ARI POLENİ & PROPOLİS
 
Mevsim geçişlerinde bağışıklık sisteminizin güçlenmesine yardımcı olacak propolisleri ve yoğurda katarak tüketebileceğiniz polenleri şimdi sepetinize ekleyebilirsiniz. Doğal ve organik sertifikalı seçenekleriyle birçok arı ürününe sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Arı Poleni ve Propolis

Bal ve bal ürünleri kategorisinde yer alan arı poleni ve propolis çeşitlerimize birkaç tıkla zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Bu sayfada organik polenlerden propolis ekstraktına, çocuk propolis çeşitlerinden dörtlü karışımlara kadar çeşit çeşit ürünü bir arada görüntülemeniz mümkün. Özellikle mevsim geçişlerinde bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olacak bu ürünlere hemen sahip olmak için tıklamaya şimdi başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan polen ve propolis ürününü bulup sepetinize eklemek. Alışverişinizi tamamladığınızda ise satın aldığınız polen ve propolisler kısa sürede adresinize geliyor. "Geleceğimiz için Yerli Üretim" sloganıyla çıktığımız bu yolda, yerli üreticilerimizin emeğiyle satışa sunduğumuz ürünlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Farklı Markaların Propolis ve Polenleri Burada

Datça Murat Çiftliği'ne ek olarak farklı markaların da arı poleni çeşitlerine buradan ulaşmanız mümkün. Örneğin kullanıcıların favorileri arasında yer alan Engür propolisi hemen şimdi satın alarak deneyebilirsiniz. İşçi arıların genç bitkilerden toplayarak oluşturduğu bu ürün, kovanların temizlenmesinde arılar tarafından kullanılıyor. Bakteri ve virüsleri kabul etmediği söylenen propolisler, bu anlamda tam bir sağlık deposu. Sivas'ın Tozanlı yaylasındaki bin bir çiçekten elde edilen Engür propolis çeşitlerine ek olarak, Saff 1011 etiketli organik polen çeşitleri de burada. Yoğurda ya da süte karıştırarak tüketebileceğiniz bu çeşitler sizin ve aile üyelerinizin güvenle tüketebileceği ürünlerden. Çocukların kullanımı için hekiminize danışın.

Sağlık Deposu Propolisler

Arıların, çiçek ve bitkilerden topladığı maddeleri, kendi salgılarıyla etkileşime sokmaları sonucu oluşan propolisin, insan sağlığı üzerinde olumlu etkileri olduğu söylenmekte. Bu ürünün sprey, damla, kapsül ya da suda çözünen tablet formunda çeşitleri bulunuyor. Siz de sayfamız üzerinde yer alan tüm bu çeşitlerden ihtiyacınıza uygun seçimler yaparak doğru karar verebilirsiniz. Kullanmadan önce mutlaka hekime danışılmasında yarar olan bu ürünler, Datça Murat Çiftliği'ndeki ekolojik üretici topluluğunun emekleriyle satışa hazır hale geliyor. Üstelik sayfamız üzerinde yer alan arı poleni ve propolis çeşitlerini buradan alabileceğiniz gibi Çengelköy, Moda ve Büyükyalı Fişekhane'de bulunan mağazalarımızda da temin etmeniz mümkün. Ayrıca her hafta cuma ve cumartesi günleri İstanbul Kanyon AVM -2. kattaki Organikanyon'da, cumartesi ve pazar günleri ise Fişekhane Ekolojik Pazar'da, çeşit çeşit ürünümüzü siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Her cebe uygun propolis ve arı poleni fiyatımızdan faydalanarak alışverişlerinizden kazançlı çıkabilirsiniz. Datça Murat Çiftliği polen ve propolis ürünleri burada ve mağazalarımızda sizi bekliyor.

Datça Murat Çiftliği Arı Poleni Çeşitleri

Sayfamız üzerinde listelenen arı poleni ve propolis çeşitlerini deneyerek siz de hem kendinize hem de ailenize iyilik yapabilirsiniz. Bu ürünler, arıların doğal ortamında ürettiği ballardan ve çiçeklerden topladığı polenlerden elde ediliyor. Kimi çeşitleri ister yoğurda ister bala ister süte karıştırarak yiyebileceğiniz gibi doğrudan oral yolla da tüketebilirsiniz. Diğer yandan organik dörtlü karışımlar da burada. İçeriğinde belli gramajlarda bal, propolis, arı sütü ve polen bulunan bu ürünleri günde en fazla bir tatlı kaşığı şeklinde tüketmelisiniz. Çocukların kullanımı içinse hekim tavsiyesi almanızda yarar var. Ayrıca içlerinde arı sütü bulunduğu için bu ürünleri tahta kaşıkla tüketmeniz önerilmekte. Engür markasının etiketi ile burada bulabileceğiniz organik dörtlü karışımlar; propolis, polen, arı sütü ve çam balı içerikleri ile burada sizi bekliyor. Ürünleri teslim aldıktan sonra kuru, oda sıcaklığında ve doğrudan gün ışığı almayan bir yerde muhafaza edebilirsiniz. Formülündeki doğal bal sebebi ile ürünlerin belli bir zaman içinde kristalize olması son derece normaldir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR