Organik Yağlı Sele Siyah Zeytin 390 gr - Essen
Organik Yağlı Sele Siyah Zeytin 390 gr - Essen

Organik Yağlı Sele Siyah Zeytin 390 gr - Essen

Marka : ESSEN
Fiyat : ₺79,90(KDV Dahil)

Essen Organik Yağlı Sele Siyah Zeytin En lezzetli organik zeytinlerin toplanıp işlenmesi ve kırılmasıyla üretilen Essen Organik Yağlı Sele Siyah Zeytin, cam kavanozlarda paketlenerek sizlere ulaştırılıyor. Ailecek güvenle tüketebileceğiniz zeytinler, hiçbir kimyasala maruz bırakılmadan özenle yetiştirilip işleniyor. Organik sertifikası alınan zeytinlere tuzlu su ekleniyor ve tüketime hazır hale geliyor. Tuzlu tatlara alışık değilseniz zeytinlerin yiyeceğiniz kadarını tüketmeden hemen önce temiz içme suyuyla yıkayarak hafif tuzundan arındırabilirsiniz. Damak zevkinize göre üzerine kekik ve pul biber gibi baharatlar ekleyebilir, dilerseniz zeytinyağı da gezdirebilirsiniz. Siyah zeytinleri bir süre temiz suda bekletip suyundan arındırdıktan sonra çekirdeklerini ayırıp poğaçalarınıza veya sandviçlerinize ekleyerek de tüketebilirsiniz. Bu lezzetli zeytini hemen denemek için sitemizden sipariş verebilirsiniz.   Öne Çıkan Ürün Özellikleri: Ürün: Essen – Organik Yağlı Sele Siyah Zeytin Ağırlık: 450 cc Menşei: Türkiye / Yerli Üretim İçerik: Organik sele siyah zeytin, su, tuz, asitliği düzenleyici: sitrik asit. Saklama Koşulları: Serin ve rutubetsiz yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığından koruyunuz.   Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

Essen Organik Yağlı Sele Siyah Zeytin

En lezzetli organik zeytinlerin toplanıp işlenmesi ve kırılmasıyla üretilen Essen Organik Yağlı Sele Siyah Zeytin, cam kavanozlarda paketlenerek sizlere ulaştırılıyor. Ailecek güvenle tüketebileceğiniz zeytinler, hiçbir kimyasala maruz bırakılmadan özenle yetiştirilip işleniyor. Organik sertifikası alınan zeytinlere tuzlu su ekleniyor ve tüketime hazır hale geliyor. Tuzlu tatlara alışık değilseniz zeytinlerin yiyeceğiniz kadarını tüketmeden hemen önce temiz içme suyuyla yıkayarak hafif tuzundan arındırabilirsiniz. Damak zevkinize göre üzerine kekik ve pul biber gibi baharatlar ekleyebilir, dilerseniz zeytinyağı da gezdirebilirsiniz. Siyah zeytinleri bir süre temiz suda bekletip suyundan arındırdıktan sonra çekirdeklerini ayırıp poğaçalarınıza veya sandviçlerinize ekleyerek de tüketebilirsiniz. Bu lezzetli zeytini hemen denemek için sitemizden sipariş verebilirsiniz.

 

 

Öne Çıkan Ürün Özellikleri:

  • Ürün: Essen – Organik Yağlı Sele Siyah Zeytin
  • Ağırlık: 450 cc
  • Menşei: Türkiye / Yerli Üretim
  • İçerik: Organik sele siyah zeytin, su, tuz, asitliği düzenleyici: sitrik asit.
  • Saklama Koşulları: Serin ve rutubetsiz yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığından koruyunuz.

 

Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR