₺348,00 KDV Dahil
₺435,00 KDV Dahil
₺360,00 KDV Dahil
₺450,00 KDV Dahil
₺616,00 KDV Dahil
₺770,00 KDV Dahil
1 2 3 >
Zeytinyağı Çeşitleri İzmir ve Datça bölgesinin zeytinlerinden soğuk sıkım yöntemi ile üretilen doğal ve organik sertifikalı zeytinyağı çeşitlerini Datça Murat Çiftliği güvencesi ile uygun fiyatlarla sayfamızdan satın alabilirsiniz. Yemeklerinize lezzet katacak gerçek zeytinyağlarının tadına bayılacaksınız...

Zeytinyağı

 

Mutfakların vazgeçilmez yağ çeşitleri arasında üst sıralarda yer alan zeytinyağı, Datça Murat Çiftliği'nden adresinize geliyor. Bu sayfa üzerinde yer alan çeşit çeşit zeytinyağını inceleyerek sepetinizi doldurabilir, uygun fiyat avantajıyla alışverişinizden kazançlı çıkabilirsiniz. Türkiye'nin farklı yörelerindeki zeytinlerden elde edilen bu yağlar, yerel üreticilerin emekleriyle hazırlanıp satışa sunuluyor. Kimi soğuk sıkım kimi sızma olarak kimi ise özel baharatlar eklenerek şişelenen çeşit çeşit ürün, her cebe uygun zeytinyağı fiyatları ile burada sizi bekliyor. Acele edin, ürünler tükenmeden alışverişinizi tamamlayın!

Sofraların Vazgeçilmezi Zeytinyağı Çeşitleri

  

Bu sayfada göreceğiniz zeytinyağı çeşitlerinin her biri farklı yöntemler kullanılarak sofranıza geliyor. Soğuk sıkım zeytinyağı, zeytin sıkımı esnasında makinelerin etrafında dönen suyun ısısının 24 santigrat derecenin altında olmasıyla meydana geliyor. Besin değeri diğer çeşitlere göre çok daha yüksek olan bu zeytinyağını sıcak yemeklerden ziyade genelde salata, meze ve kahvaltılık ürünlerde kullanmanız önerilir. Taş baskı zeytinyağı ise eski üretim tekniklerinin kullanıldığı zahmetli yöntemlerle imal edilmekte. Zeytinler hazneye yerleştirildikten sonra kendi etrafında dönen taşlar, bu zeytinleri ezerek hamur haline getirir. Daha sonra elle düzeltilen hamur formundaki zeytinler preslenir ve zeytinlerin yağı çıkarılır. Süreç tüm yağ çıkana dek böyle devam eder ve bu zeytinyağı üretim şekline de taş baskı denir. Son olarak özel çeşnili zeytinyağı çeşitlerini de burada görebilirsiniz. Soğuk sıkım zeytinyağının içine çeşitli baharatlar ve özel lezzetler eklenerek hazırlanan bu yağları ister salatalarınızda isterseniz de mezelerinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Organik Zeytinyağı Datça Murat Çiftliği'nde

 

Organik zeytinyağını uygun fiyata almak isterseniz doğru adrestesiniz. Datça Murat Çiftliği'nde yerli üreticilerin emekleriyle hazırlanan çeşit çeşit organik zeytinyağı arasından seçiminizi hemen yapın. Burada soğuk sıkım, taş baskı, özel çeşnili ve sızma zeytinyağı türlerini bir arada görmek mümkün. Sayfamızdaki organik zeytinyağları, İzmir'den Datça'ya yaklaşık 200 adet organik zeytin bahçelerinden aralık ve kasım aylarında hasat edilen zeytinlerden meydana geliyor. Üretiminden sıkım işlemine kadar organik sertifikasyon koşullarında elde edilen bu ürünlerde hiçbir katkı maddesi, kimyasal ve ilaç kullanılmıyor. Bu sebeple Datça Murat Çiftliği markalı zeytinyağlarını kolayca satın alıp ailecek gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR