₺516,00 KDV Dahil
₺645,00 KDV Dahil
₺348,00 KDV Dahil
₺435,00 KDV Dahil
₺616,00 KDV Dahil
₺770,00 KDV Dahil
1 2 3 >
YAĞ Yemeklerinizde kullanabileceğiniz doğal veya organik sertifikalı zeytinyağlarına, kızartmada kullanabileceğiniz organik sertifikalı ayçiçek yağına ve birçok alanda kullanabileceğiniz aromaterapik bitkisel yağlara bu kategoriden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ege bölgesinden gelen özel zeytinyağlarımızı ve buhurdanlıklarda kullanabileceğiniz çeşitli bitkisel yağlarımızı çok seveceksiniz.

Yağ

 

Sayfamız üzerinde göreceğiniz yağ çeşitleri, uygun fiyat ve bol seçenek ile karşınızda. Datça Murat Çiftliği'nin yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganıyla üretilen yağ çeşitleri arasından siz de kendi ihtiyacınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Sofraların olmazsa olmazı bu ürünler arasında erken hasat zeytinyağı, organik ayçiçeği yağı, badem yağı, Hindistan cevizi yağı, argan yağı, çörek otu yağı, papatya yağı, kayısı çekirdeği yağı, limon çekirdeği yağı, aspir yağı ve daha niceleri yer alıyor. Birbirinden değerli butik üreticilerle birlikte oluşturulan sağlıklı gıda zincirinin ürünü bu ürünler, uygun yağ fiyatları ile kapınıza kadar geliyor. Datça Murat Çiftliği'ni tercih ederek siz de sofralarınıza sağlıklı ve doğal sıvı yağlar koyabilirsiniz.

Organik Zeytinyağı ve Ayçiçeği Yağı Çeşitleri

 

Datça Murat Çiftliği'nde, İzmir ve Datça bölgesinin zeytinlerinden soğuk sıkım yöntemi ile üretilen doğal zeytinyağı çeşitlerini görmek mümkün. Sofralarda kullanılan sıvı yağlar arasında büyük bir yere sahip olan bu yağ; özel çeşnili, soğuk sıkım, taş baskı, erken hasat, sızma ve organik olarak burada listelenmekte. Örneğin burada göreceğiniz soğuk sıkım zeytinyağı çeşitlerimiz, yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganıyla butik üreticilerimizin ellerinden sofralarınıza geliyor. Hep birlikte oluşturduğumuz sağlıklı gıda zincirinin bir ürünü olan organik zeytinyağı çeşitlerimize ek olarak ayçiçeği yağları da burada. Her biri birbirinden lezzetli ve sağlıklı olan çeşit çeşit ayçiçeği yağı ve zeytinyağı burada sizi bekliyor.

Farklı Lezzet Arayanlara Özel Yağlar

 

Zeytinyağı ve ayçiçeği yağı çeşitlerinin yanı sıra pek çok farklı yağı da bu sayfada görmeniz mümkün. Organik Hindistan cevizi yağından badem yağına, limon çekirdeği yağından kabak çekirdeği yağına, çörek otu yağından argan yağına sayısız özel yağ burada sizi bekliyor. Siz de sofralarınızda farklı lezzet arayışı içindeyseniz Datça Murat Çiftliği'ndeki uygun zeytinyağı, özel yağ ve ayçiçek yağ fiyatları ile alışverişe başlayabilirsiniz. Bu yağları ister ana öğün yemeklerinizde ister salatalarınızda isterseniz de mezelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her biri yerli üretim zincirinin bir parçası olan bu yağları satın almak için sayfamızı incelemeye hemen başlayın!

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR