1
TEREYAĞ & KAYMAK
 
Kahvaltılarınızdan eksik etmek istemeyeceğiniz birbirinden lezzetli tereyağı ve kaymak çeşitlerini sitemizden güvenle sipariş edebilirsiniz. İster keçi sütünden isterseniz de inek sütünden hazırlanan tereyağlarımızdan damak zevkinize uyanı hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermeden özenle hazırlanan ürünlerimiz bütün ailenizin favorisi olacak. 

Tereyağı & Kaymak

Öğünlerinize sağlık ve lezzet katacak tereyağı çeşitleri Datça Murat Çiftliği'nde sizi bekliyor. Anadolu yemek kültürünün meşhur tereyağı çeşitleriyle birbirinden lezzetli öğünlerin mimarı siz olabilirsiniz. Sayfamızda organik sertifikalı meralarda otlayan ineklerin sütünden üretilen ürün çeşitleri bunlarla sınırlı kalmıyor. Tatlılarınıza ve kahvaltı sofralarınıza lezzet katacak besleyici kaymak çeşitleri de burada buluşuyor. Sütün Anadolu üreticilerinin usta elleriyle bir lezzet haline dönüştüğü ürünlerle beslenme rutininizi zenginleştirebilirsiniz. Geleneksel mutfak kültürünün sunduğu tereyağı ve kaymak çeşitlerini uygun fiyatlarla satın almak için hemen mutfak sepetinizi hazırlamaya başlayın! Diğer süt ve süt ürünleri için ilgili kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Organik Sütten Üretilen Ürünler Burada

Süt ve süt ürünleri besleyici oluşlarıyla her öğünde sıklıkla tercih edilen gıdalar arasında yer alıyor. Ürünler 7'den 70'e her tüketicinin beslenme düzenine hitap edebiliyor. Ayrıca bu tür gıdalar yemek, atıştırmalık ve kahvaltılık çeşitlerine de lezzet katıyor. Temel gıdalar arasında yer alan tereyağı ve kaymak gibi ürünler en fazla kullanılan süt ürünleri olarak biliniyor. Bu lezzetleri sofralarınıza yaraşır doğallıkta tüketmek istiyorsanız Datça Murat Çiftliği ürünleri tam size göre! Sayfamızda bulunan organik tereyağı ve margarin çeşitleri yerli üreticilerimiz tarafından özenle hazırlanıyor. İçerisinde hiçbir koruyucu veya katkı maddesi bulunmayan ürünleri tüm yemeklerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. "Yerli üretim, bilinçli tüketim" vizyonuyla bir araya geldiğimiz üreticilerimizin ürünleri saf olarak tüketilebilecek kadar lezzetli. Güne birbirinden lezzetli ve besleyici ürünlerle başlamak için sayfamızdaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Datça Murat Çiftliği tereyağları tamamen geleneksel esaslara ve steril üretim koşullarına uyarak üretiliyor. Tamamen doğal olan ürünle çocuk beslenmesine de uygunluk gösteriyor. Çocuğunuza Anadolu'nun hazine değerindeki tereyağı ve kaymak lezzetleriyle tanıştırmak için doğru yerdesiniz. Sayfamızdaki süt kaymak meralarda özgürce otlayan ineklerin sütünden doğal olarak hazırlanıyor. Bu ürünleri ister kahvaltılarınızda ister tatlılarınızda değerlendirebilirsiniz.

Kaymak ve Tereyağı Çeşitleri

Datça Murat Çiftliği dünyasında birbirinden lezzetli ve besleyici birçok ürün çeşidine rastlamanız mümkün. Sayfamızdaki tereyağı çeşitleri Anadolu'nun belirli bölgelerinde özel olarak hazırlanıyor. Örneğin Kars tereyağı bu bölgedeki mandıralarda geleneksel yöntemlerle üretiliyor. Pastörize inek sütü bulunan ürünleri hem kahvaltılık hem yemeklik olarak tercih edebilirsiniz. Erzincan tereyağı da coğrafi işaretli lezzetlerimizden yalnızca biri. Tuzlu tereyağı çeşitleri arasında bulunan bu lezzet yüksek süt yağı oranıyla besleyici kahvaltıların mimarı olmaya aday. Enerji dolu ve zengin bir kahvaltı sofrası için ürünü tercih edebilirsiniz. Datça Murat Çiftliği dünyasında beslenme rutinlerine özel olarak geliştirilen ürün seçenekleri de bulunuyor. Tuzsuz tereyağı çeşitleri bu ürünler arasında yer alıyor. Hafif bir beslenme tarzı sürdürüyorsanız bu tür ürünlerimizi değerlendirebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak farklı sütlerden üretilen lezzetler de burada buluşuyor. Örneğin, keçi tereyağı hafif mayhoş tadı ve %100 keçi sütü içeriğiyle diğer lezzetlerden ayrılıyor. Sofralarınıza farklı bir tereyağı çeşidi sunmak isterseniz bu tür ürünleri seçebilirsiniz. Kaymak çeşitlerinde de birbirinden farklı seçenekleri bulmak mümkün. Sayfamızdaki ürünleri açıklamalarını inceleyerek damak zevkinize uygun lezzetleri belirleyebilirsiniz.

Kaymak ve Tereyağı Fiyatları

Kaymak ve tereyağı fiyatları ürünlerin miktarlarına göre farklılık gösteriyor. Bununla birlikte ürün çeşitleri ve marka gibi faktörler de fiyatlara etki edebiliyor. Onlarca seçeneğin bulunduğu Datça Murat Çiftliği dünyasında bütçenize uygun birçok seçenek bulabilirsiniz. Kaymak çeşitleri sayfamızın uygun fiyatlı seçenekleri arasında yer alıyor. Farklı yörelerden gelen tereyağı lezzetleri ise orta fiyat skalasında bulunuyor. Damak zevkinize uygun seçenekleri fiyatlarına göre değerlendirmek isterseniz sayfamızdaki sıralama seçeneklerini kullanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR