1
KAŞAR PEYNİR
 
Birbirinden lezzetli kaşar peynirlerimiz hem kahvaltı sofralarınıza hem de sandviç veya tostlarınıza çok yakışacak. Trakya, Kars gibi farklı şehirlerin kaşar peynirlerinden dilediğinizi sipariş verin evinize kadar getirelim. Datça Murat Çiftliği kalitesiyle özenle hazırlanan peynirlerimiz sofralarınızın vazgeçilmezi olacak.

Kaşar Peyniri

Kahvaltı sofralarınıza ve ikramlarınıza doğallık katmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Datça Murat Çiftliği'nin yerli üreticileri tarafından geleneksel yöntemlerle hazırlanan kaşar peyniri çeşitleri burada, tam karşınızda! Anadolu'nun organik meralarından otlayan hayvanların sütlerinden üretilen ürünler lezzet ve sağlığı bir arada sunuyor. Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermeyen doğal kaşar peyniri çeşitlerimizi sofralarınıza gönül rahatlığıyla taşıyabilirsiniz. Birbirinden lezzetli ürün çeşitlerimizi uygun fiyatlarla satın almak için hemen alışverişe başlayın! Diğer süt ve süt ürünlerimizi incelemek için ilgili kategorilerimize göz atabilirsiniz.

Kaşar Peyniri Lezzetinin En Organik Hali Burada!

Süt ve süt ürünleri birçok öğünde tüketilmesi tavsiye edilen gıda çeşitleri arasında bulunuyor. Çünkü bu tür gıdalar kalsiyum gibi mineraller yönünden oldukça zengin. Vücut sağlığında önemli rol oynayan bu tür besinleri süt içeren gıdalarla edinebilirsiniz. Kaşar peyniri çeşitleri de kalsiyum, protein ve B12 vitamini gibi değerler açısından oldukça zengin bir gıda. Doğal ve organik bir kaşar peyniri tercih ettiğiniz takdirde bu değerleri vücut sağlığınıza kazandırabilirsiniz. Doğal ve organik denince akla gelen Datça Murat Çiftliği kaşar peyniri konusunda da yanınızda. Tamamen geleneksel yöntemlerle hazırlanan ürünlerimiz hiçbir kimyasal içermiyor. Anadolu yemek kültürünün simgesi haline gelen kaşar peyniri çeşitlerini tercih ederek sofralarınıza lezzet ve sağlık katabilirsiniz. Kaşar peynirleri hem kahvaltılık hem de atıştırmalık olarak sıklıkla tercih ediliyor. Ürünler ısıl işlem gördüğünüde eriyen yapısı sayesinde birçok yemeğe lezzet katmak için de kullanılıyor. Kars kaşar peyniri gibi yörelerimizin sunduğu ayrıcalıklı lezzeti mutfağınıza kazandırmak için sayfamızdaki ürünleri değerlendirebilirsiniz. Kaşar peyniri çeşitlerimiz çocuk beslenmesine de oldukça uygun. Organik sertifikalı meralarda otlanan hayvanların sütlerinden hazırlanan ürünlerimizi çocuğunuza güvenle sunabilirsiniz. Sofralarınızı birbirinden farklı ve faydalı kaşar peynirleriyle donatmak için hemen alışverişe başlayın!

Kaşar Peyniri Çeşitleri

Kaşar peyiniri çeşilteri arasında damak tadınıza uyacak birçok farklı seçeneğe rastlamanız mümkün. İnek sütünden hazırlanan klasik eski kaşar peyniri çeşitleri herkesin standart olarak tercih ettiği lezzetler arasında bulunuyor. Tam olarak lezzetine ulaşabilmesi için uzun süre bekletilerek hazırlanan bu lezzet 7'den 70'e herkesin beğenisini kazanıyor. Kahvaltı sofralarınızı zenginleştirmek için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Eski kaşar peyniri çeşitleri arasında farklı yörelere özgü lezzetler de sayfamızda sizi bekliyor. Kars eski kaşar peyniri gibi ürünler belirli bir yöreye özgü lezzetler olarak oldukça popüler. Sofralarınız ülkemizin ayrıcalıklı lezzetleriyle taçlandırmak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Datça Murat Çiftliği'nde dünyanın birçok yerinde sevilerek tüketen lezzetler de mevcut. Anadolu'nun sağlıklı ve besleyici sütleriyle hazırlanan gravyer peyniri de bu lezzetler arasında bulunuyor. Üretiminde sadece peynir mayası ve kaya tuzu kullanılan ürünler gravyer lezzetinin Anadolu doğallığıyla tasvfiri niteliğinde. Kars ve trakya yöresi gibi peynirleriyle ünlü bölgelerde üretilen bu lezzeti Datça Murat Çiftliği doğallığıyla sofralarınıza sunabilirsiniz. Beslenme düzeninizi birbirinden farklı peynirlerle zenginleştirmek istiyorsanız diğer ürün çeşitlerimizi de incelemeyi unutmayın!

Kaşar Peyniri Fiyatları

Kaşar peyniri fiyatları ürün çeşidine göre farklılık gösteriyor. Bununla birlikte ürünlerin miktarları da fiyatlara etki edebiliyor. Örneğin klasik eski kaşar peyniri seçenekleri uygun fiyatlı seçenekler arasında yer alabiliyor. Trakya eski kaşar peyniri gibi yöresel lezzetler ise orta fiyat skalasında sizi karşılıyor. Bütçenize uygun birçok kaşar peyniri seçeneğini burada rahatlıkla bulabilirsiniz. Datça Murat Çiftliği'nin "yerli üretim, bilinçli tüketim" vizyonuyla faaliyet gösteren üreticileri her öğününüzü sağlık ve lezzetle geçirmeniz için birçok farklı lezzet sunuyor. Diğer kahvaltılık ve temel gıda seçeneklerini incelemek isterseniz web sitemize detaylı olarak göz atabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR