₺84,00 KDV Dahil
₺105,00 KDV Dahil
₺192,50 KDV Dahil
₺275,00 KDV Dahil
₺430,50 KDV Dahil
₺615,00 KDV Dahil
₺451,50 KDV Dahil
₺645,00 KDV Dahil
1
Doğal ve Organik Zeytin Çeşitleri Hem doğal hem de organik sertifikalı yeşil ve siyah zeytin çeşitlerimizi sayfamızda bulabilirsiniz. Siyah sele ve yağlı zeytinlerin yanı sıra yeşil kırma ve çizik zeytinler ile doğal zeytin ezmelerini Datça Murat Çiftliği güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Zeytin

 

Anadolu'nun pek çok köşesinde yer alan yerel üreticilerin iş birliğiyle sofralara gelen zeytin çeşitlerini bu sayfada inceleyebilirsiniz. Oluşturulan sağlıklı gıda zincirinin bir sonucu olarak üretilen tüm diğer ürünler gibi, Datça Murat Çiftliği'nde satışa sunulan organik zeytinler de kullanıcılardan tam puan alan ürünler arasında. Siz de sofralarınızda ailenizle birlikte keyifle yiyebileceğiniz siyah zeytin, yeşil zeytin ve zeytin ezmesi çeşidi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sayfamızı inceleyerek dilediğiniz zeytini birkaç tıkla satın almanın rahatlığını yaşayın.

Datça Murat Çiftliği Zeytin Çeşitleri

 

Datça Murat Çiftliği ailesinin ilk amacı, ülkemizin doğal tarım zenginliklerini en saf ve en doğal lezzetiyle kullanıcılara sunmaktır. Bu sayfada listelenen hem doğal hem de organik sertifikalı yeşil ve siyah zeytin çeşitleri arasından seçimler yaparak ürünleri her öğün güvenle tüketmek mümkün. Örneğin burada göreceğiniz organik siyah zeytinlerimiz, Ege Bölgesi'ndeki organik tarım sertifikalı zeytin bahçelerinde özenle yetiştiriliyor. İçeriğinde yemeklik tuz ve organik zeytinyağı bulunan bu sofralık siyah zeytinleri, güneş almayan serin yerlerde ya da buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Keyifli kahvaltı sofralarının olmazsa olmazı siyah zeytin çeşitlerimizin yanı sıra organik yeşil zeytinler de Datça Murat Çiftliği'nde. Hiçbir katkı maddesi ve kimyasal kullanılmadan üretilen bu zeytinler, taş ya da çekiç yardımıyla ezilerek elde ediliyor. Soğuk sıkım organik zeytinyağımız ve Datça'ya özgü kara kekiğimiz ile tatlandırarak lezzetine lezzet katın. Kısacası bu sayfada organik sertifikalı siyah zeytin, yeşil zeytin ve zeytin ezmesi çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Doğadan Sofralara Zeytin

Sele zeytinden kırma yeşil zeytine, çizik zeytinden yağlı sofralık siyah zeytine her türlü organik zeytin görebileceğiniz Datça Murat Çiftliği, yerli üretimi destekliyor. Binbir zahmetle ve emekle üretilen ve mevsiminde hasat edilen mahsuller, yetiştiği coğrafyaya özgü lezzeti, aroması ve besin değeri ile sofranıza geliyor. İster yeşil ister siyah zeytini tercih ederek öğünlerinize doğal lezzet katmanız mümkün. Özellikle zeytini taneyle yiyemeyen küçük çocukların rahatlıkla tüketebileceği zeytin ezmesi çeşitlerimizi de sayfamız üzerinde görüntüleyebilir, her birini birkaç tıkla kolayca satın alabilirsiniz. Ayrıca kahvaltıların olmazsa olmazı organik yumurtalar için de Organik Yumurta kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın!

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR