Yerli Avokado Paketi - 5 Adet
Yerli Avokado Paketi - 5 Adet

Yerli Avokado Paketi - 5 Adet

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺195,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺165,75(KDV Dahil)

Yerli Avokadolarımız Nereden Geliyor? Antalya'nın Çıralı bölgesinde birlikte çalıştığımız yerli üreticimizin meyve bahçesinden hasat edilen avokadolarımızdan oluşan bir paket hazırladık. 5 Adet doğal avokadodan oluşan avokado paketimizi, indirimli fiyat avantajıyla mutfak listenize ekleyebilirsiniz. *Yerli Tarımın Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Yönetmelik gereğince, bitkisel ürünlerin ekim ve dikiminde genetik olarak yapısı değiştirilmemiş tohum, sentetik pestisitler içermeyen, radyasyon ya da mikrodalga ile muamele görmemiş biyolojik özellikte ve bu Yönetmelik hükümlerine uygun olarak üretim yapılmaktadır. Avokado'nun Faydaları Nelerdir ve Kaç Kaloridir? Avokado C ve E vitaminleri yönünden oldukça zengindir. Ayrıca doymamış yağ oranı yüksektir ve lifli bir besindir, bundan dolayı da uzun süre tok tutar. Fakat her ne kadar çok sağlıklı olsa ve tüketilmesi önerilse de avokado kalorisi yüksek bir besindir ve 140 gramlık ortalama bir avokado yaklaşık olarak 220-230 kaloridir. Kahvaltılık Avokado Ezmesi Tarifi: Olgunlaşmış ve yenilebilir kıvamdaki çeyrek avokadoyu çatal yardımıyla ezip üzerine biraz limon suyu, tuz, karabiber, ufalanmış ceviz parçaları, ezilmiş sarımsak veya sarımsak tozu karıştırıp kızarmış ekmeğin üzerine sürerek yumurta ve peynirin yanında hem kahvaltınızı tamamlayacak hem de çok sağlıklı ve lezzetli bir avokado ezmesi hazırlayabilirsiniz.   Öne Çıkan Ürün Özellikleri: Ürün:  Avokado Paketi Miktar: 5 Adet (Yaklaşık Gramajları 130 - 170 gr aralığındadır) Menşei: Antalya-Çıralı / Türkiye / Yerli Üretim   Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

Yerli Avokadolarımız Nereden Geliyor?

Antalya'nın Çıralı bölgesinde birlikte çalıştığımız yerli üreticimizin meyve bahçesinden hasat edilen avokadolarımızdan oluşan bir paket hazırladık. 5 Adet doğal avokadodan oluşan avokado paketimizi, indirimli fiyat avantajıyla mutfak listenize ekleyebilirsiniz.

*Yerli Tarımın Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Yönetmelik gereğince, bitkisel ürünlerin ekim ve dikiminde genetik olarak yapısı değiştirilmemiş tohum, sentetik pestisitler içermeyen, radyasyon ya da mikrodalga ile muamele görmemiş biyolojik özellikte ve bu Yönetmelik hükümlerine uygun olarak üretim yapılmaktadır.

Avokado'nun Faydaları Nelerdir ve Kaç Kaloridir?

Avokado C ve E vitaminleri yönünden oldukça zengindir. Ayrıca doymamış yağ oranı yüksektir ve lifli bir besindir, bundan dolayı da uzun süre tok tutar. Fakat her ne kadar çok sağlıklı olsa ve tüketilmesi önerilse de avokado kalorisi yüksek bir besindir ve 140 gramlık ortalama bir avokado yaklaşık olarak 220-230 kaloridir.

Kahvaltılık Avokado Ezmesi Tarifi:

Olgunlaşmış ve yenilebilir kıvamdaki çeyrek avokadoyu çatal yardımıyla ezip üzerine biraz limon suyu, tuz, karabiber, ufalanmış ceviz parçaları, ezilmiş sarımsak veya sarımsak tozu karıştırıp kızarmış ekmeğin üzerine sürerek yumurta ve peynirin yanında hem kahvaltınızı tamamlayacak hem de çok sağlıklı ve lezzetli bir avokado ezmesi hazırlayabilirsiniz.

 
Öne Çıkan Ürün Özellikleri:
  • Ürün:  Avokado Paketi
  • Miktar: 5 Adet (Yaklaşık Gramajları 130 - 170 gr aralığındadır)
  • Menşei: Antalya-Çıralı / Türkiye / Yerli Üretim
 

Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR