1
FISTIK & FINDIK & BADEM EZMESİ
 
Kızarmış ekmek üzerine sürerek tüketebileceğiniz kuruyemiş ezmelerini isterseniz smoothie gibi sağlıklı içeceklerinize de ekleyebilirsiniz. Bu ezmelerle taze meyveleri birleştirerek sağlıklı ve lezzetli sandviçler hazırlayıp yanınızda taşıyabilirsiniz. Özellikle şeker ilavesi içermeyen ezmelerimiz sadece kuruyemişin kendisini içerdiğinden dolayı oldukça faydalıdır.

Badem, Fındık, Fıstık Ezmesi

Kahvaltı sofralarına ayrı bir lezzet katan, ara öğün ve atıştırmalık olarak da sık tercih edilen badem, fındık ve fıstık ezmeleri şimdi Datça Murat Çiftliği'nde sizlerle. Farklı pek çok seçeneği ve malzeme detayları sayesinde damak tadınıza en uygununu burada bulabilir, hemen sipariş oluşturabilirsiniz. Yerli ve doğal üretim mottosu ile kapınıza gelen kuruyemiş ezmelerini hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Besleyici ve Leziz Fıstık Ezmeleri

Fıstık ezmesi çeşitleri arasından hem imalat süreci hem de lezzeti arayışınıza uygun olanı kolayca bulabilirsiniz. Örneğin, yer fıstığından gelen doğal yağ ve proteini ile son derece besleyici fıstık ezmeleri tercihiniz olabilir. Sahip olduğu yap ve protein içerikleri sayesinde sportif bir yaşamın da parçası olabilen bu fıstık ezmeleri enerji veren en temel besinleriniz arasında da yer alabilir. Farklı içerikler ile çok daha leziz bir kıvama kavuşan fıstık ezmeleri de var. Özellikle ballı fıstık ezmesi çeşitleri bunlardan biri. Özellikle şekerli kuruyemiş ezmeleri tüketmek istemeyenler yağ ve şeker ilavesi içermeyen bu ürünlere şans verebiliyor. Antrenman öncesi ya da sonrasında enerji verebilen bu ürünler de yine sportif yaşamınızın beslenme programlarında yer edinebilir. Ek olarak gluten içermediği için de bu fıstık ezmeleri çok daha geniş bir kesime hitap etmeyi başarıyor. Sofrasında kakao lezzetinden vazgeçemeyenler için de ham kakao içeriğine sahip fıstık ezmeleri değer kazanıyor. Rafine şeker tüketmek istemeyen ve kakao lezzetinden de vazgeçemeyenler için bu ürünler nokta atışı bir seçim. Kahvaltı ve ara öğünlerin yanı sıra smoothie tariflerinizi de bu fıstık ezmeleri ile zenginleştirebilirsiniz. Şekersiz ve glutensiz olduğu, hiçbir katkı maddesi içermediği için de bu ürünler son derece popüler.

Geniş Lezzet Seçenekleri İle Fındık Ezmeleri

Fındık ezmesi çeşitleri de imalatı, malzemeleri itibarıyla geniş lezzet seçeneklerine sahip. Örneğin, ham bal içeriğine sahip olup yağ ve şeker ilavesi içermeyen fındık ezmeleri tercihiniz olabilir. Bunlar, şekersiz fındık ezmesi arayışında olanlara hitap ediyor olup fındık ezmelerini çok seven fakat şekerli içerikleri tercih etmeyenleri kendisine çekebiliyor. Ayrıca gluten içermediği için de bu ürünler çok daha geniş bir kesime hitap etmeyi başarıyor. Karadeniz'in leziz fındıklarından hazırlanan, ilave yağ içermeyen ezmeler de çokça rağbet görüyor. Tamamen doğal şeker pancarı kullanılarak imal edilen bu ürünler ise ekstradan vanilya içeriğine de sahip olup gluten içermiyor. Renklendirici, koruyucu veya katkı maddesi bulunmadığı için de aileniz ile beraber kahvaltı sofralarında güvenle tüketebileceğiniz ezmeler arasında başı çekiyor. Çikolata tadından vazgeçemeyenler için de çikolatalı fındık ezmeleri ilk sıraya yerleşebiliyor. Bitter çikolatanın yoğun tadını damağında hissetmek isteyenler için öne çıkan bu ürünler gluten, koruyucu ve katkı maddesi içermiyor. Organik hurma özü ile de tatlandırılıp son şekline ulaşan bu ürünler rafine şeker içermediği için ebeveynlerin çocukları için de tercih ettiği atıştırmalıklar arasında. Son olarak keçiboynuzlu fındık ezmeleri de hem leziz hem enerji verici. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve koruyucunun bulunmadığı bu ürünler tatlı, kek, pastaların süslenmesinde de önemli rol oynuyor.

Kahvaltı Sofralarınıza Yakışacak Badem Ezmeleri

Kuruyemiş ezmeleri arasında farklı içeriklere sahip badem ezmesi ürünleri de dikkat çekiyor. Sade bir lezzet ve %100 badem ezmesi arayanlar için uygun ürünler yalnızca bademden gelen doğal yağ ve yüksek protein ile sofralarınızda yerini alıyor. Şeker, tatlandırıcı veya tuz içermediği için de ayrıca önem kazanıyor. Bunun yanı sıra şekerli badem ezmeleri de öne çıkıyor. Badem, pancar şekeri ve bitkisel yağ gibi içeriklere sahip bu ürünler içeriğindeki protein ve doğal yağlar sayesinde afiyetle tüketilebiliyor. Koruyucu madde içermediği için de kimyasallara yönelik hassasiyeti olanların tercihleri arasında yer alabiliyor. Badem ve bal içeren lezzet seçenekleri de var. Sofrasında balı eksik etmeyenlerin tercihi olabilen bu ürünler de hiçbir katkı maddesi veya koruyucu içermediği için öne çıkıyor. Ballı badem ezmeleri ile hem damağınızı şenlendirebilir hem günün geri kalanı için ihtiyaç duyduğunuz enerjiye ulaşabilirsiniz. Son olarak farklı tat alternatifleri arasında glutensiz ve portakallı badem ezmeleri de öne çıkıyor. Eşsiz tarifi ile dikkatleri üzerine çeken bu ezmeler, hiçbir katkı maddesi içermeyen, ilave şekersiz formu ile de sağlıklı atıştırmalıklarınız arasında başı çekebilir. Badem ezmesi fiyatları da sunulan tüm bu seçeneklere göre geniş bir skalada yer alıyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR