PİRİNÇ
 
 Sofraların vazgeçilmezi pirinç pilavı için doğal ve organik sertifikalı pirinç çeşitlerimizden dilediğinizi sipariş verebilirsiniz. Atalık tohumlardan üretilen pirinçlerimiz çok lezzetlidir. Datça Murat Çiftliği markalı veya başka yerel markaların ürünlerini güvenle satın alabilirsiniz.

Pirinç

Her öğünün vazgeçilmez bakliyatları arasında bulunan pirinç Datça Murat Çiftliği farkıyla sizi bekliyor. Ekolojik üretici topluluğumuz tarafından Anadolu’nun bereketli topraklarında yetiştirilen ürünler en doğal haliyle sofranızda. Lezzetlerinize doğallık katmak için sayfamızdaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Datça Murat Çiftliği’nde bulunan pirinç çeşitleri arasında öğünlerinizi zenginleştirecek birçok seçenek bulunuyor. Anadolu topraklarının endemik pirinç türlerinden mevsiminde hasat edilen klasik ürünlere kadar birçok seçeneği burada bulabilirsiniz. Birbirinden taze ve lezzetli ürünlerle mutfak sepetinize doğallık katmak için hemen alışverişe başlayın! Sofralarınızı çeşitlendirecek diğer bakliyat ve makarna gibi ürünleri de sitemizde bulabilirsiniz.

Doğal ve Lezzetli Haliyle Sofranızda

Bakliyat çeşitleri zengin protein, vitamin, mineral ve lif değerleriyle her öğünün vazgeçilmez besinleri arasında yer alıyor. Gıdalar farklı formlarıyla kahvaltıdan akşam yemeğine kadar tüm sofraların vazgeçilmezi. Bakliyat çeşitleri arasında bulunan pirinç çeşitleri de grubun en çok tüketilen besinleri arasında bulunuyor. Eğer siz de beslenme rutininizde pirince yer vermek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Datça Murat Çiftliği’nde bulunan pirinç çeşitleri en doğal haliyle sunuluyor. Ekolojik üretici topluluğumuzun mevsiminde hasat ederek tüketime hazırladığı ürünler 7’den 70’e herkes için ideal bir beslenme kaynağı olmaya aday. Sofraların en çok konuşulan lezzetlerini sağlıkla hazırlamak için sayfamızdaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Pirinç çeşitleri tatlıdan sulu yemeğe kadar birçok yiyecek türünde değerlendirilebiliyor. Pilav gibi yemeklerinizi kıvamında ve sağlıklı bir biçimde hazırlamak için ürünleri kullanabilirsiniz. Sayfamızda Anadolu topraklarına özel olan birçok farklı pirinç çeşidine rastlamak mümkün. Sofralarınızı geleneksel lezzetlerle donatmak için bu ürünleri seçebilirsiniz. Yerli üreticilerin tecrübeleri ve Datça Murat Çiftliği’nin uzmanlığıyla sunulan ürünlerle doğallığı sofralarınıza taşıyın.

Pirinç Çeşitleri

Anadolu’nun bereketli topraklarında yetişen endemik pirinç çeşitlerini burada bulabilirsiniz. Her öğününüzün vazgeçilmezi olacak seçeneklerin başında baldo pirinç çeşitleri geliyor. En çok bilinen pirinç çeşitleri arasında bulunan ürünler iri taneli yapısıyla adeta bir enerji deposu. Bu ürünler pişirildiğinde tane tane ayrılan kıvamlarıyla dolma ve pilav gibi yemek türlerinde sıklıkla kullanılıyor. Baldo pirincin en doğal halini Datça Murat Çiftliği dünyasında bulabilirsiniz. Besleyici içeriğiyle lif deposu siyah pirinç çeşitleri de yerli üreticilerimizin farkıyla sofranıza geliyor. Magnezyum açısından da zengin olan siyah pirinç doyurucu yapısıyla ara öğün ve akşam yemeklerinizin vazgeçilmezi olmaya aday. Bu lezzeti salata ve yemeklerinize ekleyerek damak çatlatan lezzetlerin mimarı olabilirsiniz. Kastamonu yöresine ait olan sarıkılçık pirinci de Datça Murat Çiftliği’nin organik üyelerinden. Kabuğu soyulup çeltik makinesinden çıktıktan sonra sunulan ürünlerimizde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi kullanılmıyor. Anadolu topraklarına özel lezzetler arasında bulunan lezzeti sofralarınıza taşımak için sayfamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz. Ülkemize has bir diğer lezzet olan karacadağ pirinci Datça Murat Çiftliği’nin organik dünyasında sizi bekliyor. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne özgü bir lezzet olan karacadağ pirinci, volkanik tarım alanında yetiştiriliyor. Yeraltı su kaynaklarıyla yetiştirilen ürünlerle yemeklerinizi vitamin ve mineral açısından zenginleştirebilirsiniz.

Pirinç Fiyatları

Pirinç fiyatları ürün çeşidi ve miktarına göre farklılık gösteriyor. Bütçenizle ideal bir mutfak sepeti oluşturabilmek için sayfamızda birçok pirinç seçeneğe rastlayabilirsiniz. Herkesin sıklıkla tercih ettiği baldo pirinç çeşitleri uygun fiyatlı seçenekler arasında yer alıyor. Anadolu’ya özgü sarıkılçık ve karacadağ pirinci fiyatlarıyla orta skalada sizi karşılıyor. Ülkemizin farklı lezzetlerini deneyimlemek ve sofralarınıza kazandırmak için bu ürünleri değerlendirebilirsiniz. Ekolojik üretici topluluğumuzun en doğal haliyle sunduğu organik pirinç çeşitleri sayfamızda sizi bekliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR