Organik Elma Sirkesi 500 ml
Organik Elma Sirkesi 500 ml

Organik Elma Sirkesi 500 ml

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺145,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺116,00(KDV Dahil)

Karadeniz bölgesinin organik elma bahçelerinden toplanan meyvelerden üretilen "Organik Elma Sirkemiz" sirke anası ile doğal fermente sürecini tamamladıktan sonra sizlere sunulmaktadır. Bu uzun fermantasyon sürecinden sonra içilme kıvamına gelen sirkemiz vücudumuz için dost bakteriler içermesi bakımından sağlıklı, organik ve katkısız bir ürünümüzdür. Bir yemek kaşığı elma sirkesi sadece 2 kaloridir. Karbonhidrat, protein ve yağ oranı sıfırdır. Tüm sirkeler antioksidan olma özelliği taşır. Öne Çıkan Ürün Özellikleri: Ürün: Organik elma sirkesi Ağırlık: 500 ml Menşei: Türkiye Saklama Koşulları: Serin ve kuru ortamda muhafaza edilmelidir. Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

Karadeniz bölgesinin organik elma bahçelerinden toplanan meyvelerden üretilen "Organik Elma Sirkemiz" sirke anası ile doğal fermente sürecini tamamladıktan sonra sizlere sunulmaktadır. Bu uzun fermantasyon sürecinden sonra içilme kıvamına gelen sirkemiz vücudumuz için dost bakteriler içermesi bakımından sağlıklı, organik ve katkısız bir ürünümüzdür. Bir yemek kaşığı elma sirkesi sadece 2 kaloridir. Karbonhidrat, protein ve yağ oranı sıfırdır. Tüm sirkeler antioksidan olma özelliği taşır.

 
Öne Çıkan Ürün Özellikleri:
  • Ürün: Organik elma sirkesi
  • Ağırlık: 500 ml
  • Menşei: Türkiye
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru ortamda muhafaza edilmelidir.
 

Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.


Temiz Gıda, Yerli Üretim, Taze Mahsül
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR