Nustil-Glutensiz Organik Karabuğday Gevreği 250 g
Nustil-Glutensiz Organik Karabuğday Gevreği 250 g

Glutensiz Organik Karabuğday Gevreği 250 gr - Nustil

Marka : Nustil
Fiyat : ₺143,50(KDV Dahil)

Çölyak hastalığı olan bireyler veya  glütensiz beslenenler için özel ürünler üreten Nustil markası glütensiz kahvaltılık gevrek çeşitleri sunarak kahvaltıda tüketebileceğiniz alternatifleri çoğaltıyor. Buğday ürünü içermez %100 karabuğdaydır. Kahvaltılarınızda sütle pişirerek, soğuk süt veya yoğurt ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Üzerine meyve ve kuruyemiş ekleyerek daha dengeli bir öğün oluşturabilirsiniz. B1 ve B6 vitaminleri açısından zengindir, potasyum kaynağıdır. Öne Çıkan Ürün Özellikleri: Ürün: Nustil - glütensiz organik karabuğday gevreği Ağırlık: 250 gr Menşei: Hollanda İçerik: %100 organik karabuğday gevreği Saklama Koşulları: Kuru ve serin yerde saklanmalıdır. Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

Çölyak hastalığı olan bireyler veya  glütensiz beslenenler için özel ürünler üreten Nustil markası glütensiz kahvaltılık gevrek çeşitleri sunarak kahvaltıda tüketebileceğiniz alternatifleri çoğaltıyor. Buğday ürünü içermez %100 karabuğdaydır. Kahvaltılarınızda sütle pişirerek, soğuk süt veya yoğurt ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Üzerine meyve ve kuruyemiş ekleyerek daha dengeli bir öğün oluşturabilirsiniz. B1 ve B6 vitaminleri açısından zengindir, potasyum kaynağıdır.
 
Öne Çıkan Ürün Özellikleri:
  • Ürün: Nustil - glütensiz organik karabuğday gevreği
  • Ağırlık: 250 gr
  • Menşei: Hollanda
  • İçerik: %100 organik karabuğday gevreği
  • Saklama Koşulları: Kuru ve serin yerde saklanmalıdır.
 

Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.


Temiz Gıda, Yerli Üretim, Taze Mahsül
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR