Kuru Sebze Çeşitleri

Hepsi mevsiminde toplanmış, doğal yöntemlerle kurutulmuş kuru sebze çeşitlerini Datça Murat Çiftliği güvencesi ile sayfamızdan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Organik zeytinyağlı ve yağsız domates kurusu, dolmalık patlıcan, tatlı biber ve kapya biberi kurusu ile yakan acı biber kurusu çeşitlerimizle hem sebze yemekleri hem de salatalar lezzetli ve sağlıklı.

Kuru Sebzeler

Pek çok tüketici tarafından sevilerek tüketilen besinler arasında yer alan kuru sebzeler Datça Murat Çiftliği'nde sizlerle buluşuyor. Yerli üreticilerin bahçesinden toplanan sebzeler doğal yollar ile kurutularak paketleniyor. Yerli üretim ve bilinçli tüketim felsefemiz doğrultusunda doğal ve organik ürünleri sizlere sunuyoruz. Siz de sağlıklı yiyeceklerden yararlanmak istiyorsanız sayfamız üzerinden kuru sebze çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Kuru Sebzeler İle Yöresel Yemekler

Gaziantep bölgesinde doğal yollar ile yetişen dolmalık biberler toplanarak geleneksel yöntemler ile kurutuluyor. İpe dizilerek kurutulan kuru dolmalık biberler Gaziantep yöresi başta olmak üzere pek çok kültürde de sevilerek tüketilen yemek çeşitleri arasında yer alıyor. Güneşte kurutulan biberler, D vitamini açısından da zengin olup pek açıdan fayda sağlayabiliyor. Datça Murat Çiftliği, yerli üreticilerimizin bahçesinden toplanan ve doğal olarak kurutulan bu dolmalık biberleri, sayfa üzerinde sizlere sunuyor. 250 g'lık paketler halinde satılan kuru biber dolmaları ile yöresel yemekler yapabilir ve sevdiklerinizle bu lezzetin tadına varabilirsiniz. Sayfa üzerinde yalnızca dolmalık kuru biberler değil, kuru domates gibi pek çok sebzeye de ulaşabilmeniz mümkün. Mevsiminde toplanan domatesler özenle kurutularak kış günlerinin kahvaltı ve yemek sofralarına misafir oluyor. Datça Murat Çiftliği olarak tarladan sofranıza kadar olan süreçte temiz gıda anlayışını benimsiyor ve sizlere en iyisini sunmayı amaçlıyoruz. Sayfamız üzerinden organik olarak sizlere sunulan kuru sebze çeşitlerinden yararlanabilir, mutfak listenize ekleyebilirsiniz.

Datça Murat Çiftliği İle Doğal Lezzetler

Yemek sofralarının sevilen lezzetlerini sizinle buluşturan Datça Murat Çiftliği, kuru sebze çeşitleri ile de yöresel lezzetleri de sizlere sunuyor. Domates kurusu, biber kurusu gibi Doğu yöresinin sofraları süsleyen lezzetlerine sayfa üzerinden kolay bir şekilde siz de sahip olabilirsiniz. Yerel üretim anlayışı ile yola çıkan Datça Murat Çiftliği organik olarak üretilen sebzeleri doğal koşullar altında kurutarak sizlere sunuyor. Üretimden tüketime kadar olan her bir süreç doğal ve geleneksel stratejiler ile kurutularak lezzetin bozulmamasına özen gösteriliyor. Koruyucu ve içermeyen bu lezzetler sağlıklı ve doğal beslenmeyi destekliyor. Datça Murat Çiftliği kuru sebzeler ile sofralarınıza lezzetli yemekler koyabilir, mezeler hazırlayabilir ve sevdikleriniz ile sağlıklı ve doğal gıdalar tüketebilirsiniz. Kuru sebze çeşitlerine web sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz gibi mağazalarımızı da ziyaret edebilirsiniz. Çengelköy, Moda ve Büyükyalı Fişekhane'de bulunan mağazalarımız üzerinden kuru sebze ve daha fazla ürün ile tanışabilir, ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz web sitesi üzerinden Sebze Meyve kategorisini de inceleyebilir taze ve organik sebze ve meyveleri de mutfak listenize ekleyebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Kuru Sebzeler

Ürün çeşitliliği ile çoğu damak zevkine hitap eden kuru kuru sebzeler, yöresel yemekleri her nerede olursanız olun Datça Murat Çiftliği ile ayağınıza getiriyor. Doğal ve organik üretim ve tüketimin ön planda olduğu bu yerde sizin için özenle paketlenmiş yiyecekler ile lezzetli yemekler hazırlayabilmenize yardımcı oluyor. Yöresel kuru biber dolması tadını evlerinize ve sofralarınıza taşıyor. Butik üreticilerimiz ile buluşan Datça Murat Çiftliği, kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri sayesinde her herkese ulaşıyor. Kuru sebze fiyat aralıkları ile her bütçeye uygun bir skalaya sahip olup her sofrada yerini almayı başarıyor. Gramaj farklılığı, sebzenin üretim, toplanma ve kurutuluş farklılıklarının zorluğuna bağlı olarak değişen fiyat aralığı her koşulda hem üretici hem de tüketici düşünülerek adil bir fiyatlandırma politikası izleniyor. Siz de Datça Murat Çiftliği'nin sevilen lezzetleri olan kuru sebzelere kategorimizden kolaylıkla ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Sebze kategorisi üzerinden taze sebzelere de göz atabilmeniz mümkün.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR