SİYAH ZEYTİN
 
Siyah zeytin tüketmeyi seven müşterilerimiz hem kuru sele hem de yağlı zeytinimizi deneyebilir. Ege bölgesinden gelen doğal ve organik sertifikalı zeytinlerimiz kahvaltı sofralarınıza çok yakışacak. Datça Murat Çiftliği kalitesi ve güvencesiyle şimdi sipariş verin evinize kadar getirelim.

Siyah Zeytin

Ege Bölgesi'nin eşsiz lezzeti ile sofralarınıza gelen siyah zeytinler şimdi Datça Murat Çiftliği'nde. "Yerli üretim, bilinçli tüketim" mottosundan hareketle, Ege'den gelen doğal ve organik sertifikalı zeytinlerimiz kahvaltı sofralarınıza zenginlik katıyor. Siz de siyah zeytin çeşitlerini inceleyebileceğiniz sayfamızda hemen keşfetmeye başlayabilir, sipariş oluşturabilirsiniz.

Siyah Sele Zeytin Çeşitleri

Siyah zeytin çeşitleri arasında sele zeytinler butik üreticilerimizin bahçelerinden özenle toplanıp imal edilenler ürünler arasında. Doğal fermente sürecini tamamlayarak lezzetini tam alıncaya kadar bekletilen sele zeytinler hiçbir kimyasal katkı maddesi içermiyor. Böylece son derece sağlıklı, güvenli üretim süreçlerinden geçen sele zeytininiz ile kahvaltılarınız bir başka güzel. Üstüne üstlük beğeninize sunduğumuz sele zeytin, tuz oranı az şekilde hazırlandığı için de tüketmesi son derece kolay. Bununla beraber özellikle tansiyon hastaları da yoğun tuz kullanımından kaçınırken yine de sele zeytin lezzetinden mahrum kalmayabiliyor. 500 gr zeytin miktarında görebileceğiniz siyah sele zeytinler, tam olgunlaşmış siyah zeytinlerin lezzetini de sofranıza taşıyor. Güneş almayan serin bir yere yerleştirerek de yerli üretim kalitesine sahip sele zeytinlerinizi güvenle muhafaza edebilirsiniz. %100 ekolojik olması ve imalat süreci itibarıyla temiz gıdalar arasında yerini alması bakımından da sele zeytinlerinin kalitesini damağınızda hissedebilirsiniz.

Yağlı Siyah Zeytin Özellikleri

Organik yapısı ile öne çıkan yağlı ve sofralık siyah zeytinler de kahvaltı masalarınızı taçlandırabilir. Ege Bölgesi'ndeki organik sertifikalı zeytin bahçelerinden hasat edilen siyah yağlı zeytin çeşitleri zengin besin ögelerine de sahip. 1499 kacl enerji, 36.6 g yağ, 5.9 g yağ asitleri, 5.7 g karbonhidrat, 5.5 g tuz gibi içeriklere sahip olan bu zeytinlerde şeker yer almıyor. Hiçbir kimyasal katkı unsurunun / maddesinin bulunmadığı yağlı zeytinler güvenilir geleneksel yöntemler eşliğinde 7 - 8 aylık sürecin ardından olgunlaşarak sofralarınıza geliyor. Sofralık yağlı zeytinler ince kabuklu ve etli olduğu için de yemesi son derece keyifli ve lezzet uyandırıcı. %95 oranlarında organik siyah zeytinden oluşan bu ürünler küçük oranlarda da yemeklik tuz ve organik zeytinyağı ile donatılıyor. Besleyiciliği ve leziz etli yapısı sayesinde sofralarınızın aranan lezzeti haline gelebilecek sofralık yağlı zeytinlerimiz, cam kavanozunda muhafaza edilerek satışa sunuluyor. Siyah zeytin fiyatları ise ürün çeşitliliği ve miktar gibi faktörlere göre geniş bir skalada yer alabiliyor. Vakit kaybetmeden incelemelere başlayabilir, deneme amaçlı ya da kapsamlı bir alışveriş için dilediğiniz miktardaki siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Yerli Üretim Kalitesi İle Siyah Zeytinler

Hem sele zeytinler hem de yağlı sofralık zeytinler %100 ekolojik ve temiz gıda özelliklerine sahip olarak yerli üretim kalitesini ayağınıza getiriyor. Örneğin, yağlı siyah zeytinler organik sertifikalı zeytin bahçelerinden hasat edilip üretilerek muhteşem lezzetini kapınıza getiriyor. İstanbul'un farklı pek çok bölgesindeki mağazalarda bulabileceğiniz ürünlerimizi, dilerseniz İstanbul dışı için online sipariş ile de teslim alabilirsiniz. İstanbul içi bölgelere haftanın 7 günü teslimat fırsatından yararlanarak siparişlerinize bir an önce kavuşabilirsiniz. İstanbul dışı siparişlerde de anlaşmalı kargo firması aracılığıyla gönderimden yararlanabilirsiniz. İster deneme amacıyla az miktarda ister favori zeytininizi bol miktarda sipariş ederek yerli üretim kalitesinin ayrıcalığını deneyimleyebilirsiniz. Dilerseniz, kahvaltı sofralarınızı farklı yerli üretim ürünleri ile de donatmak için Kahvaltılıklar sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR