ŞALGAM & KVASS
 
Bağışıklık sistemine faydalı bakteriler barındıran kvass ve şalgam çeşitlerimize bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Yemeklerinizin yanında içebileceğiniz veya gün içerisinde ara öğün olarak tüketebileceğiniz bu içecekleri çok seveceksiniz. Pancar kvass, antioksidan yönünden oldukça zengin olmakla birlikte probiyotik bir içecektir. Şimdi sipariş verin ürünlerinizi Datça Murat Çiftliği güvencesiyle evinize kadar getirelim.

Şalgam & Kvass

İster tek başına ister yemekleriniz ile beraber tüketebileceğiniz kvass ve şalgam suyu çeşitleri Datça Murat Çiftliği güvencesi ile sizlerle. İndirim fırsatlarından da yararlanabileceğiniz sayfamızda antioksidan açısından zengin içeceğinizi bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. Yerli üretim & bilinçli tüketim mottosunca sunulan şalgam ve kvass ürünlerini hemen keşfederek dilediğiniz miktarda sepetinizi doldurabilirsiniz.

Şalgam Çeşitleri

Şalgam çeşitleri arasından damak tadınıza uygun, afiyetle tüketebileceğiniz olanı bulmanız çok kolay. Örneğin, acılı şalgamlar geniş bir kesimin beğenerek tükettiği şalgam seçenekleri arasında yer alıyor. Fermente edilmiş şalgamdan elde edilen bu ürünler tamamen organik olması ile de değer kazanıyor. İçme suyu, organik siyah havuç, kaya tuzu, organik bulgur ve organik acı biberden meydana gelen bu ürünler sofrasından acıyı eksik etmeyenler için de biçilmiş kaftan. Aynı şekilde imal edilen organik çeşitler arasında acısız şalgamlar da mevcut. Bunlar da organik olup fermente edilmiş şalgamdan imal ediliyor. Organik siyah havuç, organik bulgur, kaya tuzu, kaynak suyu içeriklerine sahip olan bu ürünler böylece acıya duyarlı bilinçli tüketicilerin tercih edebileceği ürünler arasında yer alıyor. 250 ml gibi miktarlarda bulabileceğiniz bu ürünler, bağışıklık sistemini destekleyici bakteriler barındırması ile de öne çıkıyor. Sofralarınızda yemekleriniz ile beraber tüketebileceğiniz gibi şalgamlarınızı tek başına gün içerisinde ara öğün olarak da içmeniz mümkün. Online sipariş kolaylığından yararlanabileceğiniz gibi dilerseniz İstanbul'daki çeşitli mağazalarımıza gelerek de alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kadıköy, Zeytinburnu, Üsküdar, Zekeriyaköy gibi farklı lokasyonlarındaki İstanbul şubelerimize gelerek farklı ürünleri de keşfedebilirsiniz.

Kvass Çeşitleri

Günden güne popülerlik kazanan kvass ise çok eski zamanlardan bu yana varlığını sürdüren bir içecek. Özünde pancar bulunan bu ürünler, doğal tedavi yöntemleri arasında da adını sık sık duyuruyor. Antioksidan açısından zengin olan pancar kvass ürünleri, çeşitlerine göre de farklı özelliklere sahip. Örneğin, kaya tuzu, pancar ve sudan imal edilen kvass çeşitleri fermente bir içecek olduğu için oldukça iyi bir probiyotik içecek olarak da adından söz ettiriyor. Doğu Avrupa'da uzun yıllardır yaygın olarak tüketilen bu ürünler, Türkiye'de de popülerliğini günden günde artırıyor. Ayrıca laktoz hassasiyeti olanlar için de uygun bir içecek olan bu ürünler, şekersiz, vegan ve glütensiz seçenekleri ile de daha geniş bir kesime hitap etmeyi başarıyor. Bu acısız seçeneklerinin yanı sıra acılı kvass çeşitleri de mevcut. Tıpkı şalgam gibi bu ürün grubunda acılı seçenekleri tercih edenler acılı kvass çeşitlerine şans verebilir. Kvass çeşitleri de farklı miktarlarda ve adetlerde satışa sunuluyor. Örneğin, 250 ml ve tekli olanlardan birini tercih edebilir ya da çoklu paketlere de şans verebilirsiniz. Dilerseniz, Meyve Suyu, Detoks İçecekleri sayfamızdaki doğal ve organik sertifikalı içecek çeşitlerini de inceleyebilirsiniz.

Kvass & Şalgam Fiyatları

Kvass ve şalgam fiyatları geniş bir skalada ilerliyor. Ürün çeşitliliği bu noktada fiyatlardaki en belirleyici faktörlerden biri. Acılı ve acısız şalgamlar, farklı içeriklere sahip kvass çeşitleri bu noktadaki aradığınız ürünü kolayca bulmanızı sağlarken fiyat aralığını da genişletebiliyor. Bir diğer fiyat kriteri ise miktar ve adetler. Örneğin, 250 ml miktarında satışa sunulan ürünler tekli ya da çoklu paket halinde de bulunabiliyor. Favori içeceğinizi paket halinde alabilir ya da yeni deneyeceğiniz kvass & şalgam az miktarda sepetinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca çeşitli indirim fırsatlarından yararlanarak da çok daha avantajlı bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz, ürünleri artan ya da azalan fiyatlarına göre listeleyerek de ilerleyebilirsiniz. Arzu ederseniz, İçecek sayfamızdan da farklı ürünleri keşfetmeye devam edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR