TAHİN
 
Tamamı yerli üretim olan ve atalık tohumlardan üretilen tahinleri kahvaltıda pekmezle karıştırarak tüketebileceğiniz gibi sağlıklı tatlı tariflerinizde de kullanabilirsiniz. Hepsi doğaldır hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermeden özenle üretilmişlerdir.

Tahin

Geleneksel lezzetler arasında olan tahin kahvaltı sofraları başta olmak üzere farklı lezzetlerle de sizlere eşlik ediyor. Doyucu bir besin kaynağı olarak da yüzyıllardan beri sofralardan eksik olmayan bu lezzete Datça Murat Çiftliği üzerinden ulaşabilirsiniz. Birden fazla çeşide sahip olan tahinler, bal, pekmez gibi farklı lezzetler ile de tüketilebiliyor. Siz de tahini sofralarınızdan eksik etmek istemiyorsanız sayfamız üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz.

Tahin Çeşitleri

Üretimine bağlı olarak farklı çeşitleri bulunan tahin, en bilindik hali ile susamdan yapılıyor. Yerli üreticilerin doğal malzemeleriyle üretilen tahinler yerli markalar altında sizlere sunuluyor. Vücut direncini arttığı bilinen tahin özellikle kış aylarında daha çok tüketiliyor. Doğrudan ekmek üzerinde ya da kaşıklayarak tüketilebildiği gibi tahin helvası, tahinli kek, tahinli çörek gibi pek çok lezzetin içinde ya da tatlandırmak için kullanılabiliyor. Tatlılarda şeker yerine de kullanılan tahin oldukça geniş bir kullanım alanına da sahip. Doğu bölgesi ve Ermenek yöresinin bilinçli ve sürdürülebilir çiftçilerinin yetiştirdiği susamlardan üretilen tahin geleneksel taş değirmenlerde öğütülerek cam kavanozlarda sizlere sunuluyor. Besleyici ve enerji veren yapısı sayesinde tercih edilen tahin çeşitleri en çok pekmez ile karıştırılarak tüketiliyor. Ayrılmaz ikili olarak bilinen tahin pekmez kahvaltı sofralarının sevilen lezzetleri arasında yer alıyor. Tamamen organik koşullar altında üretilen tahinler, koruyucu, trans yağ ya da GDO içermiyor. Farklı üreticiler tarafından üretilen tahin çeşitleri en doğal hali ile sizlere sunuluyor. Siz de sayfamız üzerinden doğal tahinlere ulaşabilir ve istediğiniz öğünde tüketebilirsiniz.

Tahin İle Sofralarınızı Lezzetlendirin

Besleyiciliği ile öne çıkan tahin çeşitleri, farklı yiyecekler ile ya da sade bir şekilde tüketilebiliyor. Yerli çiftçiler tarafından doğal ürünlerden doğal bir şekilde üretilen tahinler cam kavanozlarda sizlere sunuluyor. Tahin besin değeri açısından da oldukça besleyici olması açısından tercih edilen gıdalar arasında bulunuyor. Farklı boyutlar ve gramajları ile herkese hitap eden bu ürünler sofralarınızı çeşitlendiriyor. Sayfamız üzerinden bu lezzete kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz gibi Çengelköy, Moda, Büyükyalı Fişekhane’de bulunan mağazalarımız üzerinden de ulaşabilmeniz mümkün. Aynı zamanda Cuma ve Cumartesi günleri Kanyon AVM -2. katta yer alan Organikanyon, cumartesi ve pazar günleri de Fişekhanede bulunan Ekolojik Pazar'da bu lezzetli ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sağlıklı ve kaliteli tahin tüketmek için ister lokasyonlarımız üzerinden isterseniz de sayfamız üzerinden kolaylıkla tahin çeşitlerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Dilerseniz sayfamızdan a href="https://www.datcamuratciftligi.com/kategori/kahvaltiliklar" title="Kahvaltılıklar">Kahvaltılıklar kategorisi üzerinden sofralarınızı çeşitlendirecek diğer doğal ürünlere de ulaşabilir kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Tahin Fiyatları

Organik sertifikalı ürünler arasında yer alan tahin çeşitlerini sayfamızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Datça Murat Çiftliği başta olmak üzere Pinoa Küncü, Helvart marka etiketlerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Farklı gramajlarda farklı tip kavanozlar halinde sunulan tahinler fiyat olarak da farklılık gösteriyor. Tahin fiyat aralığı genel olarak her bütçeye uyum sağlayabilir bir aralığa sahip olup her sofraya konuk olabiliyor. 210 g, 340 g ve 300 g'lık kavanozlar halinde bulunan tahin çeşitleri markalara ve gramaj farklılığına göre değişen fiyatlara sahip. Siz de sayfamız üzerinden tüketiminize uygun olan kavanozu tercih edebilir ve günün istediğiniz öğününde tüketebilirsiniz. Dilerseniz lezzetli tatlılar yapabilir sevdikleriniz ile bu lezzetlerin tadına varabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR