BULGUR ister yemeklerinizde isterseniz de köftelerinizde kullanabileceğiniz doğal ve organik bulgur çeşitlerimize sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Organik sertifikalı Datça Murat Çiftliği markalı bulgurlarımızın dışında glüten hassasiyeti olanlar için de mısır kırığından hazırlanan bulgur çeşitlerimize göz atabilirsiniz.

Bulgur

 

İster leziz bir pilav isterseniz de tam kıvamında bir kısır yapmak için kullanabileceğiniz birbirinden doğal bulgur çeşitlerini, sayfamız üzerinde uygun fiyat ve tamamen yerli üretim olarak görüntüleyebilirsiniz. Datça Murat Çiftliği markalı bulgurlara ek olarak glüten hassasiyeti olanlar için de bulgur çeşitleri burada karşınızda. Siz de sofralarınızda doğal bulgur pilavları, köfteler ya da kısırlar tatmak isterseniz alışverişinizde Datça Murat Çiftliği'ni tercih ederek hem sağlığınıza hem de bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Doğal ve organik bulgurlarımızla bu sayfada sizi bekliyoruz.

Farklı İhtiyaçlara Özel Bulgur Çeşitleri

 

Daçta Murat Çiftliği'nde yer alan bulgur çeşitleri arasından seçim yaparak sağlıklı yemekler hazırlayabilir, organik bulgur yemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu sayfada, özellikle glüten alerjisi olan bireylerin diyetlerine ekleyebilecekleri bulgurlar da yer alıyor. Glütensiz bulgur çeşitlerimiz içinde sıklıkla tercih edilen NOG köftelik bulgur, ince mısırdan elde edilmekte. Bu bulgur türünü kullanarak ister köfte ister pilav yapabilir, sevdiklerinize glütensiz bulgur yemekleri hazırlayabilirsiniz. Bu bulguru rutubetsiz, kokusuz, kuru ve serin bir ortamda uzun süre saklamanız mümkün. Ayrıca paketi açtıktan sonra çapraz glüten bulaşmasından korumaya özen gösterin. Datça Murat Çiftliği olarak yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle size hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Hem Doğal Hem Yerli Bulgur Çeşitleri

  

Temel Gıdalar kategorisinde yer alan köftelik ve pilavlık bulgur çeşitlerimiz arasından ihtiyacınız ve zevkleriniz doğrultusunda seçimler yapabilirsiniz. Organik sertifikalı Datça Murat Çiftliği etiketli ürünlere ek olarak farklı markalardan da bulgur türleri sayfamızda sizi bekliyor. Örneğin ince mısır kırıklarından elde edilen glütensiz köftelik bulgurlar; çölyak hastaları ve glüten intoleransı olan kişilerin diyetlerinde kullanılmak üzere hazırlanmakta. Bu bulgurları tercih ederek sağlığınızı koruyabilir ve lezzetli yemekler hazırlayarak sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu edebilirsiniz. Datça Murat Çiftliği olarak çiftliğimizde özenle hazırlanan siparişlerinizi en taze ve en doğal lezzetiyle sofralarınıza getiriyoruz. Sebze meyveden süt ürünlerine, temel gıdadan içecek çeşitlerine, anne bebek ürünlerinden sağlıklı atıştırmalıklara çeşit çeşit kategoriden sayısız ürün Datça Murat Çiftliği'nden adresinize geliyor.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR