Nustil-Glutensiz Teff Unu 350 g
Nustil-Glutensiz Teff Unu 350 g

Glutensiz Teff Unu 350 gr - Nustil

Marka : Nustil
Fiyat : ₺119,90(KDV Dahil)

Nustil Teff Unu, protein ve lif oranı yüksek bir un olduğu için uzun süre tok tutar. Glüten içermediğinden dolayı çölyak hastalığı olan bireylerin tüketimi için de uygundur. Normal unun kullanıldığı her yerde kullanılabilir. Teff unu ile sağlıklı ekmekler, kekler ve poğaçalar yapabilirsinz. Öne Çıkan Ürün Özellikleri: Ürün: Nustil - glütensiz teff unu Ağırlık: 350 gr Menşei: Hollanda İçerik: Teff unu Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

Nustil Teff Unu, protein ve lif oranı yüksek bir un olduğu için uzun süre tok tutar. Glüten içermediğinden dolayı çölyak hastalığı olan bireylerin tüketimi için de uygundur. Normal unun kullanıldığı her yerde kullanılabilir. Teff unu ile sağlıklı ekmekler, kekler ve poğaçalar yapabilirsinz.

 
Öne Çıkan Ürün Özellikleri:
  • Ürün: Nustil - glütensiz teff unu
  • Ağırlık: 350 gr
  • Menşei: Hollanda
  • İçerik: Teff unu
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.
 

Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.


Temiz Gıda, Yerli Üretim, Taze Mahsül
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR