SÜT Birçok sertifikası olan ve güvenilirliği oldukça yüksek çiğ sütler, en taze hâliyle kapınıza kadar geliyor. Çiğ sütleri mayalayarak kendi yoğurdunuzu kendiniz yapabilir ve ailecek güvenle tüketebilirsiniz.

Çiğ Süt

Hiçbir işlem görmemiş sütü ifade eden çiğ süt Datça Murat Çiftliği ile evlerinize geliyor. Tamamen doğal ortamda yetişen ineklerin sütünün şişelenerek sunulduğu çiğ süt ve organik süt çeşitlerimizin yanı sıra vegan beslenmeye ve laktoz intoleransı olanlara uygun bitkisel süt çeşitlerimiz de bulunuyor. Yulaf sütü, badem sütü, fındık sütü, Hindistan cevizi sütü gibi bitkisel süt çeşitleri tıpkı inek sütü gibi pek çok kullanım alanının içinde kendine yer buluyor. Eğer vegan besleniyorsanız ya da süte alerjiniz varsa bu bitkisel süt çeşitlerini güvenle tercih edebilirsiniz. Soğuk sıkım yöntemi ile elde edilen bitkisel süt çeşitleri; içerisinde hiçbir hayvansal madde barındırmıyor. Cam şişesinde tazeliğini koruyarak sizlerle buluşan hayvansal ve bitkisel doğal süt çeşitlerimizi keşfetmek için incelemeye hemen başlayın!

Organik Süt ve Çiğ Süt Çeşitleri

Tamamen doğal ortamında yetişen ineklerin sütü Datça Murat Çiftliği ile sizlerle buluşuyor. Aysun The Sütçü markası tarafından beğenilerinize sunulan organik çiğ süt evde kendi yoğurdunu mayalamak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Silivri'nin Gündönümü ilçesinde yetiştirilen bu çiğ inek sütü 1 litrelik şişesiyle evlerinize konuk oluyor. Eğer daha fazla sütten yoğurt mayalamak isterseniz dilediğiniz miktarda organik çiğ süt siparişi verebilirsiniz. Çiğ sütün yanı sıra organik süt seçeneklerini de sayfamızda bulabilirsiniz. Bunlardan biri olan Tire organik süt düzenli test ve analizlerden geçerek sofralarınıza geliyor. Hem sizin hem de çocuklarınızın güvenle tüketebileceği bu organik süt, cam şişesi sayesinde tazeliğini uzun süre koruyabiliyor. Tire organik sütü, buzdolabınızda 0°C ile +4°C arasında muhafaza edebilirsiniz. Güneş ışığına maruz kalmaması gereken sütün ayrıca açıldıktan sonra en geç iki gün içinde tüketilmesi gerekiyor. İster içmek için isterseniz de tatlılarınızda kullanabileceğiniz Tire organik süt fiyatlarını sayfamız üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Bitkisel Süt Nedir, Bitkisel Süt Çeşitleri Nelerdir?

Hayvansal süt çeşitlerinin yanı sıra bitkisel süt çeşitleri de sayfamızda sizleri bekliyor. Bünyesinde hayvansal herhangi bir madde barındırmayan bitkisel sütler, tamamen bitkisel kaynaklı süt çeşitleri arasında yer alıyor. Bitkisel sütlerin birçok seçeneği bulunsa da en çok tercih edilenler arasında badem sütü, yulaf sütü, fındık sütü, soya sütü ve Hindistan cevizi sütü bulunuyor. Bitkisel sütler vegan beslenen kimselerin yanı sıra inek sütündeki proteinleri sindirmekte güçlük yaşayan ve laktoz intolenrası bulunan kimseler tarafından da güvenle tercih edilebiliyor. Sağlıklı yağlardan, proteinden ve kalsiyumdan zengin bitkisel süt çeşitlerini kahvelerinizde kullanabilir; kahvaltılık gevreklerle birleştirebilir, doğrudan içebilir ya da bu sütlere tatlılarınızda yer verebilirsiniz.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR