title
title
Markanıza Değer Katan "Yenilikçi" Kurumsal Hediyeler
Datça Murat Çiftliği ailesi olarak Anadolu'nun birçok köşesinde, deprem bölgesi ve kadın üreticiler öncelikli olmak üzere 300'ü aşkın yerel üreticimiz ile birlikte çalışıyoruz.
 
Markanıza özel kutu ve etiket tasarımı, her bütçeye uygun zengin eşsiz ürün çeşidi ile hayalinizdeki hediyeyi oluşturuyoruz. Seçtiğiniz her ürün ve hediye ile yerel ekonomiye destek olarak markanıza değer katıyoruz.

TÜM HEDİYE PAKETLERİNİ GÖR

ÖZEL TASARIM HEDİYE KUTULARI 

Kurumsal Hediye Sürecimizin Öncelikleri Neler?

Öncelikle her işin başı sağlıktır atasözüne olan inancımız ile zamanımızın çoğunu ayırdığımız yoğun iş hayatında başarılı bir ekip çalışması için sağlıklı ve dengeli beslenmeye çok önem veriyoruz. Avrupa yakasında her hafta düzenli olarak kurduğumuz Kanyon Organikanyon, Büyükyalı Fişekhane Ekolojik Pazar projelerimizi referans göstererek kurumunuzda da benzer mini ekolojik standlar kurarak çalışanlarınıza geleneksel ekolojik pazar alışverişi deneyimini yaşamalarını sağlıyoruz. Böylece ekibiniz geleneksel pazar alışverişi yapabilmenin kolaylığını ve keyfini yaşarken aynı zamanda sağlıklı beslenme ve sürdürülebilirliği markanızın merkezine alarak doğal bir parçası haline getiriyoruz. Her kuruma özel tanımlanan indirim kuponları ile de bu deneyimi sürdürülebilir kılmayı hedefliyoruz.Ofis içi gıda tüketimine yönelik hazırladığımız içerisinde kuruyemiş ve kuru meyvelerimizin yer aldığı mini sağlıklı atıştırmalık paketlerimiz, avantajlı fiyatlarıyla sunduğumuz mevsimsel sebze meyve çeşitlerimiz ve Datça’ya özgü endemik bitki çayı seçeneklerimizle her markaya özel hem uygun hem de ofis içi sağlıklı beslenme alternatifleri sunuyoruz.

Nasıl Hazırlıyoruz?
  • En Keyifli Aşama "Hediye Paketi Seçimi & Tasarım" #1
    Hediye paketi hazırlık sürecimiz bizim için oldukça yoğun ama bir o kadar heyecanlı ve keyifli geçen bir süreci kapsıyor. Öncesinde sizlerle birlikte oluşturduğumuz paket içerikleri, seçtiğimiz kutu ve markanızı yansıtan size özel etiket tasarımlarıyla birlikte ön sipariş ve karar aşamasını tamamlıyoruz.
  • En Özenli Aşama "Sipariş Hazırlık Süreci" #2
    İkinci aşamada ise sizlerle birlikte seçtiğimiz hediye paketlerinin hazırlıkları için üretim ve paketleme ekibimizle yaptığımız planlamayla siparişlerinizi özenle hazırlamaya başlıyoruz. Şeffaf gıda ilkesini benimseyen bir marka olarak eğer görmek isterseniz hediye paketlerinin hazırlanacağı üretim alanımızı da paketleme öncesi sizinle birlikte gezmekten büyük mutluluk duyarız.
  • En Heyecanlı Aşama "Hediye Paketleri Şanslıları ile Buluşuyor!" #3
    Üretim ekibimiz tarafından özenle hazırlanan hediye paketlerinizi dilerseniz sizin sağlayacağınız lojistik firması ya da İstanbul içi özel dağıtım ağımız ile adreslerine teslim ediyoruz. Bizim için önemli ve en heyecanlı aşamalardan bir tanesi lojistik! Çünkü hediye paketlerinin şanslıları ile buluşması bizi çok mutlu ediyor.
title
Kurumsal Hediye Paketlerimiz
 
TÜM HEDİYE PAKETLERİNİ GÖR
Şirketiniz için geleneksel hediyelerden vazgeçin.
Datça Murat Çiftliği ailesi olarak yukarıda belirttiğimiz konular çerçevesinde sizlerle işbirliği yapmaktan mutluluk duyarız. Ekibinize sağlayacağımız tüm motivasyon etkinlikleri ve hediye paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.
UFUK ÜNVER
Kurumsal Satış - İş Geliştirme
0532 636 8110
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR