3 'lü Paket Organik Tam Buğday Unu
3 'lü Paket Organik Tam Buğday Unu

3 'lü Paket Organik Tam Buğday Unu

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺237,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺201,45(KDV Dahil)

Tam buğday unu, diyet lifi açısından zengin bir un çeşididir. Bu sayede daha uzun süre tok tutar. Çok sık acıkıyorsanız beslenmenize tam buğday unu ekleyebilirsiniz. Organik Tam Buğday Unu ile sağlıklı kekler ve ekmekler yapabilirsiniz. Öne Çıkan Ürün Özellikleri: Ürün: Organik tam buğday unu paketi Menşei: Türkiye Paket İçeriği: 3 Adet 1 kg Tam Buğday Unu. Alerjen Bilgisi: Glüten içerir. Saklama Koşulları: Nemsiz, güneş ışığı almayan ve kuru yerde saklanması önerilir. Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

Tam buğday unu, diyet lifi açısından zengin bir un çeşididir. Bu sayede daha uzun süre tok tutar. Çok sık acıkıyorsanız beslenmenize tam buğday unu ekleyebilirsiniz. Organik Tam Buğday Unu ile sağlıklı kekler ve ekmekler yapabilirsiniz.

 
Öne Çıkan Ürün Özellikleri:
  • Ürün: Organik tam buğday unu paketi
  • Menşei: Türkiye
  • Paket İçeriği: 3 Adet 1 kg Tam Buğday Unu.
  • Alerjen Bilgisi: Glüten içerir.
  • Saklama Koşulları: Nemsiz, güneş ışığı almayan ve kuru yerde saklanması önerilir.
 

Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.


Temiz Gıda, Yerli Üretim, Taze Mahsül
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR