ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Şarküteri Ürünleri

Doğal üretim sucuk ve sosislerden, ön pişirmesi yapılmış döner ve kavurmaya kadar çok sayıda şarküteri ürününü sayfamızda bulabilirsiniz. Kuka, Nebyan Doğal ve Tire Süt Kooperatifi markalı ürünlerin tamamını Datça Murat Çiftliği güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Şarküteri Ürünleri

Aradığınız doğal şarküteri ürünleri “yerli üretim, bilinçli tüketim” anlayışıyla Datça Murat Çiftliği’nde sizleri bekliyor. Sofralarınıza lezzet katacak onlarca farklı şarküteri ürününü yerli markaların, doğal ve organik üretim seçenekleriyle kategorimizde bulabilirsiniz. Doğal üretim sucuk ve sosis çeşitlerini, ön pişirilmesi yapılmış döner ve kavurma gibi pek çok şarküteri ürününü incelemeye hemen başlayarak güvenle sipariş edebilirsiniz.

Eşsiz Lezzetleriyle Doğal Şarküteri Ürünleri

Eşsiz lezzetleriyle öne çıkan doğal şarküteri ürünleri arasında kahvaltı ve yemek sofralarınıza zenginlik katacak pek çok alternatif bulunuyor. Kuzu sucuk, atıştırmalık çubuk sosis, acılı sucuk, doğal sucuk, kavurma ve et döner gibi şarküteri ürünleri arasından damak zevkinize hitap edenleri seçebilirsiniz. Kuka, Nebyan Doğal ve Tire Süt Kooperatifi gibi yerli markaların organik olarak sizlere sunduğu bu lezzetler hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermiyor. Dolayısıyla hem sizin hem de çocuklarınızın güvenle tüketebileceği bu şarküteri ürünleriyle lezzete doyabilirsiniz.

Katkısız Doğal Sucuk Arayanlara

Katkısız doğal sucuk arayışınız varsa Nebyan Doğal sucuk çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Doğal sucuk, kuzu sucuk ve acılı sucuk gibi alternatifler sunan Nebyan Doğal; tamamen katkısız ve koruyucusuz lezzetlerini sizlerle buluşturuyor. Nebyan Doğal sucuk çeşitlerinden biri olan kuzu sucuk, %100 Nebyan kuzu etinden üretiliyor. Özellikle küçük yaşta ya da ilk defa sucuk deneyecek olan çocukların da güvenle tüketebileceği bu %100 doğal kuzu sucuk, hiçbir katkı maddesi içermiyor. Aynı zamanda azaltılmış baharatı ve acısıyla hem hafif hem de lezzetli Nebyan Doğal kuzu sucuk mideyi de rahatsız etmiyor. İçeriğinde yalnızca kuzu eti, baharat karışımı ve tuz bulunan bu sucuğu -18°C’de 6 ay; +2°C ile +4°C arasında 90 güne kadar muhafaza edebilirsiniz. Eğer baharatlı ve acılı sucuk lezzetinden hoşlanıyorsanız Nebyan Doğal acılı sucuğu deneyebilirsiniz. Diğer sucuklara kıyasla daha baharatlı olan acılı sucuk, özel ve doğal baharat karışımı kullanılarak elde ediliyor. Baharatlı ve acılı sucuk tadını sevenler için ideal bir seçenek olan bu sucuk dana eti ve kuzu eti karıştırılarak üretiliyor. Yine Nebyan dana etleri ve kuzu etleri karıştırılarak elde edilen bir başka sucuk seçeneği de doğal sucuk. İdeal baharat dengesi ve tuz oranıyla midede rahatsızlık hissi uyandırmayan doğal sucuk, ısıl işlem uygulanmadan fermente ediliyor. Bu sucuğun zarı doğal bağırsaktan yapıldığı için soymadan da tüketilebiliyor. Kategorimizde bulabileceğiniz farklı özellikler ve içeriklere sahip sucukların tamamı doğal, katkısız ve koruyucusuz olma özelliği taşıyor. Çocuklarınızla birlikte severek tüketebileceğiniz sucuk çeşitlerini detaylı olarak incelemeye hemen başlayabilirsiniz.

Doğal Sosis, Et Döner, Kavurma ve Daha Fazlası…

Doğal ve güvenilir şarküteriye dair aradığınız ne varsa burada! Nebyan Doğal sosis seçenekleri ve fümelenip kurutulmuş dana ve kuzu etinden yapılan atıştırmalık et çubukları ile sofralarınıza lezzet katabilirsiniz. Günün her anı tüketebileceğiniz doğal sosis çeşitleri, yüksek protein içeriğiyle özellikle sporcular ve yoğun antrenman yapan kimseler tarafından da keyifle tüketiliyor. Dana eti ve kuzu eti içeren leziz sosis çeşitlerinin dışındaki doğal bağırsak, soymadan tüketilmesine de olanak sağlıyor. Doğal sosisin yanı sıra kavurma, et döner gibi sevilen şarküteri ürünlerini de kategorimizde bulabilirsiniz. Tire Süt Kooperatifi et döneri, yemek hazırlamak için zamanı olmayan ya da pratik yiyecekler hazırlamayı sevenlerin buzdolabından eksik etmediği şarküteri ürünleri arasında yer alıyor. Pişmiş olması sebebiyle zahmetsiz bir öğün olarak tercih edebileceğiniz Tire Süt Kooperatifi pişmiş et döner, buzdolabında 0°C ile +4°C arasında kolayca muhafaza edilebiliyor. Ne yediğinizi bilmek ve şarküterinin en doğalına ulaşmak için Datça Murat Çiftliği’nde sizlerle buluşan yerli markaların ürünleri ile hemen tanışın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR