₺250,75 KDV Dahil
₺295,00 KDV Dahil
₺169,15 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺378,00 KDV Dahil
₺420,00 KDV Dahil
₺630,00 KDV Dahil
₺700,00 KDV Dahil
₺191,25 KDV Dahil
₺225,00 KDV Dahil
Tükendi
₺216,00 KDV Dahil
₺240,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Tükendi
₺360,00 KDV Dahil
₺400,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
1

İndirimli Çiftlik Ürünleri Paketleri

Tamamı organik sertifikalı ürünlerden hazırlanan çiftlik ürünleri paketlerimizi Datça Murat Çiftliği güvencesi ile satın alabilirsiniz. Çıralı'daki organik sertifika ile tescilli doğal bahçelerden gelen avokado ve limonların yanı sıra, Amasya'dan gelen elmalar ile yerli cins organik patates ve kuru soğan çeşitlerimizi bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Çiftlik Paketleri

Anadolu topraklarının birbirinden lezzetli ve faydalı mahsullerini sofralarınıza taşımak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Datça Murat Çiftliği'nin meyve sebze paketi çeşitleri tüm ihtiyaçlarınızı tek alışverişte karşılamanız için sunuluyor. Ürünleri tercih ederek her öğününüzü sağlıklı sebze ve meyve çeşitleriyle zenginleştirebilirsiniz. Sayfamızdaki paket çeşitleri 7'den 70'e herkesin sağlığı için yerli üreticilerimiz tarafından hazırlanıyor. Hiçbir kimyasal madde kullanılmadan yetiştirilen meyve ve sebze çeşitleriyle beslenme düzeninize sağlık katabilirsiniz. Vitamin, mineral ve lif deposu çeşitlerle birbirinden lezzetli yemekler hazırlamak için hemen mutfak sepetinizi hazırlamaya başlayın! Diğer gıda paketlerini incelemek isterseniz web sitemiz göz atabilrisiniz.

En Doğal Halleriyle Sofranızda

Beslenme rutininin sağlıklı ve besleyici bir şekilde ilerlemesi için birçok farklı lezzete yer verilmesi öneriliyor. Çünkü her gıdada vitamin, mineral ve lif değerleri farklılık gösteriyor. Vücut sağlığınızın normal biçimde ilerlemesi için sayfamızdaki meyve ve sebze paketi çeşitleri tercih edebilirsiniz. Her çeşidinde farklı besleyici değerlere sahip olan paketlerimiz yerli üreticilerimiz tarafından özenle hazırlanıyor. Anadolu topraklarının seçkin lezzetlerini burada bulabilirsiniz. Çiftlik paketlerimiz birçok ihtiyacınız pratik ve indirimli bir şekilde karşılamanız için de birebir. Düzenli olarak tükettiğini meyve ve sebzeleri en doğal haliyle satın almak için ürünleri değerlendirebilirsiniz. Sayfamızdaki ürün çeşitleri farklı ihtiyaçlara göre hazırlanıyor. Yemeklik organik sebze paketlerinden atıştırmalık meyve paketlerine kadar birçok seçeneği burada rahatlıkla bulabilirsiniz. Bunların yanı sıra ürünler kurumsal gıda ihtiyaçları için de sıklıkla tercih ediliyor. Datça Murat Çiftliği'nin ekolojik üretici topluluğu tarafından hazırlanan organik lezzetlerle kalabalık sofralar kurmak için paketleri tercih edebilirsiniz.

Meyve Sebze Paketi Çeşitleri

Sebze ve meyve paketi çeşitleri arasında farklı ihtiyaçlara özel olarak hazırlanan birçok seçeneğe rastlamak mümkün. Örneğin, salata paketleri her öğününü birbirinden faydalı değerlere sahip olan sebzelerle zenginleştirmek isteyenlere sunuluyor. Bu tür paketlerin içerisinde lezzetli ve besleyici bir salata hazırlamayabilmeniz için ihtiyacınız olan tüm sebzeler yer alıyor. Anadolu'nun seçkin ve değerli lezzetleriyle sofralarınıza kazandırmak için hazır sebze paketlerine göz atabilirsiniz. Bu tür seçeneklerin yanında neredeyse her yemekte kullanılan temel sebzeler de paket halinde burada sunuuluyor. Datça Murat Çiftliği'nin yerli üreticileri tarafından özenle toplanan soğan ve patates gibi sebze paketlerini tercih ederek birbirinden lezzetli yemekler hazırlayabilirisiniz. Sebze çeşitlerinin yanı sıra organik meyve sepeti seçenekleri de burada buluşuyor. Anadolu'nun meşhur lezzetleriyle hazırlanan paketler beslenme rutinlerinin vazgeçilmezi olmaya aday. Hassas ve özel bir beslenme programına sahipseniz tamamı organik olan meyve paketlerimizi seçerek rutininize sağlık katabilirsiniz. Meyve paketleri çocuk beslenmesi için de sıklıkla tercih ediliyor. Çocuğunuzun beslenme rutinine sağlık ve lezzet getirmek için siz de sayfamızdaki organik meyve sebze paketlerini seçebilirsiniz.

Çiftlik Paketi Fiyatları

Meyve sebze paketi fiyatları ürünlerin içerikleri ve miktarlarına göre farklılık gösteriyor. Bütçeniz doğrultusunda organik ve çeşitli bir mutfak sepeti hazırlamak için doğru adrestesiniz. Örneğin, haftalık sebze paketi çeşitleri uygun fiyatlı seçenekler arasında sizi karşılıyor. Kısa süreli gıda ihtiyaçlarınız için bu ürünleri değerlendirebilirsiniz. Uzun süre sebze ve meyve ihtiyaçlarınızı karşılayacak paketlerimiz ise orta fiyat skalasında bulunuyor. Datça Murat Çiftliği'nin ekolojik üreticileri tarafından hazırlanan bu lezzetleri ister ev ister kurumsal ihtiyaç için değerlendirebilirsiniz. Beslenme düzeninizi doğal ve faydalı lezzetlerle zenginleştirmek için doğru adrestesiniz. "Yerli üretim bilinçli tüketim" vizyonuyla buluştuğumuz ekolojik üretici topluluğunun diğer ürünlerine göz atmak için sitemizi detaylı olarak incelemeyi unutmayın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR