KEFİR & AYRAN
 
Yemeklerinizin yanında keyifle içebileceğiniz lezzetli ayran ve ara öğünlerinizde güvenle tüketebileceğiniz keçi sütünden üretilen kefir çeşitlerimiz sağlıklı cam şişeleriyle ve Datça Murat Çiftliği güvencesiyle mutfaklarınızdaki yerlerini alıyorlar. 

Kefir & Ayran

Sevilen lezzetler arasında yer alan kefir & ayran çeşitleri en doğal halleri ile sizlere sunuluyor. Yemeklerin yanında keyifle tüketebileceğiniz kefir ayran çeşitleri ile sofralarınızı lezzetlendirebilirsiniz. Cam şişlerde sunulan kefir ve ayranlar sağlıklı yaşamı her anlamda destekleyebiliyor. Siz de doğal yollar ile üretilen kefir ve ayran lezzetlerine sofralarınızda yer vermek istiyorsanız Datça Murat Çiftliği güvencesi ile mutfak listelerinize ekleyebilirisiniz.

Kefir Lezzeti Datça Murat Çiftliği'nde

Yerli butik üreticiler tarafından üretilen kefir çeşitleri, ister yemeklerin yanında isterseniz de ara öğün olarak tüketilebiliyor. Adana'nın Kuruçeşme Çiftliğ'nde doğal yollar ile beslenen keçilerin sütünde elde edilen kefir, içerisinde yer alan Probiyotik sayesinde her yaştan tüketici tarafından tüketilebiliyor. İçerisinde katkı maddesi, koruyucu gibi herhangi bir madde içermiyor. İçeriğinde yalnızca keçi sütü ve kefir mayası bulunuyor olup cam şişelerde saklanıyor. Cam şişeler sayesinde tazeliği korunan kefirler en iyi şekilde sizlere sunuluyor. Soğuk bir ortamda muhafaza edilmesi tavsiye edilen kefiri buzdolabınızda kolay bir şekilde saklayabilirsiniz. 250 ml ile 500 ml arasındaki şişelerde bulunuyor olup kolay açıp kapanabilir özelliği ile tüketimi konusunda da rahatlığa sahip. Geleneksel bir lezzet olan kefir geçmişten günümüze tüketilen lezzetler arasında bulunuyor. Fermente edilerek yapılan kefirler sağlıklı beslenmek isteyenler tarafından da sevilerek tüketilen içecekler arasında yer alıyor. Diyet listelerinde de ara öğün olarak verilen kefirler, keçi, inek, manda sütü gibi sütlerden yapılabiliyor. Datça Murat Çiftliği sizler için sevilen keçi sütü kefirini sizlere sunuyor.

Ayran Çeşitleri

Geleneksel tatlar arasında yer alan ayran çeşitleri, en doğal hali ile Datça Murat Çiftliği tarafından sizlere sunuluyor. Doğadan doğal olarak elde edilen laktik asit bakterilerinin fermente edilmesi ile oluşan yoğurttan yapılan bu ayranlar, lezzetli tatları ile sofralarınızda yerini alıyor. Probiyotik içerikli ayranlar, cam şişeler ile sizlere sunuluyor. 1 l ile 245 ml arasındaki cam şişelere konulan ayran çeşitlerine istediğiniz boyutlarda ulaşabilmeniz mümkün. Doğal ve organik koşullar altında üretilen Probiyotik ayranlar yerli butik üreticiler tarafından üretilerek Datça Murat Çiftliği üzerinden sizlere sunuluyor. Balıkesir'in Susurluk ilçesindeki Çayırhisar köyünde yer alan ayran üretim tesislerinde sizler için doğal yöntemler kullanılarak üretiliyor olup katkı maddesi içermiyor. Soğuk bir alanda saklanması önerilen ayran çeşitlerini buzdolabınızda güven içinde saklayabilirsiniz. Siz de sağlıklı içecekler arasında yer alan ayran çeşitleri ve daha fazlasına sayfamız üzerinden ulaşabilir, Datça Murat Çiftliği güvencesi ile bu lezzetleri sofralarınıza getirebilirsiniz. Dilerseniz Meyve Suyu & Detoks kategorisini inceleyebilir ve mutfağınızdaki sağlıklı içecek çeşitliliğini arttırabilirsiniz.

Kefir & Ayran Fiyatları

Geniş skalası ile sizlere sunulan kefir ve ayran çeşitleri sağlıklı içecekler kategorisi altında değerlendirilebiliyor. Probiyotik kaynağı olan bu lezzetler yemeklerin yanında tüketilebildiği gibi ara öğünlerde de tercih edilen lezzetler arasında yer alıyor. Özellikle kefir çeşitleri diyet listelerinde yer alması ile de öne çıkıyor olup sindirim sistemi üzerinde önemli etkilere sahip. Kefir & ayran fiyat aralığı gramaj çeşitliliği ya da marka gibi etkenlere bağlı olarak değişebiliyor. Her ne kadar farklı aralıklara sahip olsa da bütçe dostu fiyatlara sahip olan kefir ve ayran çeşitlerine rahat bir şekilde ulaşabilmeniz mümkün. İster web sitesi üzerinden isterseniz de Büyükyalı Fişekhane, Zekeriyaköy, Zeytinburnu, Moda ve Çengelköy gibi farklı yerde bulunan mağazalarımızı ziyaret ederek kefir ve ayran çeşitlerine anında sahip olabilir, diğer organik ürünlerimize göz atabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR