₺68,00 KDV Dahil
₺85,00 KDV Dahil
₺68,00 KDV Dahil
₺85,00 KDV Dahil
1 2 >

Doğal Bitki Çayları

Kurutulmuş bitki çayı çeşitlerini, en doğal halleri ile hiç bir işleme tabi tutmadan sizlere sunuyoruz. İçerdikleri şifalı besinler ve vitaminlerle geleneksel olarak özellikle kış günlerinde bolca tüketilen bitki çayları, farklı lezzetleri ve aromaları ile siyah çaydan sıkılanlara doğal ve sağlıklı bir sıcak içecek alternatifi olma özelliği taşıyorlar.

Doğal Bitki Çayları

Datça Murat Çiftliği ile en doğal bitki çaylarına ulaşabilirsiniz. Yerli üreticilerimizin bahçesinden özenle toplanan bitkiler, geleneksel yöntemler yardımıyla kurutularak sağlıklı çaylar haline getirilerek sizlerle buluşturuluyor. Her derde çare olabilen doğal bitki çayları geniş bir skalaya sahip olup her damak zevkine uygun bitki çaylarına sahip. Siz de sağlık açısından destekleyici olan bu doğal bitki çaylarından istiyorsanız sayfamız üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Doğal Bitki Çayları Çeşitleri

En doğal halleri ile sizlere sunulan bitki çayları çeşitleri hem lezzetli hem de sağlığa yararlı yapıları ile pek çok tüketici tarafından tercih ediliyor. Papatya çayı, ıhlamur, melisa, kuşburnu, mor reyhan, adaçayı, lavanta gibi daha pek çok bitki yerli çiftçilerimiz tarafından doğal yollar ile üretiliyor. Bu organik lezzetler toplanıp kurutularak bitki çayı olarak demlenebiliyor. Her bir bitki farklı özelliklere sahip olup sağlık açısından da yararlı çaylar arasında yerini alıyor. Papatya çayı, dağlık bölgelerde yetişen papatyaların çiçeklerinden elde ediliyor olup tıbbi papatya ve normal papatya şeklinde sayfamız üzerinde yer alıyor. Her iki tür de papatyaların hoş ve hafif kokusunu çay olarak sizlere sunuyor. Sakinleştirme, kaygı azaltma etkileri ile bilinen papatya çayı bağışıklığı da desteklemesi ile pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Benzer özelliklere sahip olan Melisa çayı, dinlendirici etkisi ile ön plana çıkan doğal bitki çayları arasında yer alıyor. Akdeniz bölgesinde yetişen melisa otunun çiçeklerinden üretilen bu doğal çay hoş kokusu ve lezzetli tadıyla tüketicilerin beğenisini kazanıyor. Siz de doğal yollarla yetişen bitkilerden yapılan çayları evlerinize taşımak istiyorsanız, sayfamız üzerinden istediğiniz doğal bitki çayına rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sağlığın Destekçisi Doğal Bitki Çayları

Geniş bir skalaya sahip olan doğal bitki çayları çeşitleri Datça Murat Çiftliği tarafından sizlere sunuluyor. Farklı doğal markaların tek bir yerde buluştuğu sayfamız üzerinden dilediğiniz bitki ve bitki çayına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Karabaş otundan nar çayına ve doğal yollarla üretilmiş karışık bitki çaylarına ulaşarak özellikle kış aylarında keyifle tüketebilirsiniz. Bağışıklığı destekleyen bitki çayları en çok kış çayı, ıhlamur ve adaçayı ile ön plana çıkıyor. Datça dağlarından toplayıp kurutturulan adaçayı, lezzetli tadı ile pek çok açıdan fayda sağlıyor. Özellikle hastalıkta kullanılan adaçayı gibi diğer bitki çayları bağışıklığı arttırmayı ve vücudun kendini toparlamasına yardımcı oluyor. Datça Murat Çiftliği olarak yerli ve butik üreticilerimizin topladığı bu doğal bitkileri sizler için kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Siz de sayfamız üzerinde dilediğiniz bitki çayı ulaşabilir mutfak listenize ekleyebilirsiniz. Dilerseniz Doğal Çaylar kategorisi üzerinden diğer çay çeşitlerine de ulaşabilir ve sofralarınızı lezzetlendirebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Doğal Bitki Çayları

Kış aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alan bitki çayı çeşitleri, her damak zevkine hitap edecek kadar geniş bir skalaya sahip. Sağlık açısından da önemli etkileri bulunan bu doğal sağlık deposu bağışıklığı desteklemek amacıyla da pek çok tüketici tarafından tüketiliyor. Bitki çayları fiyat aralığı olarak da geniş bir aralığa sahip olup pek çok bütçeye ayak uydurabiliyor. Bitkinin özelliğine, üretilme ya da bulunma sıklığına bağlı olarak değişen bitki çayları fiyatları bütçenize uyum sağlayabiliyor. Siz de web sitemiz üzerinden bütçenize uygun istediğiniz bitki çayı çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Çengelköy, Moda, Büyükyalı Fişekhane'de bulunan mağazalarımızı ziyaret edebilir, dilediğiniz bitki çayı ve daha fazla ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Datça Murat Çiftliği olarak yerel üretimi desteklediğimiz butik işletmeleri sayfamızda sizlerle buluşturuyor ve Yerel Üretim Bilinçli Tüketim sloganı ile ürünlerimiz sizlere sunuluyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR