Serbest Gezen Tavuk Yumurtası 10'lu paket
Serbest Gezen Tavuk Yumurtası 10'lu paket

Serbest Gezen Tavuk Yumurtası 10'Lu Paket

Fiyat : ₺79,00(KDV Dahil)

Türkiye'nin farklı şehirlerinden çalıştığımız yerli ve butik üreticilerimizin gezen tavuklarının yumurtalarıdır. Tavuklar, ilaçlı veya kimyasal katkı maddeli yemlerle değil tamamen doğal yemlerle beslenirler ve gezme alanları bulunmaktadır. Sağlığınız için, kodu "0" ile başlayan organik veya "1" ile başlayan gezen tavuk yumurtalarını tercih etmeniz önerilmektedir. Doğal ortamda gezen ve doğal beslenen tavukların yumurtaları kümes tavuklarına göre daha sağlıklı ve güvenilirdir. Sitemizden sipariş edeceğiniz Serbest Gezen Tavuk Yumurtasını ailecek gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.   Öne Çıkan Ürün Özellikleri: Ürün: Serbest Gezen Tavuk Yumurtası Miktar: 10'lu paket Menşei: Türkiye / Yerli Üretim İçerik: M Boy 10 adet gezen tavuk yumurtası. Saklama Koşulları: +5°C ile +12°C arasında 28 gün saklanabilir. Satın aldıktan sonra buzdolabında saklayınız.   Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

Türkiye'nin farklı şehirlerinden çalıştığımız yerli ve butik üreticilerimizin gezen tavuklarının yumurtalarıdır. Tavuklar, ilaçlı veya kimyasal katkı maddeli yemlerle değil tamamen doğal yemlerle beslenirler ve gezme alanları bulunmaktadır. Sağlığınız için, kodu "0" ile başlayan organik veya "1" ile başlayan gezen tavuk yumurtalarını tercih etmeniz önerilmektedir. Doğal ortamda gezen ve doğal beslenen tavukların yumurtaları kümes tavuklarına göre daha sağlıklı ve güvenilirdir. Sitemizden sipariş edeceğiniz Serbest Gezen Tavuk Yumurtasını ailecek gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

 

 

Öne Çıkan Ürün Özellikleri:

  • Ürün: Serbest Gezen Tavuk Yumurtası
  • Miktar: 10'lu paket
  • Menşei: Türkiye / Yerli Üretim
  • İçerik: M Boy 10 adet gezen tavuk yumurtası.
  • Saklama Koşulları: +5°C ile +12°C arasında 28 gün saklanabilir. Satın aldıktan sonra buzdolabında saklayınız.

 

Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR