Bigchefs ile Değerli Projemiz "Moda Mağaza"

 

Bigchefs kurucularından sevgili Gamze Cizreli ile gerçekleştirdiğimiz, birbirinden değerli kadın üreticilere yer verdiğimiz değerli projelerimiz arasında yer alan Moda mağazamız gerek konumu gerekse manevi olarak bizim için çok değerlidir.  Mevsimsel taze sebze meyvelerimizden sağlıklı atıştırmalarımıza, Datça badem çeşitlerimize ve değerli pek çok yerli butik üreticimizin özel ürün seçkisinden oluşan ürün çeşitliliğimiz ile mutfak ihtiyacınızı kolayca ve keyifli bir şekilde karşılayacağınız şirin bir mağazamız. Özellikle pandemi döneminde evlerinden çıkmak istemeyen üyelerimiz ve mahalle sakinlerimize aynı gün içerisinde eve teslimatta yapılmaktadır. BigChefs ailesi ile birlikte olduğumuz projemizde Kadıköy Moda'da muhteşem manzarası ve bahçesiyle huzur dolu bir ortamda sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

 

İletişim:

Adres: Caferağa Mah. Moda Mektep Sok. No:1 Kadıköy Moda / İstanbul

Tel: 0533 038 84 96

 

"Haftanın Her Günü Gel-Al Servisimiz Mevcuttur."

 

Sağlıklı Mutfak ile Sağlıklı Gıdanın Muhteşem Birleşimi "Oya'dan Sağlıklı Mutfak"

 

Bağdat Caddesi Kazım Kulan Çarşı'sının hemen yanında açılan Oya'dan Sağlıklı Mutfak Mağazamız sevgili Oya Eriç'in muhteşem tarifleri ve elinin lezzetiyle Datça Murat Çiftliği ürünlerinin bir araya gelmesinden oluşan lezzet ve sağlık dolu ufak ama aşırı şirin, yemeğe doyamayacağınız sıcak ve soğuk yemek çeşitlerimizle gurme satış noktalarımızdan bir tanesidir. Sağlıklı atıştırmalıklarımızdan atalık katkısız bakliyatlarımıza,  fermente ürün seçkimizden soğuk sıkım zeytinyağımıza kadar temek mutfak ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hem de eve giderken eliniz kolunuz lezzet dolu mezelerle geri dönebilirsiniz.Suadiye bölgesine özel getiryemek'ten de tüm yemek çeşitlerimizden evinize sipariş verebilirsiniz. 

 

İletişim:

Adres: Kazım Kulan Çarşısı Yan Girişi - Bağdat Cad. Kadıköy / İstanbul

(Kazım Kulan Çarşısı Yan Girişi)

Tel: 0539 855 91 75

 

"Pazar Günü Hariç Haftanın Her Günü Gel-Al Servisimiz Mevcuttur. Bağdat Caddesi Mağazamız Pazar Günleri Kapalıdır"

 

 Anadolu Yakasındaki Yeni Merkezimiz "Çengelköy Mağazamız"

 

A'dan Z'ye son teknolojik donanımlarla kurduğumuz paketleme, depolama ve online siparişi bünyesinde barındıran Çengelköy Mağazamızı sizlere sunmaktan mutluluk duyarız. Hikayesi ile pek çok ürün çeşitliliğimizin yer aldığı birbirinden değerli üreticilerimize ve coğrafi işaretli ürünlere yer verdiğimiz yeni projemizle Üsküdar Çengelköy lokasyonunda da sizlerle bir araya geliyoruz. Tüm hijyenik koşullarda ve pandemi dönemi hijyen kurallarına dikkat edilerek özenle hazırlanan siparişleriniz Çengelköy mağazamızdan evinize kadar özel firma aracımız ile gün içerisinde adresinize teslim edilecektir. Günümüz koşullarından dolayı coşkulu ve kalabalık bir açılış yapamasak da merak eden ve yolu düşen tüm üyelerimizi ağırlamaktan ve yeni tesisimizi gıda mühendisimiz eşliğinde gezdirmekten gurur duyarız.

 

İletişim:

Adres: Çengelköy Mah. Hz. Hamza Cami Sok. No: 2/11 İç Kapı No: 1 Üsküdar / İstanbul

Tel: 0216 706 40 90

 

"Haftanın Her Günü Gel-Al Servisimiz Mevcuttur."

 

Tarihi Dokusu ile Büyüleyici Bir Proje " Büyükyalı Fişekhane"

 

Büyükyalı Fişekhane'de Doğal Pazar alanında yer alan satış noktamız tarihi dokusu ve muazzam yapısı ile büyüleyici projelerimizden bir tanesidir. 82 özgün türe sahip Datça badem çeşitlerimizden Anadolu'nun pek çok yöresine ait kuruyemiş ve kuru meyvelerimize kadar, geleneksel tatlı lezzetlerimizden pekmez çeşitlerimize ve birbirinden lezzetli eriştelerimize kadar pek çok ürün çeşidimizin yer aldığı Büyükyalı Fişekhane mağazamızda keyifle mutfak alışverişinizi yapabilirsiniz. 

 

İletişim:

Adres: Büyükyalı Doğal Pazar, Kennedy Cad. Kazlıçeşme Zeytinburnu / İstanbul 

Tel: 0533 085 16 11

 

"Haftanın Her Günü Gel-Al Servisimiz Mevcuttur."

 

Büyük Şehrin Geleneksel Organik Pazarı "Organikanyon"

 

2013 yılından itibaren kurduğumuz Türkiye'de uygulanan ilk projelerden biri olan Organikanyon geleneksel pazar alanımızda mevsimsel sebze ve meyve çeşitlerimizden, zeytinyağı ve arı ürünlerine kadar pek çok zengin özel ürün seçkimizle haftanın iki günü sizlerle bir araya gelmekten mutluluk duyarız. Kanyon -2. katta kurulan her hafta Cuma ve Cumartesi günleri kurulan Organikanyon standımıza sağlıklı ve lezzetli mutfak alışverişini geleneksel pazar tadında yapmak isteyenler için buluşma noktası, mutlaka bekliyoruz. Ürün seçkimiz organik, doğal ve yöresine özgü yerli üretim ürünlerimizden oluşmaktadır.

 

İletişim:

Adres: Kanyon'da  -2. Kat Ahşap Platformdayız.

Türkiye'de uygulanan ilk projelerden biri olan Organikanyon geleneksel pazar alanımızda sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

 

 

Cuma & Cumartesi günleri Organikanyon standımız hizmetinize açıktır.

 

Zekeriyaköy Ormanada'da "Organik Ada"

 

Her Cumartesi Günü İstanbul'da diğer buluşma noktalarımıza uzak olması sebebiyle Ormanada sakinlerine özel olarak kurulumu yapılan Ormanada standımız Zekeriyaköy giriş kapısındaki ortak alanda civarda oturan dostlarımızın da ziyaretine açıktır. Kilyos, Zekeriyaköy, Sarıyer lokasyonundaki tüm dostlarımızı bekliyoruz. Ormanada ailesinin bize tahsis ettiği alanda otopark mevcut. Geldiğinizde haftalık meyve sebze yanında organik seçkimizle de tüm mutfak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 

 

İletişim:

Adres: Uskumruköy Mah. Kilyos Cad. Ormanada Zekeriyaköy Giriş Kapısı Orta Alandayız.

"Her Cumartesi günü 10:00-17:00 saatleri arasında hizmetiniz açıktır"

 


 

İstanbul bölgesinde 6 farklı noktada yer alan birbirinden güzel mağazalarımızla sizlere ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız. Avrupa Yakasında Büyükyalı Fişekhane, 42 Maslak Yerel Market, Anadolu yakasında ise Moda BigChefs, Bağdat Caddesi Oya'dan Sağlıklı Mutfak ve yeni açılan Çengelköy Mağazamız pandemi sürecinde hizmetinize açıktır. Tüm ürünlerimize mağazalarımızda da aynı fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR