1
MERCİMEK
 
Protein ve lif açısından oldukça zengin olan ve faydaları saymakla bitmeyen mercimek çeşitlerimize bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Yeşil mercimek, kırmızı mercimek veya mercimek karışımlarından dilediğinizi sipariş verebilirsiniz. Mercimeği haşlayıp salatalara ekleyerek farklı şekillerde tüketmeyi deneyebilirsiniz.

Mercimek

Öğünlerinizi birbirinden sağlıklı ve lezzetli yemeklerle zenginleştirebileceğiniz mercimek çeşitleri burada sizi bekliyor. Datça Murat Çiftliği’nin ekolojik üretici topluluğu tarafından sunulan ürünler en doğal haliyle sofralarınıza geliyor. Protein ve lif deposu olan ürün çeşitleriyle beslenme rutininizi daha besleyici hale getirebilirsiniz. Organik sertifikalı topraklarda yetiştirilen ürünler arasında farklı yörelere özel lezzetleri de bulmanız mümkün. Anadolu topraklarına özgü organik mercimek seçenekleriyle yöresel yemekleri sofralarınıza taşıyabilirsiniz. Sofralarınızı doğallık ve lezzetle buluşturmak için hemen mutfak sepetinizi hazırlamaya başlayın!

Organik Mercimek Çeşitleriyle Sofralarınıza Doğallık Katın

Bakliyat çeşitleri arasında bulunan mercimek her öğünün vazgeçilmez besinleri arasında yer alıyor. Birçok lezzetin temeli olarak bilinen bu bakliyat türü farklı formlarıyla birçok yemeğe lezzet katıyor. Ayrıca püre ve un formuyla sıra dışı lezzetlere de konuk olabiliyor. Mutfağınızda besleyici ve lezzetli tariflere yer vermek istiyorsanız sayfamızdaki organik ürün çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Mercimek çeşitleri lif, protein ve mineral değerleriyle besleyici beslenme rutinlerinin vazgeçilmezi olmaya aday. Ürünler vücut sağlığı için özel olarak uygulanan beslenme rutinlerine uyum gösterebiliyor. Organik tarımın mercimek çeşitleriyle birçok lezzeti sağlıklı bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Datça Murat Çiftliği’nin ekolojik üretici topluluğu tarafından hazırlanan ürünlerimizde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi bulunmuyor. Sevdiklerinize sağlık ve lezzet dolu yemekler hazırlamak için sayfamızdaki ürünlerin doğallığına güvenebilirsiniz. Datça Murat Çiftliği’nin organik dünyasında birçok farklı mercimek seçeneği mevcut. Herkesin bildiği mercimek çeşitlerinde yörelere özgü ürünlerine kadar birçok çeşidi burada bulabilirsiniz.

Mercimek Çeşitleri

Mercimek çeşitlerinin her biri farklı lezzetlere konuk oluyor. Beslenme rutininizi baz alarak ürünleri değerlendirebilirsiniz. Datça Murat Çiftliği’nin popüler ürünlerinin başında kırmızı mercimek çeşitleri geliyor. Özellikle çorbalar için sıklıkla tercih edilen ürünler doğal ve lezzetli tariflerin mimarı olmaya aday. Yeşil mercimek çeşitleri ise yemeklerin ve salataların gözde lezzetleri arasında bulunuyor. Datça Murat Çiftliği farkıyla sunulan ürünlerle damak çatlatan lezzetlerin mimarı olabilirsiniz. Herkesin severek tükettiği bu ürünleri yanında geleneksel lezzetler de sayfamızda yer alıyor. Beluga mercimek çeşitleri bu ürün seçeneklerinden yalnızca birisi. Yüksek lif ve folik asit içeriğiyle öne çıkan ürünlerle yöresel yemekler hazırlayabilirsiniz. Siyah mercimek olarak da bilinen ürünler salata ve çorba tariflerinin de vazgeçilmezi olabiliyor. Anadolu’nun bereketli topraklarından hasat edilen ürünlerle öğünlerinizi zenginleştirmek için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz. Sayfamızdaki ürün seçenekleri arasında karışım olarak sunulan mercimek çeşitlerine de rastlamak mümkün. Farklı mercimeklerle dikkat çekici lezzetler hazırlamak için bu ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Mercimek Fiyatları

Mercimek fiyatları ürün çeşidi ve miktarına göre farklılık gösteriyor. Bütçenize uygun organik mercimek çeşitlerini sayfamızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Yeşil ve kırmızı mercimek fiyatıyla uygun seçenekler arasında sizi karşılıyor. Herkesin dilinden düşmeyen lezzetleri organik ve sağlıklı koşullarda hazırlamak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Sadece Anadolu topraklarına özgü olan mercimek çeşitleri ise orta fiyat skalasında bulunuyor. Organik yeşil mercimek gibi ürünlerimizin yanında farklı lezzetleri deneyimlemek isterseniz siyah mercimek gibi ürünlerimize göz atabilirsiniz. Eğer uzun süreli tüketim için mutfak sepetinizi hazırlamak istiyorsanız 1 kg’lık ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Bütçenize uygun seçenekleri pratik bir şekilde bulabilmek için sayfamızın üst kısmında bulunan filtreler kullanabilirsiniz. Yerli üreticilerimizin üstün kalite ve doğallıkla sofralarınıza sunduğu pirinç gibi ürünler için de sitemizi incelemeyi unutmayın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR