₺116,00 KDV Dahil
₺145,00 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺135,00 KDV Dahil
₺304,50 KDV Dahil
₺435,00 KDV Dahil
1
SİRKE
 
Faydaları saymakla bitmeyen doğal ve organik sertifikalı sirke çeşitlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. İsterseniz sade şekilde içmek için isterseniz de salatalarınızı soslamak için kullanabileceğiniz sirkeleri kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Her birinin farklı bir faydası olan sirke çeşitlerinden en sevdiklerinizi hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Sirke

Yemeklerinizi ve salatalarınızı lezzetlendirecek sirke çeşitleri en doğal haliyle burada sizi bekliyor. Anadolu'nun verimli topraklarından toplanan değerlerle üretilen ürünlerimiz sofralarınıza sağlık sunuyor. Ekolojik üretici topluluğumuz tarafından geleneksel yollarla üretilen birçok sirke seçeneğini sayfamızda bulabilirsiniz. Datça Murat Çiftliği'nin organik sertifikalı ürün çeşitleri arasında daha önce hiç görmediğiniz organik sirke çeşitlerine de rastlamanız mümkün. Anadolu’nun belirli yörelerine özgü lezzetlerle tanışmak ve deneyimlemek için sayfamızdaki ürünleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Sofralarınıza doğallığı ve lezzeti bir arada getirebileceğiniz temel gıdalar için sitemize göz atabilirsiniz.

Sirke Çeşitleriyle Sofralarınıza Sağlık Katın

Salata ve meze gibi farklı öğünlerde sıklıkla tercih edilen lezzetlere sağlık katmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sayfamızdaki doğal sirke çeşitleri hem lezzeti hem de organik yapısıyla sofralarınızın vazgeçilmezi olmaya aday. Datça Murat Çiftliği farkıyla sunulan ürünler ülkemizin verimli topraklarını işleyen yerli üreticiler tarafından hazırlanıyor. Yapım sürecinde hiçbir katkı maddesi kullanılmayan ürünler geleneksel yöntem olan fermantasyon ile üretiliyor. Anadolu topraklarının meşhur lezzetleri mevsiminde hasat edilerek fermente sürecine hazırlanıyor. Bu süreçte tamamen organik koşullardan elde edilen sirke anası olarak adlandırılan maya çeşidi kullanılıyor. Süreç sonucunda farklı lezzetleri ve faydalarıyla sirke çeşitleri ortaya çıkıyor. Datça Murat Çiftliği etiketli ürünlerin her biri vitamin, mineral ve probiyotik deposu. Doğal beslenme rutini oluşturmak ve sofralarınıza lezzet katmak için birçok farklı sirke çeşidini burada bulabilirsiniz.

Sirke Çeşitleri

Sirke çeşitleri arasında lezzeti ve faydalarıyla herkesçe bilinen birçok ürün seçeneği mevcut. Organik üzüm sirkesi çeşitleri salata ve soğuk mezelerin hazırlanışında sıklıkla tercih ediliyor. Organik sertifikalı üzüm bahçelerinden toplanan üzümlerden üretilen ürünler mide sağlığı için dost bakteriler içeriyor. Salatalarınızı ve mezelerinizi lezzetlendirmenin sağlıklı yolunu arıyorsanız bu ürünler tam size göre! Organik elma sirkesi çeşitleri de yemeklerin lezzetlendirilmesi için en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Karadeniz bölgesinin organik elma bahçelerinden toplanan meyvelerden üretilen ürünler kalorisiz yapısıyla diyet programlarının vazgeçilmezi olmaya aday. Lezzetiyle sofraları zenginleştirecek bu ürünlerle formunuzu koruyabilirsiniz. Sayfamızda Anadolu'nun seçkin yörelerinden gelen eşsiz sirke çeşitleri de mevcut. Ege yöresinin özgün lezzetleri arasında bulunan enginar sirkesi de bu seçeneklerden yalnızca birisi. Vücut sağlığına birçok fayda sunan ürün yemekleri lezzetlendirmek veya direkt tüketilmek için sıklıkla tercih ediliyor. Vücut sağlığınızı doğanın sunduğu değerlerle güçlendirmek için bu tür ürünleri seçebilirsiniz. Mutfak sepetinizi Anadolu yemek kültürünün eşsiz lezzetleriyle donatmak için organik alıç sirkesi ve karayemiş sirkesi gibi ürünleri de değerlendirebilirsiniz. Sayfamızda bulunan sirke çeşitlerinin hepsi birer antioksidan kaynağı. Vücut sağlığınızı dış etkenlere desteklemek için ürünleri sofralarınıza kazandırabilirsiniz.

Sirke Fiyatları

Sirke fiyatları ürün seçeneğine ve miktara göre farklılık gösteriyor. Bütçenize birçok organik ürünü sayfamızda bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı seçenekler arasında erik ve karayemiş sirkeleri öne çıkıyor. Soflarınızı sıra dışı lezzetle taçlandırmak için bu ürünleri değerlendirebilirsiniz. Ürünler ayrıca farklı lezzetleri ilk defa deneyimleyecek olanlar için de oldukça ideal. Mutfağınızı sağlıklı lezzetlerle zenginleştirmek için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Anadolu'nun ender bulunan lezzetlerinden üretilen alıç sirkesi ve ceviz sirkesi gibi seçenekler ise orta fiyat skalasında sizi karşılıyor. Salata ve mezelerinizin lezzetini katbekat artıracak bu ürünlerle beslenme sağlığınızı güçlendirebilirsiniz. Eğer siz de organik beslenebilmek için yerli üreticilerin ürünlerini tercih ediyorsanız, Datça Murat Çiftliği’ne üye olarak bilinçli tüketici ailesinde yerinizi alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR