siyez yufka çeşitleri hem tüketmek hem de farklı lezzetler oluşturabilmek için ideal seçeneklerden biri. Datça Murat Çiftliği etiketli ürün tamamen organik malzemeler ve siyez unundan üretiliyor. Yerli üreticilerimizin ellerinde özenle açılan lezzeti beslenme rutininizin her alanında değerlendirebilirsiniz. Tam buğday yufka da tamamen organik malzemelerle hazırlanan lezzetlerimiz arasında yer alıyor. Datça Murat Çiftliği ustalarının özenle hazırladığı bu lezzet diğer yufka çeşitlerine nazaran ekstra kalın yapıda sunuluyor. Bu ürünü de hem böreklik hem de tüketim için değerlendirebilirsiniz. "Yerli üretim, bilinçli tüketim" vizyonuyla buluştuğumuz üreticilerimizin sunduğu ürünler uzun süreli kullanım için de oldukça ideal. Ürünleri buzdolabında muhafaza ederek tüketim süresini uzatabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak ürünler tamamen yerli üretim olarak sunuluyor. Anadolu'nun bereketli topraklarından elde edilen mahsullerle hazırlanan lezzetlerimizi gönül rahatlığıyla sofralarınıza sunabilirsiniz. Ürünleri özellikle böreklik yufka olarak değerlendirecekseniz tamamen organik olarak sunulan sebze ve peynir çeşitlerimizi de mutfak sepetinize ekleyebilirsiniz.

Yufka Fiyatları

Yufka fiyatları ürünlerin miktarı ve içeriklerine göre farklılık gösteriyor. Bütçenize uygun seçeneklerle beslenme düzeninizi zenginleştirebileceğiniz birçok ürünü burada bulabilirsiniz. Organik tam buğday yufkası gibi çeşitler uygun fiyatlı seçenekler arasında yer alıyor. Siyez yufkası gibi ürünler ise orta fiyat skalasında bulunuyor. Bütçenize ve damak zevkinize göre ürünleri değerlendirebilirsiniz. Bunların yanında ürünlerin miktarı da fiyatları önemli ölçüde etkileyebiliyor. Eğer Datça Murat Çiftliği lezzetlerini ilk defa deneyimleyecekseniz ürünleri tekli olarak satın alabilirsiniz. Uzun süreli tüketim içinse ürünlerden birden fazla sepetinize ekleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR