Organik Yumurta Çeşitleri Uşak, Manisa ve İzmir'de birlikte çalıştığımız organik üreticilerimizin açık alanda gezen tavukların yumurtalarından günlük, taze olarak toplanan tamamen doğal organik yumurtalarımız gerekli analiz ve veteriner kontrollerinden geçirilerek sizlere sunulmaktadır. Datça Murat Çiftliği'nden alacağınız yumurtaları ailecek güvenle tüketebilirsiniz.

Organik Yumurta

Ailecek güvenle tüketebileceğiniz organik yumurta çeşitleri Datça Murat Çiftliği’nde sizleri bekliyor. Uşak, Manisa ve İzmir'de birlikte çalıştığımız organik üreticilerimizin serbest gezinen tavuklarından antibiyotiksiz, kalıntısız, günlük taze ve tamamen organik yumurtalarıyla kahvaltı sofralarınızı zenginleştirebilirsiniz. Hem lezzetli hem de besleyici doğal yumurta çeşitlerimiz 10’lu ve 30’lu paketlerde sizlerle buluşuyor. Özellikle çocuklu ailelerin yanı sıra temiz ve sağlıklı beslenmek isteyenlerin de sofralarından eksik etmediği organik yumurta çeşitlerini kapınıza kadar getiriyoruz. Keyifle tüketebileceğiniz organik yumurtaları bir tık kolaylığıyla sipariş etmek için vakit kaybetmeyin!

Günlük ve Taze Organik Yumurta Çeşitleri

Günlük ve taze yumurta çeşitleri için doğru adrestesiniz! Uşak, Manisa ve İzmir’de birlikte çalıştığımız yerli üreticilerimizin açık alanda serbest gezen tavuklarından günlük ve taze olarak yumurtalar sizler için paketleniyor. Gerekli analiz ve veteriner kontrollerinden geçirilerek beğenilerinize sunulan günlük yumurta çeşitlerimizi hem çocuklarınız hem siz güvenle tüketebilirsiniz. Yemlerinde herhangi bir ilaç ya da kimyasal bulunmayan tavukların yumurtası olan organik yumurta, sağlıklı ve temiz beslenme için tercih edebileceğiniz en iyi yumurta çeşitleri olarak öne çıkıyor. Doğal yemlerle beslenen ve kümeslerde bekletilmeyen tavukların organik yumurtaları, sanayileşmemiş ve kimyasal kullanılmayan alanlarda gezen tavukların yumurtalaması sonucu elde ediliyor. Bu yüzden marketten ya da herhangi bir yerden satın alacağınız diğer yumurtalara göre çok daha sağlıklı ve güvenilir olma özelliğine sahip bu yumurtalara öğünlerinizde gönül rahatlığıyla yer verebilirsiniz. Çocuklarınız için de güvenle tercih edebileceğiniz organik yumurta çeşitlerimiz bir siparişle kapınızda!

Organik Yumurta Nasıl Anlaşılır?

Organik adı altında satılan yumurtalardan hangilerinin güvenilir olduğunu bulmakta zorluk yaşıyorsanız, gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz gerçek organik sertifikalı yumurtalar için doğru adrestesiniz! Datça Murat Çiftliği güvencesiyle sizlerle buluşan organik yumurta paketlerimizin üstünde “organik sertifikası” bulunur. Dolayısıyla organik yumurta nasıl anlaşılır sorusuna ilk olarak paketinde “organik sertifikası” bulunması yanıtını verebiliriz. Ayrıca yumurtanın üstünde basılı olan kodun 0 ile başlaması da o yumurtanın organik olduğunu ifade eder. Bunun yanı sıra organik yumurtaların boyları standart olmaz ve bu yumurtaların içindeki sarı kısım daha küçük ve koyu olabilir. Organik yumurta markaları arasından bir seçimde bulunurken ilk olarak bu kriterlere dikkat edebilirsiniz. Bunların yanı sıra; eğer yumurtanın üzerinde yer alan kod 1 ile başlıyorsa gezen tavuk olduğunu, 2 ile başlıyorsa kümes tavuğu olduğunu, 3 ile başlıyorsa hiç dolaşmayan tavuk olduğunu belirtir.  En iyi organik yumurta markası için seçiminizi Datça Murat Çiftliği’nden yana yapabilirsiniz. Serbest gezinen tavukların A sınıfı M boy organik yumurta çeşitleri ile öğünlerinizi zenginleştirmek için acele edin!

Organik Yumurta Fiyatları

Yemlerine herhangi bir kimyasal katılmamış tavukların yumurtladığı organik yumurtalar ile kahvaltı sofralarınızı lezzet şölenine çevirebilirsiniz. Omlet, haşlanmış yumurta, poşe yumurta, menemen gibi yumurtalı lezzetleri organik olarak hazırlamak istiyorsanız ister 10’lu isterseniz de 30’lu organik yumurtalarımızdan sipariş edebilirsiniz. +5°C ile +12°C arasında 28 gün boyunca muhafaza edebileceğiniz yumurta çeşitleri gerçek köy yumurtası lezzetini özleyenlerin de tercihi oluyor. Sahip olduğu besin değerleri gereği insan sağlığı için çok kıymetli bir gıda olan yumurtaya en doğal, katkısız ve organik haliyle sahip olmak için acele edin. Organik yumurta fiyatlarını sayfamız üzerinden inceleyebilir ve ihtiyacınız olan miktardaki yumurtayı adresinize hemen sipariş edebilirsiniz. Tıpkı yumurta gibi kahvaltının vazgeçilmezlerini bulabileceğiniz organik kahvaltılık ürünlerimizi de keşfetmek isterseniz Kahvaltılıklar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR