BİTKİSEL SÜT
 
Vegan beslenenler veya çeşitli sebeplerle hayvansal süt tüketmek istemeyenler için en lezzetli bitkisel sütlerimiz bu kategoride. Karadeniz'in özel fındıkları ve Ege bölgesinin meşhur bademleri kullanılarak hazırlanan fındık ve badem sütünün yanı sıra Hindistan cevizi ve yulaf sütü de mevcut. Bitkisel sütleri tatlı tariflerinizde kullanabileceğiniz gibi yulaflı, granolalı kahvaltılarınızda veya kahvenizin içinde de kullanabilirsiniz. Laktoz ve glüten içermezler.

Bitkisel Süt / Vegan Süt

Beslenme düzeninizi bitkisel süt çeşitleriyle zenginleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Datça Murat Çiftliği'nin "yeri üretim, bilinçli tüketim" vizyonuyla bir araya geldiği üreticilerin birbirinden sağlıklı ürünleri burada sizi bekliyor. Sofralarınızı bitkilerin doğallığını sunmak için sayfamızdaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Bitkisel süt çeşitleri hayvansal gıdalardan uzak bir beslenme rutini oluşturmak isteyenlerin ortak tercihi. Vegan süt olarak da bilinen ürünleri tercih ederek süt lezzetini bitkilerden karşılayabilirsiniz. Farklı bitkilerden doğal hazırlanan ürünleri uygun fiyatlarla satın almak için hemen alışverişe başlayın! İhtiyacınız olabilecek diğer doğal içecekler için web sitemize göz atabilirsiniz.

Birbirinden Sağlıklı Vegan Süt Çeşitleri Burada

Hayvansal gıdalarda uzak bir beslenme rutini oluşturmak, birçok lezzetten mahrum kalmanıza sebep oluyor olabilir. Bununla birlikte alerji veya mide hassasiyeti gibi sebepler de sizi süt gibi gıdalardan mahrum bırakabilir. Bu tür durumlarda zengin ve faydalı bir rutin oluşturabilmek için bitkisel süt çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Sayfamızdaki ürünler ekolojik üretici topluluğumuz tarafından organik sertifikalı bahçelerden elde edilen mahsüllerle üretiliyor. Üretiminde hiçbir hayvansal ve kimyasal madde bulunmayan bitkisel sütlerimizi beslenme rutininize güvenle ekleyebilirsiniz. Bitkisel süt çeşitlerinin lezzetlerinin yan sıra faydaları da sağlık getiriyor. Örneğin yulaf sütü çeşitleri B vitamini türevleri ve folik asit yönünden oldukça zengin. Bitkilerin getirdiği faydalı değerleri vücut sağlığınıza kazandırmak için ürünleri düzenli olarak tüketebilirsiniz. Bitkisel sütlerin içeriğinde şeker, koruyucu, gluten ve laktoz gibi hassasiyete sebep olacak maddeler bulunmuyor. Bundan dolayı ürünler mide hassasiyeti olanlar için oldukça ideal. Süt lezzetini tatlılarınıza, yemeklerinize ve içeceklerinize kazandırmak için bitkilerden elde edilen bu ürünlerimizi değerlendirebilirsiniz. Sayfamızda farklı bitki çeşitlerinden elde edilen birçok ürün seçeneği mevcut. Damak zevkinize hitap edecek birçok seçeneği Datça Murat Çitliği dünyasında rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bitkisel Süt Çeşitleri

Sayfamızda lezzeti ve sunduğu faydalarıyla revaçta olan birçok bitkisel süt seçeneğini bulmanız mümkün. Soğuk sıkım yöntemiyle doğal olarak hazırlanan badem sütü çeşitleri son zamanların en çok tercih edilen seçenekleri arasında yer alıyor. Ürünler yerli üreticilerimiz tarafından organik sertifikalı bahçelerden elde edilen mahsullerle hazırlanıyor. Cam şişede sunulan ürünler uzun süreli tüketim için de oldukça ideal. Vitamin ve mineral bakımından zengin ürünleri Datça Murat Çiftliği farklıyla uzun zaman sofralarınıza taşıyabilirsiniz. Hindistan cevizi sütü çeşitleri ise lezzeti ve faydalarıyla öne çıkan bir diğer seçenek. Sunduğu birçok yararla sofraların vazgeçilmezi olan ürünün en doğal halini burada bulabilirsiniz. Hindistan cevizi sütleri hafif ve laktoz içermeyen yapısıyla sindirim sorunu yaşayan tüketicilerin de ortak tercihi. Yemek ve tatlı çeşitlerinde de kullanılan ürünleri en doğal halleriyle burada bulabilirsiniz. Lezzeti ve faydalarıyla popüler olan bitkisel sütlerin yanı sıra yöresel lezzetler de burada buluşuyor. Karadeniz bölgesinin meşhur fındıklarıyla üretilen süt çeşitleri bu lezzetlerden yalnızca birisi. Antioksidan özelliğine sahip Karadeniz fındığı sütü kahvaltılık gevreklerde ve sütlü tatlılarda sıklıkla kullanılabiliyor. Beslenme düzeninizi vegan seçeneklerle zenginleştirmek için bu sütü kullanabilirsiniz. Bitkisel süt markalarının sunduğu diğer lezzetler için kategorimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Bitkisel Süt Fiyatları

Vegan süt fiyatları ürünlerin içerikleri, miktarları ve markalarına göre farklılık gösteriyor. Mutfağınızı sağlıklı ve faydalı lezzetlerle doldurabileceğiniz vegan süt çeşitlerini uygun fiyatlarla burada bulabilirsiniz. Ürünlerin fiyatlarını etkileyen ilk faktör olarak süt çeşidi öne çıkıyor. Örneğin fındık sütü çeşitleri uygun fiyatlarla sizi karşılıyor. Hindistan sütü gibi seçenekler ise orta fiyat skalasında bulunuyor. Damak zevkinizi ve ihtiyacınız olan miktarı baz alarak ürünleri değerlendirebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR