1 2 >
Makarna ve Erişte Sofraların vazgeçilmesi, yediden yetmişe herkesin severek yediği makarna ve erişte çeşitlerini şimdi doğal ve organik olarak Datça Murat Çiftliği'nde uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Hem Datça Murat Çiftliği, hem de diğer markalarının doğal ürünlerinin listelendiği sayfamızda; başta organik sertifikalı bebek makarnası olmak üzere, tam buğday, ruşeymli ve ruşeymsiz, kepekli ve kepeksiz, sade, sebzeli makarna, erişte ve şehriye çeşitlerini bulabilirsiniz.

Makarna ve Erişte

Yediden yetmişe herkesin severek tükettiği makarna ve erişte çeşitleri, yerli üreticilerin doğal imalat süreleri ile burada karşınızda. Çubuk makarnadan tel şehriyeye, sebzeli ve rüşeymli makarnadan ev yapımı erişte çeşitlerine sayısız ürünü birkaç tıkla anında satın alabilir, sofranıza sağlık ve lezzet getirebilirsiniz. Üstelik bu sayfada sadece Datça Murat Çiftliği etiketli ürünler değil, Makarna Lütfen, Yaşamsal Organik ve Organik Bahçe organik bebek makarnası ve erişte çeşitlerini de görmek mümkün. Siz de makarna ve erişte alışverişlerinizde Datça Murat Çiftliği'mi tercih edin, kazançlı çıkın!

Burgudan Penneye Makarna Çeşitleri

 

Sayfamız üzerinde göreceğiniz makarna çeşitleri arasından zevkinize uygun seçimler yaparak leziz mi leziz makarnalar yapabilirsiniz. Özellikle çocukların severek yediği makarnalar, Datça Murat Çiftliği'nde zengin içeriklerle hazırlanıp satışa sunuluyor. Örneğin burada listelenen Makarna Lütfen sebzeli makarnalar havuç ve pancar gibi sebzelerin suyuyla renklendiriliyor. Böylece çocuklarınıza, asla hayır diyemeyecekleri ve zengin içerikli makarnalar pişirmeniz mümkün. Bunun yanı sıra sadece çocuklar değil, yetişkinler de Datça Murat Çiftliği'nde satılan makarna çeşitlerine bayılıyor. Uzun makarnadan burguya, kelebek makarnadan boncuk makarnaya pek çok farklı türü bu sayfada bir arada görebilir, alışveriş sepetinizi dilediklerinizle doldurabilirsiniz. Yaşamsal Organik kepeksiz penneler, Makarna Lütfen 4 sebzeli ve rüşeymli makarnalar, Organik Bahçe bebek şehriyeleri ve çok daha fazlası için tıklamaya başlayın!

Makarnanın En Yakın Arkadaşı: Erişte

  

Organik makarna, tam buğday tel şehriye ve tüm diğer çeşitlere ek olarak Datça Murat Çiftliği'nde çeşit çeşit erişte de bulabilirsiniz. Kesme de denilen erişte çeşitleri, temelde un yağ ve tuzdan yapılan hamurun şeritler halinde kesilmesiyle elde edilen bir tür makarna olarak bilinir. Bazı yörelerde hamura yumurta da eklenerek yapılan erişte, Datça Murat Çiftliği'nden adresinize geliyor. Eriştelerin yanı sıra yine bu sayfada inceleyebileceğiniz Organik Bahçe organik bebek makarnası da en çok tercih edilen ürünler arasında. Bebeğinizin öğününde güvenle kullanabileceğiniz bu makarnaya şehriye de eşlik ediyor.  Makarna Lütfen etiketli harf ve rakam formlu sebzeli ve rüşeymli şehriye çeşitlerini de bebeğinizin yemeklerinde kullanarak farklı lezzetler yaratabilirsiniz. Kısacası Datça Murat Çiftliği Makarna ve Erişte kategorisindeki tüm ürünler sayesi  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR