Nerelerdeyiz?

"ERENKÖY MERKEZ MAĞAZA"

Yerel Tohum, katkısız üretim ilkesi ile / çiftliklerde üretime başladığımızda, işin felsefesini yüz yüze anlatmanın gerekliliği ile sağlıklı gıdanın dünyanın geleceği, nesillerin devamı için şart olduğunu bilen dostlarımızla hem ürünleri buluşturacağımız hem de sohbet edip bilinci yayma ihtiyacını karşılayabilmek için ilk adımı 5 yıl önce Erenköy'de attık. İlk günün heyecanı ile tam 5 yıldır haftanın 6 günü (pazar hariç) saat 08:30-20:00 arası sizlerle buluşuyoruz. Özellikle çiftlik hasadının ertesi günü araçlarımızın Erenköy'e yanaştığında (pazartesi, çarşamba ve cuma günleri) sizlerin heyecanlı bekleyişi, binbir emekle ürettiğimiz ürünlerin bu konuya ilgili, ürünün kıymetini bilen onlarca dostumuzla buluşma anındaki enerjisi tüm yorgunluğumuzu alıyor.  Anadolu yakası için oldukça merkezi sayılabilecek Kadıköy-Bostancı minibüs yolunda Erenköy'de ulaşımı oldukça rahat, özel otoparkı bulunan buluşma noktamızda, ürünlerin hikayelerini paylaşmaktan tüm ekip büyük mutluluk duyuyoruz.

"ORGANİKANYON"

Her Cuma ve Cumartesi Günleri / Organikanyon Projesi Türkiye'de yapılan ilk uygulamalardan biri. Geniş organik ve doğal ürün seçkisinin sağlıklı ürün arayışındaki dostlarımızla buluşturulması hedefine katkısı sonucu ile çok önemsiyor, hiç aralık vermeden yaklaşık 4 yıldır her Cuma ve Cumart günü Kanyo -2. katta sizlerle buluşuyoruz. Yoğun ilgi ve talep üzerine artık Cumartesi günleri de sizinleyiz. Projeye özel yaptırdığımız ahşap standlarımızda her yörenin mevsimine göre hasat edilen doğal ve organik, dönemin en geniş seçkisi ile meyve sebzelerin yanında organik özel mamul ürünleri de sergiliyoruz. Cuma ve Cumartesi günleri sabah saat 09:00'dan akşam 21:00'a kadar dostlarımızla buluşmak, ürünler hakkında bilgi verebilmek için tüm ekibimizle Kanyon -2. Katta bulunan ahşap platformdayız.  Sağlıklı gıda herkesin hakkıdır ve ulaşabilir olmalıdır. Kanyon lokasyon açısından Avrupa yakasında ulaşımı oldukça kolay bir konumdadır. Geleneksel pazar alışverişi sevenleri doğal ve organik seçkimizle bambaşka bir lezzette pazar deneyimine bekliyoruz.

"İNTEMA YAŞAM / EKOLOJİK SOKAK"

İntema Yaşam Projesi / sağlıklı ürünler üretme çabasındaki üreticilerin, değerli şeflerin, gıda konusunda uzaman blog yazarlarının, kısaca mutfak ile ilgili tüm unsurların aynı fiziksel ortamda buluştuğu, yemek ve sofra ritüellerini oluşturan tüm adımları bu kavram içinde ele alan ve Datça Murat Çiftliği'nin ürünlerine ve tecrübesine haftanın 7 günü yer ayıran, içerisinde bulunmaktan gurur duyduğumuz çok değerli bir oluşumdur. İntema Yaşam alanı, sağlıklı ürünler üreten üreticilerin yan yana olması ihtiyacına karşılık verebilecek şekilde dizayn edildi. Kendi ürünlerimizin yanında aynı vizyonla çalışan çok değerli markalardan da ürünleri teşhir edildiği Ekolojik Sokak'tayız. Haftanın tüm günlerinde sabah saat 10:00'dan akşam saat 22:00'a kadar İntema Yaşam içerisinde Datça Murat Çiftliği'nin tüm ürünlerine ulaşabilir, hikayelerini tecrübeli ekip arkadaşlarımızdan dinleyebilirsiniz. 

"ORMANADA / ORGANİK ADA"

Her Cumartesi Günü / İstanbul'da diğer buluşma noktalarımıza uzak dediniz, biz geldik! Ormanada standımız Zekeriyaköy giriş kapısındaki ortak alanda yani civarda oturan dostlarımızın da ziyaretine açık alanda kuruluyor. Kilyos, Zekeriyaköy, Sarıyer lokasyonundaki tüm dostlarımızı bekliyoruz. Ormanada ailesinin bize tahsis ettiği alanda otopark mevcut. Geldiğinizde haftalık meyve sebze yanında organik seçkimizle de tüm mutfak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Her Cumartesi günü tertemiz havada, doğa ile iç içe piknik tadında farklı bir alışveriş deneyimi için sizleri bekliyoruz.

Bizi Başka Nerelerde Bulabilirsiniz?

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

© 2023 by Urban Farming Forum. Proudly created with Wix.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

"Yerli Üretim, Bilinçli Tüketim"