3 'lü Paket Organik Üzüm Pekmezi 380 gr
3 'lü Paket Organik Üzüm Pekmezi 380 gr

3 'lü Paket Organik Üzüm Pekmezi 380 gr

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺375,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺281,25(KDV Dahil)

Kızarmış ekmek üzerine sürüp meyve ekleyerek tüketebileceğiniz üzüm pekmezi, hem besleyici hem de oldukça sağlıklı bir üründür. Yılbaşında yapacağınız zencefilli kurabiyelere ekleyerek hem daha esmer bir renk elde edebilir hem de pekmezin sıcak tadını kış kurabiyelerinize taşıyabilirsiniz. Organik Susam Tahini’mizle karıştırarak tüketebilirsiniz. Organik Üzüm Pekmezi’mizde herhangi bir katkı maddesi, koruyucu veya şeker ilavesi yoktur. Öne Çıkan Ürün Özellikleri: Ürün: Organik üzüm pekmezi Ağırlık: 380 gr Menşei: Türkiye İçerik: Organik üzüm pekmezi. Saklama Koşulları: Güneş görmeyen serin ve rutubetsiz ortamda muhafaza edilmelidir. Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

Kızarmış ekmek üzerine sürüp meyve ekleyerek tüketebileceğiniz üzüm pekmezi, hem besleyici hem de oldukça sağlıklı bir üründür. Yılbaşında yapacağınız zencefilli kurabiyelere ekleyerek hem daha esmer bir renk elde edebilir hem de pekmezin sıcak tadını kış kurabiyelerinize taşıyabilirsiniz. Organik Susam Tahini’mizle karıştırarak tüketebilirsiniz. Organik Üzüm Pekmezi’mizde herhangi bir katkı maddesi, koruyucu veya şeker ilavesi yoktur.

 
Öne Çıkan Ürün Özellikleri:
  • Ürün: 3 'lü Paket Organik Üzüm Pekmezi 380 gr
  • Ağırlık: 380 gr
  • Menşei: Türkiye
  • İçerik: Organik üzüm pekmezi.
  • Saklama Koşulları: Güneş görmeyen serin ve rutubetsiz ortamda muhafaza edilmelidir.
 

Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.


Temiz Gıda, Yerli Üretim, Taze Mahsül
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR