1 2 3 >
 

Doğal Sabun

Cildiniz için en doğru tercihi Datça Murat Çiftliği ile yapabilirsiniz. Birden fazla çeşit ile karşınıza çıkan sabun çeşitleri ihtiyaçlarınızı tamamlayabilmenize yardımcı oluyor. Doğal ürünlerden oluşan sabunlar, yerli üreticilerimiz tarafından sayfamız üzerinde sizlere sunuluyor. Siz de hassas bir cilde sahipseniz organik olarak üretilen ve hiçbir kimyasal madde içermeyen bu sabun ve temizleyici çeşitlerini inceleyebilir ve hemen sipariş vererek sahip olabilirsiniz.

Sabun Çeşitleri

Sabun çeşitleri Datça Murat Çiftliği'nde sizleri bekliyor. Geniş sabun çeşitleri ile herkese hitap eden sabunlar, kalıp sabun ve sıvı sabun olmak üzere ikiye ayrılabiliyor. Organik formülü ile ellerinizi kurutmadan son derece iyi temizleyen sıvı sabun çeşitleri, hijyen sağlarken aynı zamanda ellerinize de bakım yapıyor. Kolay durulanabilir yapısı ve hoş kokusuyla pek çok kullanıcının beğenisini kazanan organik sıvı sabun çeşitleri ellerinizin pürüzsüz ve parlak görünmesine de yardımcı oluyor. Datça Murat Çiftliği tarafından üretilen tuz sabunu, Çankırı tuz mağazalarında bulunan kaya tuzları çıkarılarak yapılıyor. Tuzun doğal hali olan kristalden üretilen tuz sabunu, tekli kalıplar halinde sizlere sunuluyor. Birden fazla kullanım amacına sahip olan bu sabun çeşitleri, cilt bakımı için de kullanılabilir özellikleri ile ön plana çıkıyor. Butik üreticilerimiz tarafından organik olarak üretilen diğer sabun çeşitleri arasında yer alan zeytinyağı sabunu cilt açısından oldukça faydalı olup yüz, vücut hatta saçta bile kullanılabilir özelliğe sahip. Zeytinyağı ve keçi sütünün karışımı ile elde bu kalıp sabun, cildi diğer sabunlara oranla daha az kurumasını sağlıyor. Cilt temizliği için sabah akşam kullanılabilirsiniz. Siz de tüm sabun çeşitleri ve daha fazlası için sayfamızı inceleyebilir ve ihtiyaçlarınızı listelerinize ekleyebilir, sipariş oluşturabilirsiniz.

Organik Temizleyici Çeşitleri

Organik temizleyici çeşitleri ile eşyalarınızı gönül rahatlığı ile temizleyebilirsiniz. Çamaşır deterjanı, yumuşatıcı, yüzey temizleyici, bulaşık deterjanı gibi daha pek çok ürün yer alıyor. Bitkisel içerikli bu temizleyiciler, sağlıklı bir temizleme alanı sunuyor. Özellikle organik çamaşır deterjanı hassas bir cilde sahip olan kullanıcılar içim uygun bir içeriğe sahip olmasıyla geniş bir kitleye hitap ediyor. Güçlü enzim teknolojisi ile geliştirilen çamaşır deterjanı en zorlu lekeleri bile kolay bir şekilde çıkartabiliyor. Fosfat, boya, amonyak gibi kimyasal maddeler içermeyen bu deterjan çeşitleri tamamen doğal ve organik içeriklerle üretiliyor. Çamaşır yumuşatıcısı çeşitleri de aynı şekilde doğal içeriklere sahip olup cilt dostu ürünler arasında bulunuyor. Organik yüzey temizleyici çeşitleri ile alerji etkilerine son verebilirsiniz. Ağartıcı, fosfat, boya ve amonyak gibi kimyasalları içerisinde barındırmayan bu yüzey temizleyiciler kalıcı kokusuyla da uzun süre güzel evin içinin güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Siz de organik içerikleri ile sağlığa zararsız bu ürünlere Datça Murat Çiftliği üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazlası için kategorize göz atmayı unutmayınız. Dilerseniz Kişisel Bakım kategorisi üzerinden hem ev hem de kendi kişisel bakımınıza yönelik ürünleri inceleyebilirsiniz.

Datça Murat Çiftliği'yle Her Bütçeye Uygun Sabun Çeşitleri

Yerli Üretim ve Bilinçli Tüketim sloganıyla yola çıkan Datça Murat Çiftliği, sabun çeşitleri ile sizlere en doğal hijyen ürünlerini sunuyor. Yerli ve butik üreticilerin ürettiği doğal ve organikler ürünler sayfamız üzerinde siz müşterilerimize sunuluyor. Banyo, duş sabunlarından bulaşık veya çamaşır deterjanı gibi pek ürüne kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Hem yetişkin hem de bebekler için uygun form ve formüllerde bulunan deterjanlar hassas ciltlere özel olarak üretiliyor. Sabun fiyatları çeşidine, marka ve içeriğine göre değişiyor. Siz de ihtiyacınız olan sabun ve temizlik ürünlerine web sitemiz üzerinden ulaşabilir her bütçeye uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Dilerseniz Moda, Çengelköy, Büyükyalı Fişekhane'de bulunan mağazalarımızı da ziyaret edebilir ve sabun çeşitlerine ve daha fazlasına anında sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR