Hangi Yemek Kartları ile Gıda Alışverişi Yapabilirim?

Bir Sodexo markası olan Pluxee ve Setcard yemek kartınız ile ödeme yaparak Datça Murat Çiftliği'nden gıda alışverişlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturduktan sonra ödeme sayfasında yer alan Sodexo ile ödemeyi seçerek yemek kartınız ile online ödeme yapabilirsiniz. 

Bir Sodexo markası olan Pluxee & Setcard yemek kartınızın ayrıcaklıklarından faydalanırken aynı zamanda Datça Murat Çiftliği ailemize özel indirim & kampanyalardan faydalanıp tasarruflu ve sağlıklı alışverişin keyfini çıkarın. 

Bir Sodexo Markası Olan Pluxee ile Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Pluxee yemek kartınız ile online ödeme yapabilmek için, mobil uygulamasına girerek "Hızlıca Mobil Öde" butonuna tıklayarak mobil ödeme kodunuzu almanız yeterli olacaktır. İşleminizi tamamlamak için Pluxee mobil uygulamasında kayıtlı olan telefon numarasını girmeniz ve Pluxee mobil uygulamasından almış olduğunuz online ödeme kodunu ekranda ilgili alanlara girmeniz gerekmektedir.

Setcard ile Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Setcard ile ödeme yapabilmeniz için ise önce siparişinizi oluşturmanız sonrasında ise ödeme sayfasında karşınıza gelen kapıda kredi kartı ile ödemeyi seçmeniz gerekmektedir. Siparişinizi teslim alırken Setcard yemek kartınız ile kapıda ödemenizi yapabilirsiniz.
 

İade ve İptal Süreçleri Hakkında :

İade ya da iptal edilen siparişlerde verilen siparişlerde iptal edilen ürün veya muadil ürün fiyatından kaynaklı sipariş tutarından farklı olarak fatura tutarı olması durumunda, aradaki fark 7 iş günü içerisinde Sodexo ya da Setcard kartınıza iade edilmektedir. Ayrıca iptal edilen siparişlerde para iadesi aynı şekilde 7 gün içerisinde Sodexo ya da Sedcard kartınıza geri iadesi yapılmaktadır. 

Sodexo & Setcard ile ödemenizden kaynaklanan herhangi bir sorunda "0216 706 40 90 - 1001 (Dahili) numaralı Bilinçli Tüketici Hattımız" aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Sodexo & Setcard ile tasarruflu ve sağlıklı gıda alışverişi yapmak için indirimli sebze meyve paketleri ve en çok tüketilen temel gıdalardan oluşan indirimli çoklu gıda paketlerimizi görmek için tıklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR