Nustil-Glutensiz Chia Tohumu 350 g
Nustil-Glutensiz Chia Tohumu 350 g

Glutensiz Chia Tohumu 350 gr -Nustil

Marka : Nustil
Fiyat : ₺134,50(KDV Dahil)

Glütensiz chia tohumu bütün öğünlerinizde size eşlik edebilecek bir üründür. Tamamen vegan ve glütensizdir. Yüksek lif içermektedir. Kahvaltılık gevreklerinize ekleyebilir, yulaf lapalarınızın içine ilave edebilirsiniz. Öne Çıkan Ürün Özellikleri: Ürün: Nustil - glutensiz chia tohumu Ağırlık: 350 gr Menşei: Paraguay İçerik: Glütensiz chia tohumu. Saklama Koşulları: Kuru ve serin yerde saklanmalıdır. Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

Glütensiz chia tohumu bütün öğünlerinizde size eşlik edebilecek bir üründür. Tamamen vegan ve glütensizdir. Yüksek lif içermektedir. Kahvaltılık gevreklerinize ekleyebilir, yulaf lapalarınızın içine ilave edebilirsiniz.

 
Öne Çıkan Ürün Özellikleri:
  • Ürün: Nustil - glutensiz chia tohumu
  • Ağırlık: 350 gr
  • Menşei: Paraguay
  • İçerik: Glütensiz chia tohumu.
  • Saklama Koşulları: Kuru ve serin yerde saklanmalıdır.
 

Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.


Temiz Gıda, Yerli Üretim, Taze Mahsül
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR