ET & TAVUK & SEBZE SUYU
 
Yemeklerinizde, çorbalarınızda ve pilavlarınızda güvenle kullanabilir hatta isterseniz az miktarda olacak şekilde direkt içebilirsiniz. Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu kullanılmadan 12 saat kaynatılarak hazırlanmıştır.

Et & Tavuk & Sebze Suyu

Çorbalardan pilavlara kadar farklı pek çok yemeğinizi tadına doyum olmaz kıvamlarda hazırlamaya başlayın! Doğal ve organik et, tavuk, sebze suları sayesinde sofralarınızı da dillere destan olacak şekilde hazırlayabilirsiniz. Kemik suyundan tavuk suyuna kadar aradığınız ürünleri Datça Murat Çiftliği kalitesi ile satın almak için hemen incelemelere başlayabilirsiniz.

Tavuk Suyu Çeşitleri

Tavuk suyu en yaygın seçenekler arasında. Yerli üreticilerimizden gelen kaliteye sahip olabileceğiniz tavuk sularını sayfamızda keşfedebilirsiniz. Yemeklerinizi çok daha leziz ve sağlıklı kılabilecek tavuk sularının içerikleri de sunulan çeşitlere göre değişkenlik gösterebiliyor. Örneğin, tavuk suyu jöle kıvamındaki ürünlerin içeriklerinde jöle tavuk suyuna ek olarak tavuk kemiği, tavuk eti, soğan, havuç, elma sirkesi, limon, kereviz, sarımsak, defne yaprağı, kekik, biberiye de bulabilirsiniz. Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermeden özel olarak hazırlanan bu ürünler, "Yerli & Bilinçli Tüketim Önceliğimiz" mottomuza uygun bir şekilde beğeninize sunuluyor. Yüksek oranda protein ve kolajen içeriğine sahip olan jöle kıvamındaki tavuk sularını ister yemeklerinize katabilir ister kaynatıp doğrudan çorba olarak da tüketebilirsiniz. Kemikli tavuk eti suyundan imal edilen çeşitler de var. Bunlar ise havuç, soğan, sarımsak, maydanoz kökü, kereviz sapı gibi sağlığa faydalı gıdalar ile zenginleştiriliyor. Özellikle evde tavuk suyu hazırlayacak vaktiniz kalmıyorsa geleneksel yöntemler ile imal edilen bu tavuk suyu çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Çorbalara, yemeklere veya pilavlarınıza ekleyebileceğiniz kemikli tavuk eti suyu çeşitleri sayesinde de sofranızı hem eşsiz lezzetler hem de yüksek protein ile donatabilirsiniz.

Kemik Suyu Çeşitleri

Kemik suyu da birden fazla seçeneğe sahip. Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımız ile sunulan ilikli kemik suyu ürünleri de farklı açılardan çeşitlilik sağlıyor. Organik ilikli kemikli suları da özellikle çorba ve pilavlara büyük lezzet katıyor. Bununla beraber genel olarak farklı pek çok yemeğe de ilikli kemik suyu eklemeniz mümkün. Kemik suları içerisinde de jöle formuna sahip seçenekler bulunuyor. Örneğin, ilikli kemik suyu, su, dana kaval kemiği, dana paça kemiği, soğan, havuç, kereviz, sirke, sarımsak, defne yaprağı, kök zencefil, karanfil gibi faydalı içerikle ile donatılan, köle kemik suları bunlardan biri. Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermediği için de bilinçli tüketicilerin güvenini kazanan bu ürünler yemeklere eklenebildiği gibi doğrudan çorba olarak da hazırlanıp tüketilebiliyor. Yüksek miktarda kolajen içeren kemik sularını da inceleyebilirsiniz. Ek olarak defne yaprağı gibi içeriklere de sahip olan bu ürünler protein bakımından zengin ilikli paça etlerinden meydana geliyor. Genel olarak da kemik suyu çeşitlerinin açıldıktan sonraki ömrü 48 saat ya da 72 saat olarak kaydediliyor. Bu açıdan, kapağını açtığınız günden itibaren kısa süre içerisinde kavanozdaki kemik suyunu kullanmanız gerekiyor.

Et & Tavuk & Sebze Suyu Fiyatları

Tavuk suyu ve kemik suyu fiyat skalası ise çeşitli faktörlere göre geniş bir yelpazede ilerliyor. Ürün çeşitliliği bu noktada önem kazanıyor. Farklı içeriklere ve üretim metotlarına sahip olan tavuk suyu & kemik suyu ürünleri içeriklerine ve imalat sürecine göre farklı fiyatlandırılabiliyor. Bunun yanı sıra fiyat aralığına etki eden bir başka önemli faktör de ürünlerin miktarları. 320 ml, 480 ml, 500 ml ya da 660 ml gibi farklı kavanoz miktarlarına koyulup satışa sunulan ürünler var. İster deneme amaçlı az miktarda ister uzun vadeli kullanım için çok miktarda sipariş oluşturarak da sepetinizi doldurabilir, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kapağı açıldıktan sonra genellikle birkaç günlük ömrü kalan bu ürünleri günbegün, aralıksız olacak şekilde kullanmanız da daha avantajlı. Dilerseniz, Temel Gıda sayfamızdan farklı doğal ve organik ürünleri de keşfedebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR