BEBEK BESLENMESİ
 
Ek gıdaya geçen bebeklerinizin beslenmesinde güvenle kullanabileceğiniz tarhana çorbalarından organik unlara kadar birçok ürüne buradan ulaşabilirsiniz. Özel bebek çorbası karışımları kadın üreticiler tarafından özenle hazırlanarak sizlere ulaştırılıyor. Glüten hassasiyeti olan bebekler için organik sertifikalı ve glütensiz un çeşitleri de bu kategoride mevcut. Bunların dışında ruşeymli bebek irmik ve çocuklar için şekersiz atıştırmalık alternatiflerimizi de sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Bebek Beslenmesi

Bebeğinizin ilk beslenme dönemlerini organik ve sağlıklı gıdalarla geçirmesini istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sağlıklı bir bebek beslenme rutini oluşturabilmek için Datça Murat Çiftliği dünyasını doğal ve besleyici lezzetlerini tercih edebilirsiniz. Bebeklerin anne sütü sonrasında keyifle tüketeceği lezzetler burada buluşuyor. Ekolojik üretici topluluğumuzun bebek sağlığına özel olarak hazırladığı birçok lezzeti beslenme rutinine dahil edebilirsiniz. Bebeğinizin ara ara tüketebileceği atıştırmalıklardan bebek ek gıdası olarak değerlendirebileceğiniz ürünlere kadar yüzlerce seçenek burada sizi bekliyor.

Sağlık Dolu Besinler Burada

Bebeklerin anne sütü beslenmesi sonrasında gıdayle beslenme dönemine geçişlerinin önemli bir süreç olduğu biliniyor. Özellikler 5 ve 7 aylık bebek beslenmesi gibi ilk dönemleri barındıran süreçte miniklerin doğal ve katkı maddesi bulunmayan gıdaları tüketmeleri tavsiye ediliyor. Eğer bebeğinize sağlıklı bir beslenme rutini oluşturmak istiyorsnaız doğru yerdesiniz. Datça Murat Çiftliği'nin organik üreticileri tarafından hazırlanan ek gıdalarla bebeğinizi doğallığın getirdiği lezzetlerle tanıştırabilirsiniz. Sayfamızdaki ürünler ekolojik üretici topluluğumuz tarafından Anadolu'nun sağlık ve fayda dolu lezzetleriyle hazırlanıyor. Ülkemizin organik sertifikalı topraklarından hasat edilen sebze ve meyve çeşitlerinin en lezzetli halini sayfamızda bulabilirsiniz. Bununla birlikte ürünler tamamen bebeklerin rahat sindirilebilmesi üzerine hazırlanıyor. Bebeklerinizin güvenle tüketebileceği vitamin ve mineral deposu lezzetleri burada bulabiliesiniz. Datça Murat Çiftliği'nin bebek ek gıdaya geçiş dönemi için sunduğu seçenekler arasında atıştırmalıklar ve püreler mevcut. Sağlık ve lezzet dolu bir beslenme rutini oluşturmak için bu tür bebek ek gıda ürünlerine göz atabilirsiniz.

Bebek Ek Gıda Ürünleri

Lezzeti ve kolay sindirilebilirliğiyle vazgeçilmeziniz olacak birçok bebek organik gıda seçeneği burada mevcut. Bebeklerin günlük beslenme rutinleri için püre, çorbalık ve organik meyve özleri öne çıkıyor. Taptaze organik sebzelerden hazırlanan püreler bebeğinize özel mama hazırlayamadığınızda imdadınıza yetişiyor. Vitamin, mineral ve lif deposu bu ürünlerle bebeğinize çeşitli bir beslenme rutini sunabilirsiniz. Çorbalık ürünler ise Anadolu mutfağının geleneksel yöntemleriyle hazırlanarak sofralarınıza sunuluyor. Tamamen organik sebze ve baharatlarla hazırlanan lezzetlerimizle bebeğinize sağlık dolu öğünler hazırlayabilirsiniz. Doğal meyvelerle hazırlanan özler ise bebeğiniz için hazırladığınız besinleri tatlandırmak için oldukça ideal. Bu lezzetleri ayrıca su ile seyrelterek meyve suyu olarak da sunabilirsiniz. Atıştırmalık çeşitleri arasında ise bebeğinizin gün boyunca keyifle tüketebileceği birçok seçenek mevcut. Tamamen organik koşullarla elde edilen aromalarla tatlandırılan kraker ve kurabiye çeşitleriyle bebeğinizi yeni tatlarla tanıştırabilirsiniz. Yerli üreticilerimiz tarafında özenle hazırlanan bu tür ürünlerimizin içeriğinde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi bulunmuyor. 7 veya 8 aylık bebek beslenmesi döneminde katı gıdaya geçiş için lezzetlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Bebek Beslenme Ürünleri Fiyatları

Datça Murat Çiftliği farkıyla sunulan organik bebek ek gıda ürünleri miktarları ve içeriklerine göre fiyatlandırılıyor. Bebek beslenmesi için sağlık bir mutfak sepetini buradan uygun fiyatlarla hazırlayabilirsiniz. Farklı lezzetlerle sunulan atıştırmalık ve bebek makarnası çeşitleri uygun fiyatlı seçenekler arasında sizi karşılıyor. Bu ürünleri birden fazla mutfak sepetinize ekleyerek bebeğinizin ara öğünlerini zenginleştirebilirsiniz. Çorbalık ürünler ve meyve püreleri ise orta fiyat skalasında yer alıyor. Bebeğinizin beslenme rutinini zenginleştirmek için uzun süreli kullanım sunan bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu tür ürünlerin yanında organik sertifikalı tarlalarda yetişen sebze ve meyve çeşitlerimiz de bebek beslenmesi için birebir. Diğer organik ürünlerimizi incelemek ve satın almak için web sitemizi detaylı olarak incelemeden geçmeyin!

1 2 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR