MARMELAT
 
Doğal ve organik sertifikalı marmelat çeşitlerimiz şeker ilaveli veya şekersiz seçenekleriyle sitemizde. Şeker içermeyen marmelatlarımız organik elma suyu konsantresiyle tatlandırılmaktadır. Hem sizin hem de çocuklarınızın çok seveceği marmelat çeşitlerimizi denemek isterseniz hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Marmelat

Kahvaltı öğünlerinizde tatlı bir başlangıç yapmak istiyorsanız Marmelat çeşitleri karşınızda. Ekolojik üretici topluluğumuzun geleneksel yöntemlerle hazırladığı ürünler taze meyvelerin en lezzetli halini yansıtıyor. Şekersiz ve koruyucu içermeyen lezzetlerimizle vitamin deposu meyveleri kahvaltı sofralarınıza taşıyabilirsiniz. Sayfamızda listelenen ürünler arasında farklı damak tatlarına hitap eden birçok marmelat çeşidi bulunuyor. Sevdiğiniz meyvelerin en tatlı halini organik marmelat seçeneklerimiz arasında bulabilirsiniz. Güne lezzetli bir başlangıç yapmak için kahvaltılık reçel ve bal çeşitlerimize de göz atabilirsiniz.

Meyvelerin En Taze Hali Sofralarınızda

Kahvaltı sofraları peynir, zeytin ve şarküteri ürünlerinin yanı sıra tatlı meyvelerle de zenginleştirilmesi gerekiyor. Çünkü meyve çeşitlerinin vitamin ve lif açısından oldukça zengin olduğu biliniyor. Dalından koparmışçasına taze meyvelerin en lezzetli halini sofralarınıza taşımak için marmelat çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Datça Murat Çiftliği farkıyla sunulan marmelat çeşitleri tamamen meyvelerin kendi özleriyle tatlandırılıyor. Ürünler şeker ve koruyucu içermeyerek tatlı ihtiyacınızı sağlıklı bir şekilde karşılamayı başarıyor. Sağlığın ön planda olduğu bir beslenme rutini için Datça Murat Çiftliğinin ekolojik üreticileri tarafından hazırlanan ürünlerine güvenebilirsiniz. Sayfamızda listelenen şekersiz marmelatlar geleneksel yöntemlerden feyz alınarak hazırlanıyor. Meyvelerin daha uzun süreli tüketilebilmesini ve tazeliklerinin korunmasını sağlayan bu yöntemler marmelat lezzetinin uzun yıllardır mimarı. Anadolu’nun bereketli topraklarında yetişen meyveleri, sunduğu faydalarla uzun süre tüketebilmek için marmelat çeşitlerini edebilirsiniz. Datça Murat Çiftliği doğallığıyla sunulan ürünleri uygun fiyatlarla satın almak için hemen mutfak sepetinizi hazırlayın!

Marmelat Çeşitleri

Datça Murat Çiftliği dünyasında lezzetiyle sofralarınızın vazgeçilmezi olacak birçok marmelat çeşidini bulmanız mümkün. Kırmızı meyveler arasında ekşimtırak lezzete sahip olan kuşburnu marmeladı son zamanların popüler lezzetleri arasında yer alıyor. Datça Murat Çiftliği’nin yerli üreticileri kuşburnu marmelat çeşitlerini elma suyu konsantresi ve limon suyu ile lezzetlendiriyor. Ayrıca ürünlerimiz %60 meyve oranıyla tadanların damağında unutulmaz bir tat bırakıyor. Marmelat seçiminde tercihiniz kırmızı meyvelerden yanaysa organik kuşburnu marmeladını değerlendirebilirsiniz. Rafine şekersiz içeriğiyle sofralara sağlık katacak organik erik marmeladı da ekşi tatlı uyumunun en lezzetli örneği olmaya aday. Yerli üreticilerimiz, organik sertifikalı bahçelerden topladığı mürdüm eriklerini birçok işlemden geçerek marmelat lezzetine dönüştürüyor. Eriğin en tatlı halini deneyimlemek için ürünü seçebilirsiniz. Sayfamızda listelenen marmelat çeşitleri yalnızca bunlarla sınırlı kalmıyor. Tatlı lezzetinin ön planda olduğu ürünleri sevenler için incir ve kayısı marmeladı seçenekleri burada buluşuyor. Pancar şekeri ve elma suyu konsantresiyle tatlandırılan ürünler şekerli lezzetini tamamen doğal yollardan ediniyor. Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermeyen ürünlerimizi tercih ederek ev marmeladı lezzetini sofralarınıza taşıyabilirsiniz.

Marmelat Fiyatları

Marmelat fiyatları ürünlerin marka, içerik ve gramajlarına göre farklılık gösteriyor. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun birçok marmelat seçeneğini Datça Murat Çitliği dünyasında bulabilirsiniz. Örneğin organik kuşburnu marmeladı fiyatı markaya göre değişkenlik gösteriyor. Sayfamızdaki ürünlerin açıklamalarına göz atarak değerlendirme yapabilirsiniz. Şekersiz erik marmeladı gibi ürünlerin fiyatlandırılmasında da aynı unsurlar ön plana çıkıyor. Datça Murat Çiftliği’nde doğal içeriği ve lezzetiyle öne çıkan birçok markanın ürününü bütçenize uygun fiyatlarla mutfak sepetinize kazandırabilirsiniz. Birbirinden lezzetli ve organik marmelat çeşitleri sayfamızda sofralarınıza konuk edilmeyi bekliyor. Siz de bilinçli tüketici ailemize katılmak isterseniz üye olmanız yeterli. Birbirinden doğal ve lezzetli ürünleri keşfetmek için diğer kategorilerimize göz atmayı unutmayın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR