AĞIZ BAKIMI
 
Çocuklar için karadutlu ve yetişkinler için de propolisli başta olmak üzere doğal diş macunu çeşitlerimizi bu kategorimizde bulabilirsiniz. Propolisin ve karadutun dişlere olan faydasının yanı sıra diş minesine zarar vermeyen formülleriyle ağız bakımınız için oldukça yararlı olacaklar. 
 

Ağız Bakım Ürünleri

Ağız bakımı ürünlerinin olmazsa olmazı diş macunları, çocuklara ve yetişkinlere yönelik olarak sunulan çeşitleri ile Datça Murat Çiftliği'nde. 0 - 4 yaş grubuna yönelik diş macunlarından florürsüz seçeneklere kadar geniş bir yelpazede sunulan bu ürünler, doğal diş macunu çeşitleri arasında öne çıkıyor. Siz de kategorimizdeki doğal diş macunlarını inceleyebilir, kendiniz ve çocuğunuz için uygun olanı hemen sipariş edebilirsiniz.

Çocuklar İçin Diş Macunu Çeşitleri

Özellikle 0 - 4 yaş diş macunu çeşitleri çocuklar için sık araştırılan ağız bakım ürünleri arasında. Bunlar içerisinde ise doğal ve florürsüz diş macunu çeşitleri önem kazanıyor. Florürün yanı sıra SLS, Paraben, şeker gibi maddeler içermeyen bu diş macunları, çürük oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. Farklı aroma seçenekleri sayesinde de çocuklara diş fırçalama alışkanlığı kazandırmaya katkı sağlayan bu ürünlerin içeriğinde ise sorbitol, gliserin, silika hidrat, su, sodyum lauril sarkosinat, papatya ekstraktı, aroma, stevia ekstraktı, selüloz gam, kalsiyum laktat ve CI15985 yer alıyor. Portakal ve mandalina aromasına sahip florürsüz doğal diş macunu ürünlerini ise çilek aromalı olanlar takip ediyor. Bunlar da diğer çeşitleri gibi 50 ml miktarında satışa sunuluyor olup büyük oranda benzer içeriklere sahip. Aroması ile diş fırçalama alışkanlığını kolaylaştıran bu ürünler, çocukların dişlerini güçlendirmeye katkı sağlarken çürük oluşumunun önlenmesine yardımcı oluyor. Diş minesine zarar vermeyen bu aromalı diş macunu ürünleri sayesinde yavrunuza erken yaşta günlük diş fırçalama rutinini kazandırabilirsiniz. Dilerseniz, Bebek Bakımı Ürünleri sayfamızdan yavrunuz için farklı ürünlere de göz gezdirebilirsiniz.

Yetişkinlere Yönelik Diş Macunları

Kendiniz için incelediğiniz diş macunları arasında da çeşitlilikten yararlanabilirsiniz. Örneğin, bunlar arasında beyazlatıcı diş macunu ürünleri çokça rağbet gören ürünler arasında. Beyazlatıcı etkiye sahip olan diş macunları, dişleri derinlemesine temizleyip daha ferah bir nefese izin verirken bembeyaz görünüme de yardımcı oluyor. Florür, SLS, Paraben, şeker gibi maddeler genel olarak bu diş macunlarında da yer almıyor. Bu minvaldeki ürünlerin beyazlatıcı etkiye sahip olmasının nedeni ise aktif karbon. Bitkisel diş macunu ürünleri ise zararlı kimyasallar olmadan dişlerinizi temizlemenize yardımcı oluyor. Nazik temizlik sağlayan bu ürünler, nane yağı ve karanfilden gelen doğal içerikleri sayesinde de ağız kokusunu minimize edebiliyor. Alkol, paraben, renklendirici, koruyucu, SLS, florür gibi maddeler içermeyen bir diş macunu istiyorsanız bu bitkisel seçeneklere de şans verebilirsiniz. Üstüne üstlük hayvansal kaynak içermediği içi bu diş macunları vegan yaşam tarzına da uygun. Son olarak Hindistan cevizi ve nane formülüne sahip ürünler de var. Bu sayede son derece hoş bir kokuya sahip olan diş macunları, ferah nefes ve derinlemesine diş temizliğini beraberinde getiriyor. Ek olarak ksilitol içeriği sayesinde de diş minesini korumaya yardımcı oluyor.

Diş Macunu Fiyatları

Geniş bir aralıkta görebileceğiniz diş macunu fiyatlarına ise farklı pek çok faktör etki ediyor. Bunlar; ürün çeşitliliği, miktar, içerik gibi kriterler olarak sıralanabilir. Örneğin, 50 ml ve 75 ml miktarında diş macunları bulabileceğiniz gibi çocuklara ve yetişkinlere yönelik sunulan ürünler de farklı maddeler içeriyor. Bununla beraber ürün çeşitliliğine bağlı olarak birbirine paralel fiyat skalalarında ilerleyen diş macunları da var. Dilerseniz, sayfamızdaki ürünleri keşfederken fiyatlara göre sıralama özelliğini de aktif hale getirebilirsiniz. Bu sayede vakit kaybetmeden bütçenize uygun diş macunlarını listeleyebilirsiniz. Sık ve uzun zamandır kullandığınız diş macununu almak için miktarı artırabilir deneme amaçlı kullanımlarda ise tekli seçeneklere şans verebilirsiniz. Arzu ederseniz, farklı hijyen ve kişisel bakım ürünlerinize de sahip olmak için Kozmetik, Kişisel Bakım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR