1 2 3 >
Bal ve Arı Ürünleri Türkiye'nin farklı yörelerinde yerli üreticiler tarafından üretilen bal ve arı ürünleri çeşitlerini bu sayfamızda bulabilirsiniz. Tamamı doğal olan hem süzme hem de petek balı çeşitlerinin yanı sıra propolis gibi arı ürünlerini de Datça Murat Çiftliği güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Bal ve Arı Ürünleri

 

Ülkenin çeşitli yerlerindeki arıcılık tesislerinde özenle üretilen bal çeşitlerini sayfamız üzerinde rahatlıkla görüp birkaç tıkla kolayca satın alabilirsiniz. Tamamı doğal süzme bal ve petek balı ürünleri, Datça Murat Çiftliği'nden sofralarınıza geliyor. Çiçek balından kekik balına, çam balından kestane balına uzanan bal çeşitliliğine ek olarak bu sayfadaki arı ürünleri de kullanıcılardan tam puan alıyor. Organik polen ve propolis çeşitlerimiz arasından ihtiyacınız olanları sepetinize ekleyin. Alışverişinizi tamamladığınızda satın aldığınız bal ve arı ürünleri adresinize geliyor.

Bağışıklık Sistemi Dostu Arı Ürünleri

  

Özellikle kış aylarında pek çok yaş grubundakiler için sıklıkla kullanılan arı ürünleri burada birkaç tık uzağınızda. Farklı gramajlardaki ambalajlarda satışa sunulan organik polen ve propolis çeşitleri arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz. Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganıyla Datça Murat Çiftliği'nden kapınıza kadar gelen bu ürünler, güneş görmeyen yerlerde ve tercihen oda sıcaklığında muhafaza edebilirsiniz. Datça Murat Çiftliği'ndeki arı ürünleri farklı formlarda olabiliyor. Sıvı, granül ve katı formüllere sahip olan propolis ve organik arı poleni, her cebe uygun fiyatlarla sizin için burada satışta. Polen ve propolise ek olarak, dörtlü karışım içeren arı ürünlerini de bu sayfada görmek mümkün. İçeriğinde bal, polen, propolis ve arı sütü ihtiva eden bu karışımları kendiniz ve sevdikleriniz için hekim tavsiyesiyle kullanabilirsiniz. Sayfamızdaki propolis ve organik polen fiyatları ile alışverişe hemen başlayın!

Çiftlikten Adresinize Bal ve Arı Ürünleri

 

Ege'den Trakya'ya, Doğu Anadolu'dan Karadeniz'e Türkiye'nin pek çok farklı yöresindeki üreticilerden evinize gelen organik çiçek balı, çam balı, kestane balı ve diğer bal çeşitleri arasından seçiminizi yapın, doğal bal tüketmenin ayrıcalığını yaşayın. Örneğin sayfamızda göreceğiniz organik meşe balı, Trakya Istranca Dağları'ndaki meşeliklerde dolaşan arıların ürünü. Hem buradaki meşe ağaçlarından hem de civar çiçeklerden beslenen arıların ürettiği organik meşe balının kendine has aroması bulunuyor. Şeker oranı son derece düşük olan bu bala ek olarak sayfamızdaki organik kestane balı da en sevilenler arasında. Siz de hem kendinize hem de aile üyelerinize tattıracağınız organik çiçek balı, kestane balı, kekik balı ve diğer bal çeşitleri için sayfamızı incelemeye hemen başlayın!

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR