1 2 >
KOLONYA
 
Birbirinden güzel kokulu kolonyalarımızı sizler için bu kategoride topladık. Hediye olarak verebileceğiniz veya evinizde misafirlerinize sunabileceğiniz hoş kokulu kolonyalardan dilediğinizi hemen sipariş verebilirsiniz. Zeytin çiçeği kolonyasından, Çeşme limonu kolonyasına kadar birçok koku çeşidi olmasının yanı sıra bazı kolonya çeşitleri 80° olduğundan dolayı dezenfektan olarak da kullanılabilir.

Kolonya

Farklı ve güzel kokulara sahip kolonya çeşitleri Datça Murat Çiftliği farkıyla sizlerle. İster hediyelik ister eviniz için tercih edebileceğiniz kolonyalar ile el hijyeni standartlarınızı da koruyabilirsiniz. Ferahlatıcı ve güzel kokulu kolonyaları siz de sayfamızda inceleyerek hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

İçeriklerine Göre Kolonya Çeşitleri

Sunulan çeşitlilik içerisinde örneğin, zeytin çiçeği kolonyası oldukça popüler. Farklı kolonya markaları tarafından sunulan bu ürünler, özellikleri ile de birbirinden ayrılıyor. Ayvalık’ın zeytin bahçelerinden elde edilen zeytin çiçekleri, limon, portakal, mandalina, menekşe, gül, yasemin, beyaz misk, amber gibi farklı notalara sahip. Hoş ve ferah kokuya sahip bu ürünler, misafirlerinizi ağırlarken de sunabileceğiniz kolonyalardan biri. Bir diğeri ise hediye olarak da götürebileceğiniz, nemlendirme özelliği sunan zeytin çiçeği kolonyaları. Kolonya okyanus çeşitleri de son derece popüler. Notalarında bergamot, limon, karabiber, ananas, anason, frezya, menekşe yaprağı ve sedir ağacı gibi içerikleri görebileceğiniz bu ürünler de sevdiğiniz ferah okyanus kokusu ile favori kolonyanız olmaya aday. Bunların yanı sıra üst notalarında portakal, greyfurt, erik, diğer notalarında ise inci çiçeği, vanilya ve karamel gibi içeriklerin bulunduğu kolonyalar da var. Türkiye menşeli bu kolonya çeşitleri de yerli üretim & bilinçli tüketim mottosunca beğeninize sunuluyor. İrili ufaklı seçenekleri sayesinde de istediğiniz miktardaki kolonyalara hemen sahip olabilirsiniz.

Kullanımına Göre Kolonyalar

Kolonyalar, kullanım tipine göre de değişkenlik gösterebiliyor. Örneğin, 80 derece kolonyalar el dezenfektanı için sık tercih ediliyor. Ayrıca bu ürünler arasında 200 ml gibi görece minimal miktarlarda olanlar da cep kolonyası işlevi görebiliyor. Bu sayede dışarı çıkarken, işe gidip gelirken yanınızda taşımak istediğiniz kolonyanıza da sahip olabilirsiniz. Bunlar ayrıca sprey kolonya türünde olduğu için de kullanımı son derece pratik. Sprey kolonyalar arasında evsel mekânlar için uygun 1 litrelik seçenekler de mevcut. Bunlar da evinizde kendiniz, misafirleriniz için tercih edebileceğiniz ürünler. Müşteri ağırlayan işletmelerin de tercih edebileceği bu ürünler, klasik limon kolonyası çeşitleri ile de büyük ilgi görüyor. Özellikle büyük miktarda ve spreyli yapıda olduğu için kalabalık ortamlarda tercih edilebiliyor. Bayram şekeri kolonya çeşitleri de gelenekselliğe sahip olanlar arasında. Meyve ve çiçek kokularından oluşan bu kolonyalar, yapısı ve formu itibarıyla da misafir ağırlarken rafından çıkarıp kullanabileceğiniz ürünler arasında. Son olarak klasik 200 ml şişede satışa sunulan ve farklı kokulara sahip kolonyalar da ev ortamındaki gündelik kullanımlar için gayet ideal.

Kolonya Fiyatları

Kolonya fiyatları ise geniş bir skalada yer alıyor. Fiyatlandırmaya etki eden ise birden çok faktör var. Bunlar ürün çeşitliliği, ürün içeriği ve miktarı olarak sıralanabilir. Örneğin, 200 ml kolonyalar ile 1 litrelik olanlar fiyat aralığında belirleyici olabiliyor. Benzer şekilde yasemin, Ayvalık zeytin çiçeği, amber, kiraz, mandalina, limon gibi kokulara sahip olanlar da çeşitliliği artırıyor. Örneğin; alkol, su, parfüm, sitral, linalool, CI 16255 gibi maddelere ve içeriklere sahip kolonyalar bulabileceğiniz gibi farklı içerikli formüller de var. Tüm bunlar da ürünlerin özelliklerini değiştirdiği gibi fiyatlarda da belirleyici olabiliyor. Dilerseniz, ürünleri fiyatlarına göre sıralama özelliğini açabilirsiniz. Böylece bütçe önceliğine göre listeleyebileceğiniz ürünler arasından bir tercihte bulunabilirsiniz. Sık kolonya kullanımında daha fazla miktarları seçebilir, deneme amaçlı alışverişlerde ise daha az miktarda kolonyayı tercih edebilirsiniz. Arzu ederseniz, farklı hijyen ürünlerine Banyo & Sabun sayfamızdan ulaşabilir, kremlerden tuz sabunlarına, dudak balmlarından yağlara kadar da pek çok ürünü Kozmetik, Kişisel Bakım kategorimizde inceleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR