AYÇİÇEK YAĞI Ayçiçek yağı kullanmaktan kaçınanların güvenle tüketebileceği, yemeklerinde ve kızartmalarında tereddüt etmeden kullanabileceği organik sertifikalı ayçiçek yağını sizlerle buluşturuyoruz. Hemen sepetinize ekleyip sipariş verebilirsiniz. Datça Murat Çiftliği güvencesiyle evinize kadar getirelim.

Ayçiçeği Yağı

 

Sofralarda kullanılan yağ çeşitleri arasında önemli bir yere sahip olan ayçiçek yağı, yerli üreticilerimizin emeğiyle burada karşınızda. Yemeklerde kullanmaktan imtina edenlerin severek ve gönül rahatlığıyla tercih edebileceği organik sertifikalı bu ayçiçeği yağı çeşitleri arasından siz de dilediğinizi kolay ve hızlıca satın alabilirsiniz. Datça Murat Çiftliği bünyesinde yer alan sayısız yerli üreticinin hiçbir katkı maddesi eklemeden paketlediği bu ürünlerde çoklu doymamış yağ asitlerine ek olarak birbirinden faydalı birçok içerik de bulunmakta. Siz de sayfamız üzerindeki ayçiçeği yağı fiyatları ile tasarruf edebilir, alışverişinizden kazançlı çıkabilirsiniz.

Organik Sertifikalı Ayçiçek Yağı

 

Sayfamız üzerindeki organik ayçiçeği yağı seçenekleri içinden damak zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olanları seçip sepetinize ekleyebilirsiniz. Alışverişinizi tamamladığınızda satın aldığınız ürünler kısa süre içinde adresinize geliyor. İçeriğinde çoklu doymamış yağ asitlerine ek olarak Omega 6, Omega 9; A, D, E ve K vitaminleri bulunan bu ürünleri kızartmalık yemeklerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tamamen yerli üretim olarak satışa sunulan Datça Murat Çiftliği ayçiçeği yağları, temel gıdalar arasındaki yerini böylece üst sıralara taşıyor. Ayrıca yemeklerde kuyruk yağı ve diğer hayvansal yağlar yerine de pekala kullanılabilir. Tarihi yüzlerce yıl öncesine dayanan bu sıvı yağın bir diğer kullanım alanı da tatlı ve tuzlu hamur işleri olabilir. İster nefis keklerde isterseniz de tatlı veya tuzlu kurabiye ya da çörek yapımında Datça Murat Çiftliği organik ayçiçeği yağını tercih etmeniz mümkün. Farklı bütçelere uygun ayçiçek yağı fiyatları ile alışverişe hemen başlayın!

Uygun Ayçiçek Yağı Fiyatları

 

Her cebe uygun ayçiçeği yağı fiyatlarından yararlanarak tasarruf edebilir, organik ayçiçeği yağı alışverişinizden karlı çıkabilirsiniz. Günümüzde pek çok farklı yemekte kullanılan bu bitkisel yağ gerek uygun fiyat gerekse zengin içeriğiyle Datça Murat Çiftliği'ndeki yerli üretim tesislerinden kapınıza geliyor. Çoklu yağ asitlerine ek olarak yüksek miktarlarda E vitamini de içeren ayçiçeği yağları, bu özelliklerinden dolayı depolama için son derece uygundur. Tüm bu nitelikleri düşünüldüğünde siz de buradaki organik ayçiçeği yağlarından dilediğinizi satın alıp evinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR