₺74,40 KDV Dahil
₺93,00 KDV Dahil
₺164,00 KDV Dahil
₺205,00 KDV Dahil
1 2 >
KONSERVE
 
Kış mevsiminde yaptığınız yemeklerinizde bile yaz domateslerinin lezzetini arıyorsanız veya kahvaltılarınızda menemen yemek istiyorsanız konservelerimiz tam size göre. Organik sertifikalı domatesler kullanılarak hazırlanan konserveleri ve menemen harcını yemeklerinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Konserve

Anadolu'nun verimli topraklarından mevsiminde hasat edilen sebzeleri, tüm yıl en taze haliyle tüketebilmeniz için hazırlanan konserve çeşitleri karşınızda! Datça Murat Çiftliği'nin ekolojik üretici topluluğu tarafından hazırlanan ürünlerimizle yemeklerinizi taze sebzelerle yapma konforuna ulaşabilirsiniz. Sayfamızdaki konserve çeşitleri arasında her öğün tüketebileceğiniz birçok ürüne rastlamanız mümkün. Sofralarınıza pratik lezzetler sunabileceğiniz ürünlerle beslenme sağlığınızı koruyabilirsiniz. Birbirinden lezzetli yemeklerinize konuk olmayı bekleyen konserveler Datça Murat Çiftliği'nin organik dünyasında sizi bekliyor. Sofralarınızı çeşitlendirmek için turşu çeşitlerini de incelemeyi unutmayın!

Sofralarınıza Sağlık Katacak Pratik Lezzetler Burada

Vücut sağlığına faydalarıyla bilinen sebze çeşitleri farklı mevsimlerde hasat ediliyor. Ürünlerin yetiştiği dönemler iklim ve çevre koşullarına göre değişiyor. Bunun için adeta vitamin, mineral ve lif deposu olan sebzeleri her mevsim tüketebilmek her zaman mümkün olmayabiliyor. Eğer her an istediğiniz sebzeyle sofralarınızı lezzetlendirmek istiyorsanız Datça Murat Çiftliği'nin konserve çeşitleri sizinle. Sayfamızda bulunan organik konserveler ekolojik üretici topluluğumuz tarafından en doğal haliyle size sunuluyor. Anadolu'nun bereketli topraklarında yetişen sebzeler zamanında hasat edilerek geleneksel yöntemlerle işleniyor. Hazırlık sonucunda konserve olarak uzun zaman sofranıza en taze haliyle geliyor. Yerli üretim ve bilinçli tüketim vizyonuyla aramızda yer bulunan markaların doğal ürünleri burada bulabilirsiniz. Sayfamızdaki konserve ürünleri arasında hızlı ve pratik bir yemek hazırlığı için değerlendirilen birçok ürün bulunuyor. Sofranıza sunmak istediğiniz lezzetleri baz alarak ürünleri değerlendirebilirsiniz. Datça Murat Çiftliği markalarının konserve çeşitlerinde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi bulunmuyor. Ürünleri güvenle anne ve bebek beslenme rutinine dahil edebilirsiniz. Anadolu'ya topraklarına özgü lezzetlerle sofranıza sağlık katmak için hemen mutfak sepetinizi hazırlamaya başlayın!

Konserve Çeşitleri

Konserve ürünleri arasında her damak tadına hitap edecek seçeneği bulmak mümkün. Ürünler genellikle yemek hazırlığını pratikleştirmek üzere pişirmeye hazır formlarda sunuluyor. Örneğin, sayfamızda bulunan sarımsak konserveleri tüketime ve yemek hazırlığına uygun koşullarda sunuluyor. Organik üretici topluluğumuzun özenle hazırladığı ürünler Anadolu'nun meşhur topraklarından mevsiminde toplanıyor. Toplanan sarımsaklar temizlenerek ve ince ince dilimlenerek konserve olarak size sunuluyor. Yemeklerinize sarımsak lezzetini kazandırmak için efor sarf etmek istemiyorsanız bu ürünler tam size göre! Konserve sarımsak çeşitleri turşu, salata ve yemek hazırlığında sıklıkla tercih ediliyor. Normal koşullarda ayıklaması ve doğraması zor bulunan bu sebzeyi pratik bir şekilde sofralarınıza kazandırmak için ürünü değerlendirebilirsiniz. Datça Murat Çiftliği'nde bulunan diğer konserve seçenekleri de benzer yöntemlerle hazırlanıyor. Yaz sebzelerini kış aylarında da aynı tazelikte ve lezzette tüketebilmek için ürünleri tercih edebilirsiniz. Datça Murat Çiftliği'nin damak çatlatan lezzetleri ülkemizin organik sertifikalı bahçelerinden hasat edilerek üretiliyor. Kimyasal madde içermeyen konserve çeşitlerimize 7'den 70'e gönül rahatlığıyla sofralarınızda yer verebilirsiniz.

Konserve Fiyatları

Konserve fiyatları ürünlerin içeriği ve miktarına göre farklılık gösteriyor. Bütçenize uygun seçeneklerle organik ve sağlıklı bir mutfak sepeti hazırlayabilirsiniz. Küçük boy konserve seçenekleri uygun fiyatlı seçenekler arasında bulunurken büyük boy seçenekler orta fiyat skalasında yer alıyor. Eğer Datça Murat Çiftliği lezzetlerini ilk defa deneyimleyecekseniz küçük boy ürünleri tercih edebilirsiniz. Sofralarınızda uzun zaman yer vermek istediğiniz ürünleri de büyük boyut seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Ürün çeşitleri içeriği sebze türüne göre de fiyatlandırılıyor. Anadolu'ya özgü olan konserve çeşitleriyle herkesçe bilinen seçenekler arasında fiyat farklılıkları bulunuyor. Bütçenizi ve mutfak ihtiyaçlarınızı baz alarak ürün seçimi yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR