1 2 >
 

Dana Eti

Sofralarınıza birbirinden lezzetli ve sağlıklı et yemekleri sunmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Datça Murat Çiftliği'nin organik dünyasında dana eti çeşitleri yerli üreticilerimiz tarafından özenle hazırlanıyor. Sağlıklı ve besleyici öğünlerinizi farklı lezzetlerle taçlandırabileceğiniz birçok ürünü burada bulabilirsiniz. Sayfamızdaki et çeşitleri ekolojik hayvansal üretim anlayışıyla hareket eden yerli üreticilerimizin ustalığıyla sofralarınıza geliyor. Tüketime ve pişirilmeye uygun şekilde hazırlanan ürünlerle birbirinden lezzetli yemeklerin mimarı siz olabilirsiniz. Kıyma, kavurmalık ve bonfile gibi dana eti seçeneklerini uygun fiyatlarla satın almak için hemen alışverişe başlayın! İhtiyacınız olabilecek diğer et ürünleri için de sitemizdeki kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

Besleyici ve Sağlıklı Dana Etleri Burada

Et ve süt ürünleri hem besleyicilik hem de lezzet açısından her öğünün vazgeçilmez gıdaları arasında bulunuyor. Et çeşitleri özellikle protein deposu oluşlarıyla farklı beslenme rutinlerinin de gözdesi olabiliyor. Sofralarınızı farklı lezzetlerle süslemek istiyorsanız mutfak sepetinizi hazırlamaya kırmızı et çeşitleriyle başlayabilirsiniz. Dana eti çeşitleri sağlıklı ve kolay pişirilebilen yapısıyla tüketicilerin beğenisini kazanıyor. Farklı kesim teknikleri ve marinasyon işlemleriyle sunulan ürünlerle birçok farklı lezzet hazırlayabilirsiniz. Örneğin, dana bonfile çeşitleri hem tava hem de sulu yemek çeşitlerinde değerlendirilebiliyor. Bonfile kesim dana etiyle birlikte sos ve sebze çeşitlerini de dahil ederek damak çatlatan lezzetler hazırlayabilirsiniz. Dana pirzola çeşitleri ise tava ve mangal günlerinizin vazgeçilmezi olmaya aday. Tamamen steril bir ortamda hazırlanan ürünlerle öğünlerinize farklılık getirebilirsiniz. Sulu yemekleri lezzetlendirmek içinse dana kuşbaşı çeşitleri doğru adres. Sebzelerle hazırladığınız yemeklerinize protein ve lezzet kazandırmak için ürünleri seçebilirsiniz. Sayfamızdaki dana eti çeşitleri beslenme sağlığı yönünden de oldukça faydalı bulunuyor. Protein, demir, çinko, B12 vitamini ve potasyum gibi değerler içeren ürünlerle zengin bir beslenme programı oluşturabilirsiniz.

Dana Kıyma Çeşitleri

Yemeklerinize protein ve lezzet katmanın sırrı Datça Murat Çiftliği'nin dana kıyma çeşitlerinde saklı. Yerli üreticilerimizin özenle hazırladığı ürünlerimiz sulu yemek, fırın yemekleri ve köfte gibi lezzetlerin vazgeçilmezi olmaya aday. Yağ oranları ve yapılarına göre çeşitlenen ürünleri beslenme rutininizdeki ihtiyaçlara göre değerlendirebilirsiniz. Köftelik dana kıyma çeşitleri ince çekim ve az yağlı formuyla öne çıkıyor. Bu ürünlerle birbirinden lezzetli köfte çeşitlerinin mimarı siz olabilirsiniz. Orta yağlı ve yağlı dana kıyma çeşitleri ise yemeklik ve çorbalık olarak sıklıkla tercih ediliyor. Yağ oranı yüksek olan bu ürünler sulu lezzetlere karışarak çarpıcı bir lezzet katıyor. Yemeklerinize sağlıklı bir şekilde et lezzetini dahil etmek için ürünleri kullanabilirsiniz. Sayfamızda hazır köfte çeşitleri de mevcut. Yerli üreticilerimizin geleneksel yöntemlerle ve steril koşullarda hazırladığı bu lezzetler öğünlerinizi pratik bir şekilde hazırlayabilmeniz için birebir. Sofralarınıza dana eti lezzetini getirmek için hazır köfte çeşitlerimizi tercih edebilirsiniz. Hamburger köftesi gibi ürünler çocukların da severek tükettiği lezzetler arasında bulunuyor. Ara öğün veya akşam yemeklerinde çocuklarınıza sağlıklı hamburgerler hazırlamak için Datça Murat Çiftliği ürünlerine güvenebilirsiniz.

Dana Eti Fiyatları

Dana eti fiyatları ürünlerin miktarı ve çeşidine göre farklılık gösteriyor. Mutfak sepetinizi uygun fiyatlarla hazırlayabileceğiniz birçok dana eti seçeneğini burada bulabilirsiniz. Dana kuşbaşı fiyatlarıyla uygun seçenekler arasında sizi karşılıyor. 250-500 gramlık paketler arasında uygun fiyatlarla sunulan ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. 1-1,5 kilogram ağırlığında sunulan dana bonfile fiyatlarıyla orta skalada yer alıyor. Yemeklerinizi tatlandırmak için uzun süreli tüketebileceğiniz bir alışveriş gerçekleştirmek için bu seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Dana eti çeşitlerimiz genellikle buzdolabında vakumlu paketinde 0-4 derecede 4 gün boyunca saklanabiliyor. Ürünlerin saklama bilgisine dair detaylı bilgi almak için sayfamızdaki ürünlerin açıklamalarını inceleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR