Nog-Glutensiz Portakallı Muffin Kek 144 g
Nog-Glutensiz Portakallı Muffin Kek 144 g
Nog-Glutensiz Portakallı Muffin Kek 144 g

Nog-Glutensiz Portakallı Muffin Kek 144 gr

Marka : Nog
Fiyat : ₺47,90(KDV Dahil)

NOG Glütensiz Portakallı Muffin, glüten tüketemeyen veya tüketmek istemeyenlerin güvenle tüketebileceği bir atıştırmalık alternatifidir. Bulunması çok kolay olmayan glütensiz atıştırmalıklara ulaşmak NOG sayesinde artık daha kolay! Birbirinden lezzetli glütensiz atıştırmalıkları ve tahılları incelemek için NOG ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Türk gıda kodeksi "glüten intoleransı olan bireylerin" tüketimine uygun gıdalar tebliğine uygun olarak üretilmiştir. Glüten miktarı 20 mg/kg'ı geçmez.   Öne Çıkan Ürün Özellikleri: Ürün: NOG - portakallı muffin kek Ağırlık: 144 gr Menşei: Türkiye / Yerli Üretim İçerik: Glütensiz un (darı unu, mısır nişastası, doğal tapiyaka nişastası, süt tozu, kinoa unu, pektin, Hindistan cevizi unu, keçiboynuzu unu), Şeker, Ayçiçek Yağı, Süt, Yumurta, Portakal Dolgu, Ayçiçek Lesitini, Gliserin, Kabartma Tozu (sodyum asit pirofosfat, sodyum bikarbonat), Asitlik Düzenleyiciler (sitrik asit, malik asit), Koruyucular (potasyum sorbat, kalsiyum propiyonat), Vanilin. Alerjen Bilgisi: Süt tozu, Süt ve Yumurta içerir. Saklama Koşulları: Rutubetsiz, kokusuz, kuru ve serin yerde direkt güneş ışığından uzakta muhafaza ediniz. Açıldıktan sonraki glütenin çapraz bulaşmasından kaçınınız. Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

NOG Glütensiz Portakallı Muffin, glüten tüketemeyen veya tüketmek istemeyenlerin güvenle tüketebileceği bir atıştırmalık alternatifidir. Bulunması çok kolay olmayan glütensiz atıştırmalıklara ulaşmak NOG sayesinde artık daha kolay! Birbirinden lezzetli glütensiz atıştırmalıkları ve tahılları incelemek için NOG ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

  • Türk gıda kodeksi "glüten intoleransı olan bireylerin" tüketimine uygun gıdalar tebliğine uygun olarak üretilmiştir.
  • Glüten miktarı 20 mg/kg'ı geçmez.
 
Öne Çıkan Ürün Özellikleri:
  • Ürün: NOG - portakallı muffin kek
  • Ağırlık: 144 gr
  • Menşei: Türkiye / Yerli Üretim
  • İçerik: Glütensiz un (darı unu, mısır nişastası, doğal tapiyaka nişastası, süt tozu, kinoa unu, pektin, Hindistan cevizi unu, keçiboynuzu unu), Şeker, Ayçiçek Yağı, Süt, Yumurta, Portakal Dolgu, Ayçiçek Lesitini, Gliserin, Kabartma Tozu (sodyum asit pirofosfat, sodyum bikarbonat), Asitlik Düzenleyiciler (sitrik asit, malik asit), Koruyucular (potasyum sorbat, kalsiyum propiyonat), Vanilin.
  • Alerjen Bilgisi: Süt tozu, Süt ve Yumurta içerir.
  • Saklama Koşulları: Rutubetsiz, kokusuz, kuru ve serin yerde direkt güneş ışığından uzakta muhafaza ediniz. Açıldıktan sonraki glütenin çapraz bulaşmasından kaçınınız.
 

Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.


Temiz Gıda, Yerli Üretim, Taze Mahsül
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR