1 2 >
KURUYEMİŞLER Farklı şehirlerden, farklı yörelerden en güzel kuruyemişleri sizler için bir araya getirdik. Datça'nın meşhur bademleri, Antep'in ve Siirt'in birbirinden lezzetli fıstıkları, Giresun'un meşhur fındıkları ve daha birçok kuruyemiş özenle paketlenerek lezzetinden ve tazeliğinden hiçbir şey kaybetmeden sizlere ulaşıyor.

Kuruyemiş

 

Farklı şehirlerden ve yörelerden lezzetli kuruyemiş çeşitleri, Datça Murat Çiftliği'nden adresinize geliyor. Burada Siirt fıstığı, Erzincan leblebisi, Antep fıstığı ve diğer pek çok farklı bölgenin ürününü görmek mümkün. Bu kavrulmuş ve çiğ kuruyemişler arasından damak zevkinize ve ihtiyacınıza uygun seçimler yaparak kendinizi ve sevdiklerinizi şımartabilirsiniz. Sağlıklı atıştırmalıklar arasında önemli bir yere sahip olan tüm kuruyemiş çeşitlerimiz burada sizi bekliyor. Hemen sipariş oluşturun!

Fındıktan Fıstığa Kuruyemiş Çeşitleri

 

Sayfamız üzerinde yer alan kuruyemiş çeşitleri arasından dilediğinizi tercih ederek alışverişinize devam edebilirsiniz. Burada Datça'nın meşhur bademlerinden Siirt'in birbirinden leziz fıstıklarına, Giresun'un fındıklarından Antep'in fıstıklarına farklı yörelerin topraklarından çıkmış ürünleri görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Datça Murat Çiftliği kuruyemişleri, kavrulmuş ve çiğ seçeneklerle satışta. Örneğin dünyada nam salmış Giresun fındıkları, çiğ olarak tüketildiğinde son derece lezzetli. Lif oranı yüksek olan bu fındıkların üretimi esnasında yağ ve tuz eklemesi yapılmıyor. Tamamen doğal haliyle adresinize teslim edilecek olan Giresun çiğ fındıklarını, sayfamız üzerinden birkaç tıkla satın alabilirsiniz. Buna ek olarak kavrulmuş kuruyemiş çeşitleri de burada. Yine Giresun'daki fındık bahçelerinden hasat edilen kavrulmuş fındıklar da kullanıcıların favorileri arasında. Yörenin toprak ve iklim koşullarının ürüne verdiği aroma ve yağ oranıyla üne kavuşan bu fındıklar ve dahası için tıklamaya başlayın!

Her Cebe Uygun Kuruyemiş Fiyatları

 

Datça Murat Çiftliği'nde sunulan kuruyemiş fiyatları ile alışverişinizden kazançlı çıkabilirsiniz. Burada listelenen fındık, fıstık, badem, ceviz, leblebi, ay çekirdeği, Pikan cevizi, kayısı çekirdeği ve çok daha fazlası hem sizin hem de sevdiklerinizin sağlıklı atıştırmalık saatlerine eşlik edebilir. Üstelik burada tekli değil, set halinde kuruyemişler de görebilirsiniz. Karışık kuruyemiş setleri içinde soyulmuş kavrulmuş badem, Ulukale dut kurusu, kavrulmuş fındık, incir kurusu, Siirt fıstığı, Erzincan leblebisi, Horoz cevizi, kabak çekirdeği, kan üzümü, kurt üzümü, yaprak ceviz, çekirdeksiz sarı üzüm kurusu, çiğ yerli badem ve daha pek çok farklı kuruyemişi bir arada görebilirsiniz. Tekli ya da kuruyemiş paketi olarak satışa sunulan ürünler burada sizi bekliyor.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR