1
YEŞİL ZEYTİN
 
Kırma ve çizik olma üzere iki farklı yeşil zeytinimizi bu kategoriden sipariş verebilirsiniz. Ege bölgesinden gelen doğal ve organik zeytinlerimizi ister kahvaltılarınızda ister sandviçlerinizde kullanabilirsiniz. 

Yeşil Zeytin

Ülkemizin bereketli topraklarının sofralara sunduğu yeşil zeytinler burada sizi bekliyor. Datça Murat Çiftliği ailemizin doğal ve lif deposu üyesi organik yeşil zeytinler üreticilerimizin tamamen geleneksel yöntemlerle ürettiği kahvaltılıklar arasında. Kahvaltı sofralarınıza tamamen organik bir lezzet kazandırmak istiyorsanız sayfamızda listelenen yeşil zeytinlerle mutfak sepetinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Ekolojik üretici topluluğumuz geleneklerimizin getirdiği üretim yöntemleri esas alarak zeytinin en organik halini beğeninize sunuyor. Güne sağlıklı başlangıç yapmak veya yemeklerinizin yanında aperatif olarak değerlendirmek için yeşil zeytin çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Damak zevkinize uygun zeytini bulmak ve mutfak alışverişlerinize sağlık katmak için hemen alışverişe başlayın!

Sağlıklı, Doğal ve Lezzetli

Zeytin çeşitleri 7'den 70'e herkesin kahvaltı soflarında yer bulan değerlerimiz arasında bulunuyor. Lif, vitamin ve mineral kaynağı olan bu lezzetin değerlerini koruyarak sofralarla buluşmasında katkı maddelerinin kullanılmamasının payı oldukça büyük. Kahvaltı öğünlerine koruyucu veya katkı maddesi içermeyen ürünler sunan Datça Murat Çiftliğinde tüm yeşil zeytin çeşitleri en doğal haliyle sunuluyor. Yerli üreticilerimizin geleneksel yöntemlerle hazırladığı ürünlerimiz Ege bölgesinin değeri olan zeytin ağaçlarını sizin için hasat ediyor. Doğal salamura yöntemleriyle üretilen yeşil zeytinlerin vitamin, mineral ve lif değerleri korunarak beğeninize sunuluyor. Sofranızda sağlığın eksik olmamasın isterseniz Datça Murat Çiftliği etiketli yeşil zeytinleri tercih edebilirsiniz. Sayfamızda her damak tadına hitap edecek doğal yeşil zeytini bulmak mümkün. "Geleceğimiz için yerli üretim ve bilinçli tüketim" sloganıyla ürün çeşitlerini her geçen gün zenginleştiren Datça Murat Çiftliği'nin yeşil zeytinleri farklı yöntemlerle hazırlanarak sofralarınıza sunuluyor. Bu lezzetleri ister günün ilk öğünü olan kahvaltı için ister diğer diğer öğünlere aperatif olarak sunmak için değerlendirebilirsiniz.

Yeşil Zeytin Çeşitleri

Datça Murat Çiftliği'nin yerli üreticilerin organik ve hijyenik koşullarda hazırladığı birçok yeşil zeytin çeşidini burada bulmak mümkün. Çizik yeşil zeytin çeşitleri yerli üreticimizin yıllardır özenle ve geleneksel yöntemlerle hazırladığı değerlerin başında geliyor. Bu ürünler çizilip sık sık suyu değiştirilerek uzun süre bekletiliyor. Bu süreçte hiçbir katkı maddesi ve kimyasal kullanılmadan tüketime hazır hale getiriliyor. Son olarak organik soğuk sıkım zeytinyağı ve kekikle tatlandırılarak beğeninize sunuluyor. Datça'nın meşhur kara kekiği ve organik yeşil zeytinin eşsiz uyumunu deneyimlemek için ürünleri tercih edebilirsiniz. Kırma yeşil zeytin çeşitleri de üreticilerimizin geleneksel yöntemlerle hazırladığı lezzetler arasında yer alıyor. Ege'nin organik sertifikalı bahçelerinden toplanan yeşil zeytinler taş yada çekiç yardımıyla eziliyor. Tüketime hazır hale gelmesi için sık sık suyu değiştirilerek acısı çıkarılıyor. Son olarak zeytinyağı ve kekik dokunuşuyla sofranıza layık eşsiz bir lezzet haline getiriliyor. Ekolojik üretici topluluğumuzun sunduğu bu lezzetlerle sağlıklı bir beslenme rutini oluşturabilirsiniz.

Yeşil Zeytin Fiyatları

Yeşil zeytin fiyatları ürünlerin miktarları ve içeriklerine göre farklılık gösteriyor. Tüketim alışkanlıklarınızı baz alarak Datça Murat Çiftliği etiketli ürünleri değerlendirebilirsiniz. Organik kırma yeşil zeytin ve yeşil çizik zeytin çeşitleri uygun fiyatları seçenekler arasında yer alıyor. Tamamen doğal yöntemlerle hazırlanan bu lezzetleri gramajlarına göre değerlendirerek kahvaltılarınızı zenginleştirebilirsiniz. Ülkemizin bereketli topraklarından sofralara sunulan bu lezzetleri Datça Murat Çitliği farkıyla uygun fiyatlarla sofralarınıza sunabilirsiniz. Organik tarımın ve doğallığın dünyası Datça Murat Çiftliği'nde birçok kahvaltılık çeşitleri sizi bekliyor. Siz de bilinçli tüketici ailemize katılmak isterseniz üye olarak birbirinden doğal ve lezzetli ürünleri keşfedebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR